Šta je novo?

cryptsy.com i problemi sa (ne)radom diticnog

GoranM

Čuven
Učlanjen(a)
15.12.2001
Poruke
8,757
Poena
905
Ima li neko problema sa njima. Lepo stoji cena za prodaju, ima ko nudi da kupi, kliknem, ukucam koliko bi da prodam i napise Opened order... bla bla i stoji, stoji... nista se ne desava po 10-15 minuta?!?!? Koji slepci!!! Ne da im brlja sajt nego je ono strasno i nedopustivo.
 
Sta da ti kazem dobrodosao u svet Craptsija! Napusio sam ih na ovoj stranici https://bitcointalk.org/index.php?topic=259506.180 , jer stvarno preterase. OK sto su pare bezbedne ako su bezbedne, ali se gube pare zbog nemogucnosti reagovanja njihovog engina kao sto ti Gorane i kazes..
 
bila cena 0,02 BTC i drzala tako 3-4 sata... ni jdan order mi nije prosao... i dalje stoje, samo je sad pala cena na 0,15 a meni nije jasno ako neko kupuje 36 komada i stoji da placa 0,02 i ja prodajem 18komada kako odna ne prolazi i kako ne reaguje i tako stoji... i cena ode. Mislim da i ih je jako dosta.
 
Gorane, gledaj na njih kao na mtgox u najgorim trenucima. Zbog gomile krs coina i milijardu transakcija crypsy se bukvalno raspada i imaju ogroman lag. Dok tvoj order dodje na red odavno je prosao voz. Na kraju tvoj order ostane ali cena se promeni i to je to.
 
Nije do sada bilo tako, za 10-15 sekundi se resavalo, a sa druge strane promet za Franco je u tim trenutcima bio ), jedan transakcija na 15-20 minuta, a moj order je stajao 2 sata.
 
Moja je sreca sto sam stavio Franco na 0.02 dok je jos cijena bila 0.0013 :D
Inace cryptsy ima strasnih problema u zadnje vrijeme. Depozit se dugo ceka, trebaju ti npr. 6 confirmacija ja ima 171 i novcici nisu legli wtf. Dok novcici legnu cijena ode dole.
 
Pa vi ljudi imate primedbe iz vremena dok je sajt još mogao da se otvori...sad je unavailable...
 
Pa da jos se i vukao ko mrtav konj nekako sad je gotov skroz hahaha, strasno. |Jos se razmisljao dal da sibnem malo btca za trade tu pre par sati, al reko necu kakav sam baksuz u sred transfera ima da im padne sajt.. I gle cuda :d
 
I bter je bio offline
 
Sad bas pokusavam na crypsty-ju da trgujem. Stvarno uzasno smara sa prodajom, nije ovo sada problem s lagom. Ovo je kao da svaki novcic koji prodajes posebno ispituju dali je pravi :D
 
CRYPTSY - We are the exchange You can rely on :D
 
Kakva posalica :D
Sto je najgore i btc-e se raspada veceras. Svakih 2 minuta ne rade. Svi su pljuvali po gox-u a gle ostale sad kako rade.
 
Laguje nažalost sve više. Market Trade History sada kasni i po sat vremena, a danas se i ovo dešava:

kfyJUM3.jpg


Orderi su normalno prolazili, razmišljao sam da dumpujem do 0,0001, pa da igram na kartu totalne panike. :d
 
Dobro si mi rekao idem da stavim order tu negde dole.... :d

Edit: Sad mozes cekam te ,)
 
Poslednja izmena:
Heh, ustvari ovo nije bio nikakav bug, vec je neki lik dumpovao sve do 0,02. Sigurno je struktura potraznje bila obrnuta piramida, idealna za dump. Ma samo da nije bilo onog ordera od 50 LTC-a na 0,0013 (moj je order bio onaj na vrhu od 42), dumpovao bih do 0,0001, premocno bi bilo.
 
Ne radi ni deposit ni withdraw... kukaju svi...
 
Kao najnoviji biser uveli su 2-Factor authentication "by default" i ako necu da ga koristim treba da kreiram novi username i password i da im naglasim da necu da koristim 2-Factor authentication. Stvarno nemam zivaca vise za njih i njihova sr*nja. Poslao sam im email da ili sklone tu autentifikaciju ili cao/zdravo. Nemam snage da pravim niti zelim novi nalog.
 
Pre nekoliko dana sam poslao na Cryptsy 2.2mil IFC-a iz wallet-a i od tada ništa se nedešava nije ni jedan IFC stigo na Cryptsy, što je najgore u mom wallet-u stoji nepromenjen iznos ali kada pokušam da ga pošaljem na drugu adresu kaže da nemam sredstva, izgleda kao da su novčići pošli ali nikako da krenu, sve u svemu propast. Zalio sam se tehničkoj podršci i javili su se sa pitanjem koji je transaction ID ali ja ga uopšte nemam, u Transaction tabu wallet-a ništa nestoji kao da ništa nisam slao a sredstva blokirana? Ranije sam slao više puta iz wallet-a i sva je bilo OK.
Videćemo šta će biti ali me negreje sunce, izgleda da propade jedan dan kopanja.
 
Jesi li updateovao wallet? Znam da je bio neki update aktuelan ovih dana, mada nisam siguran, pogledaj u temi... Ne znam da li IFC ima block explorer, ako ima pogledaj tvoju transakciju po adresi da li je poslata?

Cryptsy je generalno mrtvi konj, ali ja bar nemam izbor jer imaju solidan volumen trgovine... A 2fa ovih dana je uveden zbog toga sto je neko maznuo bazu podataka sa neke druge menjacnice / poola i pokusava da provaljuje na accounte po drugim menjacnicama...
 
Wallet povremeno počinje da se updateuje i ima još 181000 do kraja, i tako malo 1-5k se nadogradi (sat-dva) i posle je kao sve OK. Da li mogu manuelno da iniciram update? Pogledaću block explorer popodne, odo na šljaku.
 
Pa iz toga sto si mi rekao, mogu da zakljucim da ti ne radi wallet bas najbolje... Kad sam rekao update mislio sam na novu verziju walleta, jer je uradjen hard fork na coinu zbog diff retargeta. MORAS skinuti verziju 1.6, da bi ti sve transakcije radile uredno.

Moras pratis forume: https://bitcointalk.org/index.php?topic=225891.0
 
Proradilo je, samo sam trebao da pošaljem više manjih iznosa a ne sve odjednom. Nažalost na cryptsy više nema IFC-a, moraću da ih kontaktiram da mi vrate novčiće u Wallet.
 
Sigurno će uskoro aktivirati ponovo IFC, obim trgovine je bio ogroman u odnosu na sve ostale parove valuta na LTC marketu. I meni je ostalo zarobljeno IFC-a u vrednosti od preko 100 LTC-a.
 
Mašala, a ja se sekiram za mojih 5-6 LTC-a :)
Videćemo šta će na kraju ispasti, nema žurbe.
 
Evo ga opet IFC, odmah mu je i cena lepo napumpana, tako da sam solidno i zaradio. Samo mi je zao sto ga nisam uhvatio na oko 50 kad je bio onaj astronomski dump.
 
Sad slepcima ne radi autentikacija. Kliknem i NIKADA NE SALJU MAIL. Vec 10x sam probao za sat vremena. Jezivi su!
 
Sad slepcima ne radi autentikacija. Kliknem i NIKADA NE SALJU MAIL. Vec 10x sam probao za sat vremena. Jezivi su!


Dešava se to u poslednje vreme...na kraju će da ti spucaju sve mejove od jednom ;)
A ti nećeš moći da se uloguješ dok ti ne pošalju i 11i put ;)
 
Nazad
Vrh Dno