Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Mislim da nije, ide valjda od 50 do 100 (ali je u svim slucajvima x100).
Imam dva prepaid broja sa istim iznosom pa ne mogu da tvrdim.

A na jednom mi se pao i neki Uzmi EXTRA, koji se ne secam sta je, ali je jos bolji od ovoga (ne x1000, ali ne secam se tacno).
 
Meni su promocije bile po 300 din nedeljno jer sam ih stalno koristio, zato sam i presao na postpejd. Olosi kazu kao to vam sistem podize da imate vecu promociju, ko da te kaznjavaju sto uzimas promocije. Imas obican miks za 450 dinara sa popustom, 250 min, 250 poruka.
 
Poslednja izmena:
Za razgovore u MTS mrezi je KT bolji od Mix paketa. 500 RSD, moze da se uzme 5000RSD za razgovor, to je 500 minuta, a kosta 250 sa popustom. Plus ima i 1000 dinara unutar MTS mreze, sto je jos nekih barem 50 minuta.

Ovo 300 za promo je stvarno bezobrazno - ko ce jos moci da potrosi toliko? To je 3000 minuta! Ispada da covek trecinu vremena provede razgovarajuci :D


Sve imam utisak da neko vrsi pritisak na Telekom da ne daju dobre promocije unutar MTS mreze, da nemaju dobre cene telefona da bi druga dva mogla da imaju korisnike :) (koja paranoja za prodaju Telekoma, kazite :D)
 
Koji ce mi k 3000 minuta za nedelju dana u mts mrezi da ih platim 300 din?? Pa samo za minute da trosim 1200 mesecno u mts mrezi. Ona promocija uzmi sve je bila super dok je postojala, a onda je ukinuli. Zbog toga sam i morao da predjem na racun...
 
Zato po nekoliko prepaid kartica, jednu pa drugu koristis, da ti nikad ne povecaju promocije :D
 
Ajd da imam 15 godina pa i da je normalno da menjam brojeve telefona non stop i da ih imam nekoliko. Zaista bzvz im je to, ali ovaj mix net L im je sa popustom povoljan.
 
TEbi ne trebaju toliko minuta u mrezi onda ;)
 
Posto je ona tema zamrla, da li dopuna sa postpaid br. produzava karticu ili mora na trafici? Drugo, ako okasnim da li mi se reaktivira kredit koji sam imao?
 
Elem, zna li neko koliko vremena je potrebno na novoj Telenor prepaid kartici da se smanji nenormalna cena nedeljnih ponuda?
Trenutno je 190din za 250min i 250sms nedeljno.
 
Ljudi je l neko mozda skoro pazario neku mts karticu ,ako jeste je l moze da napise kolike su mu cene za 10 i 100x vise za minute i poruke :)) ?
 
70 na zadnjoj, ali jos nije koriscena. (jedna od onih sto se dobijaju za dinar)
EDIT: I na ranijoj kartici isto 70 trenutno - mada ni na njoj nikad nisam aktivirao.
 
Poslednja izmena:
Posto je ona tema zamrla, da li dopuna sa postpaid br. produzava karticu ili mora na trafici? Drugo, ako okasnim da li mi se reaktivira kredit koji sam imao?

Pitanje se odnosi na VIP mrezu, posto je porka premestena (tx) :) Inace sam resio dopunom 50 din na trafiici... sto je sigurno :d
 
Mislim da je isto trafika ili postpaid.. Ovo drugo ne znam iskustveno, rekao bih da se gubi kredit jer pise da kredit vazi 6 meseci, a kartica 12.
 
Mislim da je isto trafika ili postpaid.. Ovo drugo ne znam iskustveno, rekao bih da se gubi kredit jer pise da kredit vazi 6 meseci, a kartica 12.

Poucen iskustvom sa MTS-a gde dopuna sa telefona ne produzava karticu nisam hteo da se cimam bezveze :)
 
Dopuna sa PREPAIDA ne produzava, sa postpaida je produzavala.
 
Продужава и даље, уз френдли допуну пише да не продужава па је ту јасно. Ја сам скоро почео да пријатељски допуњавам па сам једном пустио мало и са постпејда и продужена је картица колико већ иде.
 
Продужава и даље, уз френдли допуну пише да не продужава па је ту јасно. Ја сам скоро почео да пријатељски допуњавам па сам једном пустио мало и са постпејда и продужена је картица колико већ иде.

vip? :d imam utisak da vip realno neko ne koristi ;) mesecno manje od 10% minuta mi ide ka njima :)
 
Pomenuo si MTS, za njega smo pricali posle (friendly dopuna i dopuna sa postpaida)
 
Nisam :) rekoh info mi treba za vip, i oni imaju dopunu postpaid->prepaid, ali nigde ne pise kako se to racuna... a MTS da u kontextu da kod njih to nije radilo posao prepaid->prepaid :)
 
Da, i u kontekstu da si pomenuo da kod MTS-a to nije radilo prepaid->prepaid smo se mi nadovezali.
 
Treba mi običan Prepaid broj, interesuje me koja je varijanta najpovoljnija trenutno, gledajući cenu i početni kredit koji ima na primer?
 
Sve ti je isto s***e sada, 10RSD uspostava, 10RSD/minut poziva. Jedino sto VIP daje mozda vise pocetnog kredita za 200RSD od MTS-a, dok Telenor naplacuje cak 300RSD za 50RSD kredita.

Ako ti treba samo prepaid po minutu, gledaj samo da ti kartica radi kod tebe, i to je to. Inace je VIP najbolja opcija jer imas VIPZaSve mogucnost, za pozive ka svim mrezama.
 
hvala alfaunits, a kako misliš mogućnost poziva ka svi mrežama?

EDIT: Ok, tražio sam malo, mislio si na ovo;
Vip za sve, jedina pripejd ponuda na tržištu koja u okviru paketa sadrži minute razgovora prema svim mrežama u Srbiji, u svom prazničnom izdanju postojećim i novim Vip pripejd korisnicima sada nudi još više sadržaja Pripejd paket po ceni od 200 dinara, sadrži početni bonus od 50 minuta ka svim mrežama, 3.000 SMS prema svim mrežama, 100 MB kao i 500 minuta u Vip mreži, sve u nacionalnom saobraćaju, u trajanju od 7 dana.

Ako neko zna još da mi kaže koliko početnog kredita daje VIP.
 
Poslednja izmena:
To. Zavisi koliko razgovaras, ali ako gledas prepaid, verovatno malo:)
 
Sta mts ima od promocija trenutno aktuelnih za prepaid kada su razgovori u mrezi u pitanju, da li ima kao kod vipa i telenora za odredjenu sumu razgovore u mrezi ka svim brojevima na period od 30 dana ili vec kako, na site su mi malo konfuzni.
 
Nije fixna promocija, vec zavisi od potrosnje i kartuce trenutni promo.
Neke kartice imaju i neki Extra promo.

Kod mene recimo za 70rsd se dobija 7000 za razgovore u mrezi. A na jednom prepaidu imam i neki Extra koji ne 1000x vise. Oba traju 7 dana.
 
Kod mene na mts kartici nude 100x vise za 150rsd nedeljno.
Kartica nikad dopunjavanja i aktivirana pre 3 meseca.
 
E, da, ova sto ima 100x za 70rsd je prepaid od pre .... 10 godina :) I skoro se uopste ne koristi.
Ova sa Extra je nova kartica, koja je samo za parking koriscena.
 
I na kraju zna li neko za MTS prepaid, sta se pocetno dobija od promocija na novoj, kupljenoj kartici?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno