Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Zaboravih da napomenem, ako se potroše svi megabajti, brzina se smanjuje na 64/32. To kaže info.
 
Evo i zvanično, na sajtu MTS-a.

Nova prepaid promotivna ponuda!

02.08.2013

Posetite mt:s prepaid vodič (*100#) i pronađite promotivnu ponudu koju smo pripremili specijalno za vas!

Vodite duge razgovore i opušteno se dopisujte uz Uzmi 10x više ili Uzmi 100x više, dok u Internetu možete uživati uz Uzmi Internet ponudu na 1 ili 7 dana.

Aktivacija je veoma jednostavna, dovoljno je da u glavnom meniju mt:s prepaid vodiča za povoljne razgovore u m:ts mreži odaberete opciju Uzmi minute, a u okviru nje Uzmi 10x više ili Uzmi 100x više. Za povoljne SMS poruke u domaćem saobraćaju imate na raspolaganju Uzmi 10x više i Uzmi 100x više u okviru opcije Uzmi poruke. Odabranu ponudu možete da koristite 7 dana od dana dodele, dok stanje možete proveriti na *137# (Uzmi minute) i *138# (Uzmi poruke).

Ukoliko želite da uživate u povoljnom Internetu, odaberite opciju Uzmi Internet, a u okviru nje Internet 7 dana ili Internet 1 dan. Ukoliko se desi da ranije potrošite raspoložive MB, možete da, po smanjenoj brzini, nastavite da koristite Internet do isteka perioda od 7 dana ili jednog dana. U svakom trenutku stanje možete proveriti na *105#.

Ovu sjajnu promotivnu ponudu možete aktivirati koliko god puta želite do 31. decembra 2013. godine.

Izvor: http://www.mts.telekom.rs/index.php/promocije-pojedinacna/items/nova-prepaid-promotivna-ponuda.html
 
Dobra ponuda za net! Pitanje: uzmem net na 7 dana, MB-e potrosim za 5 dana, necu da se vucem na 64kbps, mogu li pre isteka 7 dana ponovo da aktiviram istu promociju? (Prema onome što piše - ne može.)

(Slicno pitanje imali smo za VipZaSve paket.)
 
Poslednja izmena:
Ako može jedno pojašnjenje oko ovih novih dodataka, ako neko zna, konkretno me interesuje Uzmi internet, šta se dešava po isteku 7 dana, da li onda potpuno gase i taj internet po smanjenoj brzini i da li se onda MB počinju naplaćivati po redovnoj ceni od 60din za 1MB?
 
Uzeo sam novu prepaid karticu jer definitivno nema nigde ponude za flat internet za namenu za koju je meni potreban, a da kosta 200din mesecno. Jos samo da proverim kako radi smanjena brzina.
 
Kod mene postoji i opcija "Uzmi Internet besplatno: dobijaš neograničeni Internet (500MB po maksimalnoj brzini) u domaćem saobraćaju koji važi 7 dana."
Pretpostavljam da to samo jednom mogu da iskoristim.
 
Meni je stajalo Uzmi SVE besplatno... Aktivirao sam to, sad imam samo uzmi minute, SMS, internet.
 
Treba biti pažljiv sa ovim Internetom: ne zaboraviti da se pred istek 7 dana isključi data usluga na mobilnom, inače će stanje na računu biti masakrirano :)
Očigledno u Telekomu i računaju da će se nekom desiti da ovo zaboravi...
 
^ A na pripejdu ne možeš da imaš par stotina ili hiljada din na računu koje samo "spržiš" u trenu jer je istekla promocija? :) Kada sam na KT broju koristio promocije obično (ali ne i uvek) dobijao sam SMS o aktiviranju promocije i SMS o deaktivaciji. Da toga nema, posebno kod promocija koje su bile na 30 dana, naravno da bih zaboravio.

Jednom nisam dobio SMS o dektivaciji i "sprežio" sam preko 1.000 din kredita na razgovor u MTS mreži. Pozvao sam kol-centar da reklamiram i rekli su mi da mi je usluga istekla u 1am (jer je aktivirana 30 dana ranije u 1am), ali da oni ne šalju tokom noći SMS o deaktivaciji ili bilo koje druge automatske poruke i da sam zato SMS dobio u 10am. Grrr. Ipak, uvažili su reklamaciju. ;)
 
Naravno da mozes .... Ali ... opet mozes da puknes SAMO ono sto imas uplaceno, i ne mozes da odes u minus, ne mozes da napravis 50 000 racun....
 
^ Naravno, ali nekome i tih 500din (osnovni kredit) može da bude značajan iznos. Slažem se da bi u postpejdu bilo daleko gore. ;) Svejedno, MTS šalje SMS info kada se neka promocija deaktivira, zvanično.
 
koje su cene novih dodataka? jesu li ukinuti f&f brojevi na moj klub tarifi?
 
Ipak, uvažili su reklamaciju. ;)

Sad ce stena reci kako su njemu u Telenoru, godinu dana nakon isteka promocije, uvazili reklamaciju :)

Da li je neko proverio da se na KT ove promocije isto skidaju sa glavnog kredita? Ove nove opcije mogu ispasti i bolje od ranijih KT razgovora u mrezi, bez obzira sto vise nema neke koristi bonus kredita.
 
Ovo sada kucam sa Dunava, iz sela koje se zove Ram, kod Velikog Gradista.
Dopunio sam neku prepaid MTS karticu sa 200 dinara, i kupio ovaj dodatak 500 MB za 100 dinara. Radi mi brzi net, a Telenor moj postpaid sam prebacio u nokijicu obicnu, za pozive i SMS. Zasto? Jer mi je Telenor internet ovde useless .... totalno. Sad mi stoje MB u paketu, a korstim MTS prepaid.

Elem, ova tri dana dok sam ovde, koristicu, i ne verujem da cu spucati svih 500 , Mozda i probam kad se vratim kuci, da kupim opet pre isteka 7 dana , da vidimo dal moze .... oaim ako neko u medjuvremenu ne javi ...
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1375514703075.jpg
    uploadfromtaptalk1375514703075.jpg
    25.9 KB · Pregleda: 170
Ti si nam dezurni isprobavac prepaid-a ovih dana :D
 
Pa kad imam ... :) Posle kazu lud ja kad vucem u torbici Nokijicu i par kartica tako ... Vidis kako nikad ne znas kad ce zatreba ... :) Ili kad ce baterija iscuri, i slicno .....

Mada mislim da nece moci, citajuci drugu temu ..... definitivno raspisujem tender za cetcrtok operatera, i budem glavni i odgovorni za za kreiranjw paketa i nacina rada. .... garantujem za 4 godine br1. u Srbiji ..... Nadam se da cete koristiti moju mrezu? 067 i 068 ?
 
Dobro je, nisam jedini koji na stolu ima 4 kartice van telefona i još 4 u telefonima raznim :D

Inače, još da spucam ovih 150MB pa da vidim kakav im je FLAT na mts-u, da li to čudo služi nečemu.
 
Da li je neko proverio da se na KT ove promocije isto skidaju sa glavnog kredita? Ove nove opcije mogu ispasti i bolje od ranijih KT razgovora u mrezi, bez obzira sto vise nema neke koristi bonus kredita.
Vise nemam KT, ali verujem da ove promocije, kao i prethodne Uzmi, ne rade na KT vec samo u tarifi Moj Pripejd.
 
Kod mene ih stvarno i nema na KT :(
 
KT je mrtav paket. Zgodan jos samo za parking. ;)
 
MTS je totalno UNAKAZIO prepaid i KT! I još su debello slagali da su UZMI dodaci sastavni deo Moj Prepaid tarife, a ne PROMOCIJA!!! Upecao sam se, prebacio sam primarni broj sa Telenora na MTS baš zbog UZMI Sve dodatka koji je koštao 150 dinara! Sad čekam još 2 meseca i vraćam broj u Telenor. A do tada, MTS kartica mi je u starom telefonu i služi mi samo za dolazne pozive. Sad uživam na Telenor Prepaid Play+ paketu sa HIT dodatkom koji me košta 150 dinara nedeljno (200 minuta u Telenor mreži + 300 SMS poruka u nacionalnom saobraćaju + 100 MB).
Ne zaboravite da Telenor ima i dodatke za SMS koji traju 30 dana i Prepaid paket Poruke gde SMS košta 2.90 dinara.
Vip za sve je takođe isto bolja opcija od MTS-a, samo što VIP ima lošiju pokrivenost.

MTS je dotakao dno!
 
Vip je prepaid u Srbiji prebacio u potpuno visu dimenziju sa pojavljivanjem VipZaSve :)
 
Ogromno nezadovoljstvo vlada na zvaničnoj FB stranici MTS-a! :D
 
Nezadovoljstvo vlada na FB kod svakog operatera, jer takvi su ti ljudi, kome dobro, cuti... kome ne valja, pljuje :D
 
Pravo da kazem, mislim da ima dosta ljudi koji ne bi da vise potpisuju bilo kakve ugovore i otvorene postpaid racune, vec ovako kupe saobracaj za 30 dana, uplate kad istekne ili pred istek i svi namireni. Naravno da mora da bude nesto skuplje nego klasican postpaid ali ne preterano.
I inace je tendencija kod evropskih operatera da uvode prepaid 30-dnevne pakete.

Evo recimo sta nudi austrijski A1(mobilkom): za prepaid od 15eur nudi neograniceno u svojoj mrezi, 1000min ka svim mrezama i 1GB saobracaja.
 
Nazad
Vrh Dno