Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Da li je neko skoro aktivirao novu Telenor prepaid karticu? Pitanje je:
- Koliko kosta "Dodaj Pricu i Poruke" na *111# ?

(Napomena, postoje: Dodaj Vise, Dodaj Sve, Dodaj Pricu i Poruke, Dodaj Pricu)
 
Poslednja izmena:
Ja imam jednu prepaid karticu koju slabo koristim, ne aktiviram promocije uopste jer imam 063 post paid pa mi ne treba, pretpostavljam da je ista opcija kao za novu karticu, kod mene nude za 90 din 250+250.
 
To bi bilo odlicno :), ali ako je nisi dugo koristio i uplacivao kredit cenim da je to neka najniza cena.. Moguce da novi brojevi nose skuplje ponude.
 
VipZaSve daje jos 50min, ukupno 200 minuta ka svim mrežama, 2000 minuta u Vip mreži, 5000 SMS ka svim mrežama i 500 MB u trajanju od 30 dana, po ceni od 500 dinara:




vipzasve_praznicni5.jpg

untitled.png
 
Poslednja izmena:
Rešili su da shebu sve ostale PrePaidove .... A još plus što eto nekima stizali da uplate 350 umesto 500 :) :) :)
 
Super!
 
Poslednja izmena:
A mi koji za slicno nesto na post-paidu placamo 2-3x vise smo ovce.... beeeeeee.... beeeeeeee
 
Zaboravio sam, kada se potroši internet paket da li je: smanjenje brzine ili naplata po megabajtu?
 
Predješ s postpaida na prepaid....

owim, naplata po megabajtu .... zato, ne držati mnogo kredita na lageru ... :) :)
 
Uplatiš samo 500 din i to ti je to...
 
Da, kada potrošiš ovih 5000 sms iz paketa, taman za još 5-6 komada, za svaki slučaj.
 
OK ... Uplati 500 dinara, i probaj da kupiš promociju od 500 dinara .... kad uspeš, javi.
 
Napomena:
Naravno da postoji zackoljica u vezi nove promocije VIPzaSve: prelazak postojecih korisnika na novu VipZaSve kosta 100din :).
Znaci stari korisnici da bi presli na novu VipZaSve placaju inicijalno 600rsd :).
 
Za sada me i ovo krpi .... a i nagomilao sam na ovom postpaidu za ova dva meseca .... tako da sad neću da dpounim, posle 2 redoven, baš da vidim dal će pošalju poruku za popust ....
 
Ja cekao poruku za popust 7 dana i nista. Uplatio danas.
 
meni vip redovno kad je par dana do isteka kartice da dupli kredit...
 
Ne razumem, kakvih 200 sms, zar ne pričamo o 5000?
 
To su dali zbog same uplate kredita. Aktivacija promocije je to sto pominjes(5000).
Ukupno imam 5200sms, mislim ajde :)
 
Izgleda da Vip prepaid provera stanja *123# sada vraca stanje preko SMS poruke. Jos neko?
 
Meni je tako kada mi je aktivan VIPAZASVE

Na drugom broju, gde imam JAVI SE UVEĆAJ KREDIT mi je klasika....
 
Verovatno kad ne moze da stane u 160 karaktera odgovor, onda vracaju multipart SMS.
 
da li su nekome jasne promene u promociji Vip za Sve? do sada sam slao ? na broj 2013, i trenutno i to moze. ali sada je uvedena ova nova vip za sve promocija - koju su krstili u "praznicna", i na nju sa stare moram da predjem (sto se tarifira 100 dinara...). takodje, na reklami sam video da pise "dopuni svoj broj svakog meseca sa 500 dinara i dobices 200 minuta ka svim mrezama itd...", da li je fora u tome sto sada moram svakog meseca da dopunim kredit sa 500 ili 200 dinar da bih ostao na ovoj promociji? ja sam to tako shvatio... da li ce vaziti i stara i nova, ili ce od 1.12 ukinuti staru promociju... nista mi nije jasno, ali neka zackoljica sigurno ima, vip je to...
 
Druze, nista zlonamerno, ali idi na vipov sajt i procitaj. Sve lepo pise.
 
Druze, nista zlonamerno, ali idi na vipov sajt i procitaj. Sve lepo pise.

Veruj mi da jesam, nekoliko puta. Ali mi nije jasno. Zašto bi me primoravali da promenim postojeću promociju, i još mi nude 50 minuta više, a da iza toga nema "nešto".
 
Pre neki dan sam aktivirao staru promociju(150min) preko 2013 i sve sljaka kao i pre.
 
Je li za sve MTS prepaid brojeve isti iznos promocije?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno