Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Ja sam se nepeijatno iznenadio da sam video da 100mb sada kostaju 125 din za 7 dana. Za 100 din je imalo 500mb a sad nude 1gb za 300 don. Realno preskupo i vecini nepotrebno 1gb za 7 dana. Jel i kod ostalih identicna ponuda ili ima neke razlike?
 
Za prepaid niko ne nudi 1GB cini mi se, osim MTS-a. (sem da nakupis nekoliko puta)

Ni MTS-u ni Telenoru izgleda ne rade klikeri da naprave nesto stvarno korisno. Telenor mislim da ima kliker da napravi nesto sto izgleda korisno da bi oni zaradili :) Ali MTS.... kao da bace kockice pa gde padnu :D
 
I na kraju zna li neko za MTS prepaid, sta se pocetno dobija od promocija na novoj, kupljenoj kartici?

Evo da javim:
Kupljena nova prepaid kartica i nude:

- inicijalno se besplatno moze izabrati Uzmi sve: minuti, poruke i megabajti 100x vise, valjda u iznosima od 100x150din jer su u ovom paketu iznosi svog saobracaja prikazani u hiljadama dinara

-Minuti: 100x vise za 150din
-Sms: 100x vise za 100din
-Internet: 7 dana za 125din (100mb) ili 300din (gb); ima i na 1 dan (nije me interesovalo, pogledacu ako neko trazi

Sve ove stavke se zasebno kupuju sto je je skupo u odnosu na Telenor&Vip prepaid ponude.
 
Poslednja izmena:
da li sim mts moze da se kupi i van poslovnica mts i da li se korisnik registruje pri kupovini prepaid mts ili ne?
 
^ Moze da se kupi i u trafici, na pumpi, itd, a da se registruje samo lično u poslovnici.
 
Hmm, zar nije neophodno da svaki i prepaid broj bude registrovan?
 
Најављују одавно али ваљда још није кренуло а можда би и требало да се то уради. Ја сам јесенас пребацио прастари припејд на КТ и тада је регистрован, мада сам то купио у њиховој пословници уз неки уговор по приличној цени ... првих дана када се појавио 064 припејд. Вероватно им је база отишла или нису чували тако нешто. Сада пола године добијам ваљда по 50 кинте сваког месеца зато што сам се регистровао ... хм, баш је пола године па вероватно више неће да ме часте. ;)
 
Ja danas podneo zahtev da prenesem moj prepejd mts u vip i aktiviram vip za sve promociju. Mts pripejd dodaci su postali bezobrazno skupi. 100mb neta 125din nedeljno. to je min 500 din mesecno a ovamo za 500 din ima neogranicene poruke, 200 minuta ka svim mrezama i 500 mb neta. Tako da zbogom mts pripejd unistili ste ga bezobraznim cenama
 
Nova Telenor prepaid akcija 15.3. -15.5.
Poklon 1000 dinara bonus kredita


Poklon 1000 din za svaku dopunu
preko 100 din
Od 15.marta do 15.maja sve Telenor pripejd
korisnike očekuju vredni pokloni!
Korisnicima koji aktiviraju promociju svaka
dopuna veća od 100 dinara donosi na poklon
1000 dinara bonus kredita . Što se više dopuniš
bonus duže traje!
Period važenja bonus kredita zavisi od iznosa
dopune i to:
Uz dopunu kredita od 100-199 dinara, bonus
kredit važi jedan dan od dana kada je dodeljen;
Uz dopunu kredita od 200-299 dinara bonus
kredit važi tri dana od dana kada je dodeljen;
Uz dopunu kredita od 300-699 dinara bonus
kredit važi sedam dana od dana kada je dodeljen;
Uz dopunu kredita preko 700 dinara bonus kredit
važi trideset dana od dana kada mu je dodeljen;
Dodeljeni bonus kredit važi za minute u Telenor
mreži, poruke ka svim mrežama i internet
isključivo u domaćem saobraćaju. Saobraćaj se
tarifira prema tarifnom planu koja važi za pakete
Telenor pripejd i Play+. Nakon potrošenog
bonusa, korisniku se saobraćaj naplaćuje sa
glavnog računa.
Način aktivacije promocije
Korisnik se prijavljuje za promociju slanjem SMS
poruke sa tekstom BONUS na 1111 . Od narednog
dana nakon izvršene prijave, svaka dopuna mu
donosi 1000 dinara bonus kredita sa pripadajućim
važenjem.
Telenor zadržava pravo da korisniku traži potvrdu
prijave tokom trajanja promotivnog perioda.
 
Sad oni kopiraju MTS;)
 
Imam 064 karticu koja je istekla, da li postoji mogucnost da se ponovo aktivira?
 
Samo odredjeno vreme nakon deaktivacije (valjda godinu dana)
 
Kakva je ovo opcija mix na mts pre paid?
Nista ne razumem!
Za 150din dobijas 300din za mts i fiksne i 3000din za mts pozive, 3000din za SMS i 150MB, na 7 dana! Do 31.3. kupi Uzmi MIX na *100# ili posalji MIX na 687
 
Jel moze neko da mi pojasni za ovo 300 za mts i fiksne i onda 3000 za mts pozive?
 
Jel kod tarife VipZaSve se dobija 200min ka svima i 500mb neta ili 150 min i 300mb za 500 din?
 
Zavisi - moras preci na ovaj 2014 promo VipZaSve da bi imao 200/SMS/500. Inace je 150/SMS/300. 100 din je bio prelazak, kako kazu u threadu. I 200/SMS/500 verovatno vazi samo ove godine, i max. 12 puta (videcemo zasigurno kada neko bude presao 12 aktiviranja :))
 
Jel moze neko da mi pojasni za ovo 300 za mts i fiksne i onda 3000 za mts pozive?

Ako ti ne treba ovo kako zvuci (bonus minuti za Telekom, pa bonus kredit za MTS), bolje ostavi, ko zna sta je pisac hteo reci :) Ima MTS ponekad greskom ubacene stvari u te sekcije, pa ne mozes ni znati sta je u pitanju.
 
stvarno šta će biti sa vip za sve promocijom kad prođe 12 aktiviranja? ja ga aktiviram striktno jednom mesečno, ponekad i ređe, znam da budem po desetak dana bez ičega :d
 
Onda ces naci nesto jeftinije ^^
 
I telenor je na prepaidu poceo sa ponudom minuta ka svim mrezama tako da izbor postoji, i to je vazno. :)
 
Pa VipZaSve je na mesec dana, i svaki postpaid je na mesec dana...
 
Personalizovana je ponuda za one koji vec koriste telenor prepaid. A na novim brojevima ne znamo jos jer se niko jos nije javio :)
 
Evo da javim:
Kupljena nova prepaid kartica i nude:

- inicijalno se besplatno moze izabrati Uzmi sve: minuti, poruke i megabajti 100x vise, valjda u iznosima od 100x150din jer su u ovom paketu iznosi svog saobracaja prikazani u hiljadama dinara

-Minuti: 100x vise za 150din
-Sms: 100x vise za 100din
-Internet: 7 dana za 125din (100mb) ili 300din (gb); ima i na 1 dan (nije me interesovalo, pogledacu ako neko trazi

Sve ove stavke se zasebno kupuju sto je je skupo u odnosu na Telenor&Vip prepaid ponude.

Uzmi sve sto se tice minuta da li taj dodatak kosta 150din fiksno, da li traje 7 dana i da li se odnosi samo na mts mrezu ili vazi i za ostale mreze.
 
Nazad
Vrh Dno