Šta je novo?

Google Chromecast

Jel istina da cast sa eon aplikacije radi samo preko SBB interneta? Ne vidim opciju za cast i trenutno sam na mts intenetu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene eon cast radi normalno van sbb mreze. Na kanalima koji podrzava cast


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znači od kanala do kanala je? Onda sam ja nabadao bas one koji nemaju opciju[emoji23][emoji23].


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Upravo sam probao za sportske i filmske kanale. Svi rade sem HBO i Cinemax kanala. Kod njihovih kanala se pojavi poruka da nije dozvoljeno zbog autorskih prava.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
I ja sam mislio na HBO paket kanala


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li se chromecastom ima problema da se preskoče reklame na YouTube? Kako to funkcioniše? Da li se uopšte mogu preskočiti?
 
Da li se chromecastom ima problema da se preskoče reklame na YouTube? Kako to funkcioniše? Da li se uopšte mogu preskočiti?
Pojavi se tu i tamo kratak klip izmedju dva klipa koja gledas, ali samo ako ide autoplay ili queue. Bas bas retko sve u svemu.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
A da li neko gleda kodi preko CC? Video sam na YouTube da to nekako može, ali da li funkcioniše? Da li tu ide mirror ili cast?
 
Da li vam radi cast sa Soda Player? Samo mi vrti Tockic na box-u.
 
Gde je najpovoljnije uzeti sada cc, koja je razlika između 1 2 i 3, ne zanima me ultra.
 
Kod nas u radnjama je 50€, u EU je 35€, a u USA je 35$. Dvojka pušta 1080p@30fps a trojka 1080p@60fps.
 
Malo sam nešto gledao ovaj emui 9,on nema opciju cast samo wifi projection, a tu u objašnjenju piše Miracast devices. Da li bi CC radio onda kroz ceo fon ili samo iz pojedinačnih aplikacija koje imaju casting?
 
Sto se tice automatskog azuriranja Chromecast-a, trebalo mu je par meseci cekanja i nekoliko restartovanja da pokupi azuriranja koja su sredila problem sa gusenjem rutera i problem sa autoplay ponasanjem sa desktopa koji sam imao.

Glupo je sto nema opcije da se pokrene provera azuriranja iz Google Home aplikacije, ovako ostaje samo forsiranje azuriranja preko CMD sto me mrzelo da radim ili da se CC besomucno restartuje dok ne shvati da ima azuriranja :p

U pitanju je CC2 btw.
 
Evo ja sam sada probao tom metodom i nema nikakvih ažuriranja. Dakle treba da ga restartujem nebrojeno puta ne bi li pokupio ažuriranje (CC2) [emoji3525]
 
Ništa. Probaću i ovom drugom metodom dok ne poblesavi i uhvati apdejt [emoji2]
 
Nazad
Vrh Dno