Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Dodatak "uzmi sve" je besplatan, traje 7 dana, minuti samo u mts mrezi. On se dobija samo jednom i to free, posle toga nestaje iz ponude, nema ga.
 
Iskoristio sam Uzmi sve besplatno ali zato još uvek imam Uzmi internet besplatno; inace ne koristim karticu.
 
Kada aktiviram novi sim dobijam 7 dana uzmi vise i kada istekne tih 7dana nepostoji mogucnost da aktiviram dodatak uzmi vise. Da li sam te dobro razumeo, ako je tako cemu onda sluze ti dodaci?
 
Uzmi SVE imas samo jednom, besplatno prvi put kad aktiviras karticu.
Uzmi VISE su standardna ponuda trenutno.

Na nekim karticama ce ti se pojaviti i neki Uzmi EXTRA.
 
Iz VIP-a skoro na svakih nedelju dana šalju neke promocije, ovo su neke od njih, a ima i još jedna 3 puta bilo koji znos i dobija se 500 din kredita...

Paket: Vip za Sve
Promocija: 2014
 

Prilozi

  • vippro2.jpg
    vippro2.jpg
    142.8 KB · Pregleda: 146
  • vippro1.jpg
    vippro1.jpg
    308.6 KB · Pregleda: 151
  • vippro3.jpg
    vippro3.jpg
    211.5 KB · Pregleda: 157
Poslednja izmena od urednika:
VIP prepaid poskupeo na mala vrata, pomalo neprimeceno. Sada nova SIM kartica kosta 300 dinara i dobijaju se sledece opcije:


Postani Vip prepaid korisnik i uz neograničene minute u mreži dobijaš i 500 SMS-ova ka svim mrežama i 50 MB internet saobraćaja.
Cena prepaid paketa je 300 dinara, i uz to dobijaš neograničene razgovore u Vip mreži u trajanju od 7 dana.
U svakom trenutku možeš da aktiviraš jednu od opcija kreiranih po tvojoj meri slanjem „0“ na kratak broj 2020.

Opcija 1 – Pričaj u Vip-u: neograničeni razgovori u Vip mreži, 500 SMS ka svim mrežama i 50 MB u trajanju od 30 dana, po ceni od 250 dinara

Opcija 2 – Kuckaj poruke: 5000 SMS ka svim mrežama, 100 minuta u Vip mreži i 50 MB u trajanju od 30 dana, po ceni od 200 dinara

Opcija 3 – Pričaj sa svima: 100 minuta ka svim mrežama, 100 minuta u Vip mreži, 500 SMS ka svim mrežama i 50 MB, u trajanju od 30 dana, po ceni od 300 dinara,
VIP sajt
 
Poslednja izmena:
VIP prepaid poskupeo na mala vrata, pomalo neprimeceno. Sada nova SIM kartica kosta 300 dinara i dobijaju se sledece opcije:

VIP sajt

Ja stvarno skidam kapu ko se budeo snašao sa svim promocijama/opcijama kod "VIP-a", u roku od nedelju dana tri nove promocije, nisam upućen da su bile, onda poskupljenje pa nove promocije, onda će sa tom novom promocijom biti još podpromocija i ala mu ćufte :) al su ga zakomplikovali...

Šalji sms na 2014, šalji sms na 2020, šalji sms na 123491, šalji sms na 123477, e vala ga zavališe domaćinski, a posle kopanje koja promocija važi, dal je ukinuta, staklena kugla, zapisivanje, prepisivanje... :trust:
 
Poslednja izmena:
http://www.vipmobile.rs/privatni/prepaid/opcije.631.html

...
Opcija VipZaSve
Korisnik sam bira opciju po svojoj meri:
Opcija 1 sadrži 50 minuta ka svim mrežama, 500 minuta u Vip mreži, 3000 SMS ka svim mrežama i 100 MB u trajanju od 7 dana, po ceni od 200 dinara.
Opcija 2 sadrži 150 minuta ka svim mrežama, 1500 minuta u Vip mreži, 5000 SMS ka svim mrežama i 300 MB u trajanju od 30 dana, po ceni od 500 dinara.

Izgleda da je VipZaSve postala opcija a ne promocija.
 
Uvek je i bila tu opisana.
Ovo je super za dokone koji vuse provode trazeci kako da zeznu racun negi da iskoriste nesto;) klincima super;)
 
Ja stvarno skidam kapu ko se budeo snašao sa svim promocijama/opcijama kod "VIP-a", u roku od nedelju dana tri nove promocije, nisam upućen da su bile, onda poskupljenje pa nove promocije, onda će sa tom novom promocijom biti još podpromocija i ala mu ćufte :) al su ga zakomplikovali...

Šalji sms na 2014, šalji sms na 2020, šalji sms na 123491, šalji sms na 123477, e vala ga zavališe domaćinski, a posle kopanje koja promocija važi, dal je ukinuta, staklena kugla, zapisivanje, prepisivanje... :trust:

Dali mu po dimamici i prilagođavaju se promenama na trzistu koje je prošlog meseca zabio Telenor.

Ali da je komplikovano - jeste. Postoje bar 3 ako ne i 4 opcije sa minutima ka svim mrezama, 2013, 2014 i ove nove.. A gde su ostale :).
 
VIP prepaid poskupeo na mala vrata, pomalo neprimeceno. Sada nova SIM kartica kosta 300 dinara i dobijaju se sledece opcije:



VIP sajt

Traze 100 dinci za prelazak na ovu opciju Izaberi vip pripejd
Pitanje je da li ce posle toga stalno biti dostupna ta opcija
Na sajtu pise ovo - Korisnici koji kupe prepaid SIM karticu do dana 20.05.2014. godine imaju na raspolaganju pogodnosti iz promocije i nakon isteka navedenog datuma-
Da li to vazi i za vec postojece korisnike
 
vip
sta znaci Opcija 1 – Pričaj u Vip-u: neograničeni razgovori u Vip mreži, 500 SMS ka svim mrežama i 50 MB u trajanju od 30 dana, po ceni od 250 dinara.
Koliko je to neogranicanih minuta? Ovo deleju nesto slicno rodjendanskoj promociji.
 
L I N K
Sedam dana neograničeno u Telenor pametnoj mreži

25. mart 2014 – Svi novi Telenorovi pripejd korisnici mogu da prvih sedam dana neograničeno razgovaraju i šalju poruke u Telenor pametnoj mreži, kao i osete pun potencijal brzog interneta koji ona omogućava.

Takođe, svi ostali Telenorovi pripejd korisnici koji uplate dopunu od najmanje 100 dinara dobiće 1000 dinara poklon kredita, koji mogu koristiti za sve pripejd servise u mreži. Što je uplata kredita veća duži je i broj dana tokom kojih je moguće iskoristiti poklon.

Takođe, servis Moj Meni je osvežen i na njemu sa sada nalazi nova mogućnost „Dodaj za sve mreže“ koji pruža minute ka svim mrežama, minute u Telenor mreži, SMS poruke i megabajte u trajanju od nedelju dana.

Sve ponude moguće je iskoristiti do 15. maja 2014. godine i aktivirati neograničen broj puta.

Da podsetimo, Moj meni je servis za pripejd korisnike koji daje veliki izbor priprejd tarifinih dodataka prilagođen individualnim potrebama i navikama korisnika.

Telenor pametna mreža pokriva više od 80 odsto stanovništva i omogućava velike brzine interneta i bezbedan prenos podataka pri korišćenju inovativnih servisa. Uz Telenor pametnu mrežu komunikacija iz dana u dan postaje lakša, brža i sigurnija.
 
Jel postoji neki prepaid sa 400-500min (ka svim mrezama), 200-300-400sms i 400-500MB?
 
Kod Vipa mozes da uplatis koliko zelis puta opciju Vipzasve, inace to sto trazis nema. Tj ima nesto kod Telenora medjutim niko ne zna koliko kosta ponuda na novim prepaid brojevima.
 
Obe te opcije vaze 30 dana i moze se da se vise puta aktivira.

Ima i ovo:
Opcija 3 – Pričaj sa svima: 100 minuta ka svim
mrežama, 100 minuta u Vip mreži, 500 SMS ka
svim mrežama i 50 MB, u trajanju od 30 dana, po
ceni od 300 dinara
 
Jbt, 100 opcija na 100 strana, jel' su toliko nesposobni da naprave neku tabelu (vazi za sve operatere!)? Da su tu stavili 100 umesto 50MB bilo bi ok...
Je*ale ih vise stotine i hiljade SMS-ova, ko to jos koristi. Ljudi ili chat-uju (fb, skype, viber, whatsapp) ili slabo koriste sms/chat
 
Poslednja izmena:
Objasni ti to Telenor korisnicima, koji stalno pricaju da im je zato isplativiji Telenor (SMS) :D
 
Objasni ti to Telenor korisnicima, koji stalno pricaju da im je zato isplativiji Telenor (SMS) :D


ti mora dasi neki vipov agent ili imas prosenat od njih kad svaku rec okrenes naopako bez razmisljanja i siris neke dezinformacije , ato za telenor sms verovatno mislis na mene ,, a koliko vidim niko ne forsira sms nego mb , valjda bolje 60 din za 50 mb sedam dana nego za u****i vip 200 din sedam dana 50 mb
 
Ne osecaj se prozvanim, nisi.
Kad god stavim matematiku paketa na papir, odmah neko od Telenorovaca kaze kako tamo ima zilion SMSova, i da bi ga takav paket kostao ko zna koliko drugde. Na to ciljam.
 
Pa to im je vec koliko, 5-6 godina (ako ne i vise) glavni "adut". Je*o ih SMS
 
Zavisi. Koliko vidim vise vip daje smsa nego telenor. Recimo telenor opcija gde daje 200min i 200 sms nedeljno dok vip uglavnom da bar 500 sms, a neretko 2-5000 :)
 
Nazad
Vrh Dno