Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

^ F&F brojevi definišu se jednom dok promocije moraju da se jure, i jure i jure. :confused:
 
Ima i to. Nema nikakvih garancija kod prepaida, mada nema ga vise ni kod postpaid (telenor optimizacija objasnila :mad:).
 
Poslednja izmena:
Mamicu im... Ja sam samo sms i koristio (Tipi tarifa) i to povremeno, ne k'o napaljene klinke. Sad? Ne koristim više ništa, održavaću broj u životu čisto ako nekome trebam. Promocije mi ne pada na pamet da koristim, ne mogu ja to da istrošim za 7 dana koliki je rok.

Vidim da su u Telenoru poruke 2.90, tako da ću verovatno da odem do njih narednih dana i da prebacim broj.

Imas i tarifne dodatke u Telenoru. Mislim na starije za sms sa kojima ti je sms oko 1 dinar a kupuju se za mesec dana.
http://www.telenor.rs/sr/Privatni-k...daci/Ostali-pripejd-Telenor-dodaci/Dodaj-SMS/
 
U vipu ostaju besplatno u mrezi i sms uz dopunu kao besplatne opcije koje idu uz dopunu od 200 ili 250 dinara.
A na sve to mogu da se koriste i ove promocije, tako sam ja shvatio sa sajta je su prepaid opcije i promocije posebna kategorija a nigde ne piše da jedno isključuje drugo.
 
Ma VIPZaSve i ne boli glava :)
 
Obaveštenje

Poštovani korisnici obaveštavamo vas da od 31.07.2013. važe nove opcije u Vip ponudi, sada sa još više sadržaja!

Postojeća promocija "Pravo vreme za sjajnu ponudu" ističe 30.07.2013, a korisnici će dobiti novu opciju Vip Super, sa još više sadržaja.
Promocija "Želim bolje od dobrog - Prepaid za priču" ističe 30.07.2013, a korisnici će dobiti novu opciju Vip prepaid za priču, sa još više sadržaja.

Vip Super
U okviru Vip Super opcije korisnik može za 200 dinara da kupi 6000 minuta u Vip mrezi, 6000 SMS ka svim mrezama i 60MB koji vaze 30 dana u nacionalnom saobracaju. Kupovina je moguća slanjem “?” na kratak kod 2066. Ukoliko korisnik potvrdi da želi da izvrši kupovinu, njegov prepaid račun će se umanjiti za 200 dinara.

Vip prepaid za priču
U okviru Vip Prepaid za priču opcije korisnik može za 200 dinara da kupi 2000 minuta u Vip mrezi, 2000 SMS ka svim mrezama i 200MB koji vaze 7 dana u nacionalnom saobracaju. Kupovina je moguća slanjem “?” na kratak kod 2055. Ukoliko korisnik potvrdi da želi da izvrši kupovinu, njegov prepaid račun će se umanjiti za 200 dinara.

Za više detalja o ostalim opcijama pozovite korisnicki servis na 06012341.
Evo ga obavestenje na sajtu.
 
Poslednja izmena:
da li u Vip Super samo net 60mb traje 30 dana ili vazi za ceo paket?
 
@nesa07: isto vazi kao i ova sto si do sada koristio, rodjendanska promocija tj bonus.
 
"Moj klub" tarifa je dostupna i moras karticu da prebacis na nju preko operatera. Tako je i kod Vipa i Telenora. Pustaju samo najnoviji tip paketa, a ti mozes da predjes na bilo koji drugi u opticaju.
 
Pazi kad na prepaidu se uzburkava, ne kaplje dovoljno od postpaida....
 
"Moj klub" tarifa je dostupna i moras karticu da prebacis na nju preko operatera. Tako je i kod Vipa i Telenora. Pustaju samo najnoviji tip paketa, a ti mozes da predjes na bilo koji drugi u opticaju.

Pise: "U ponudi su prepaid tarifni profili Moj Prepaid i Moj klub"

znaci, nije to opcija nego tarifni profil, a plus toga prelaska na "Moj klub" nema, pise im i to na sajtu:

"Prelazak sa tarifnog profila Moj Prepaid na profile TOKI, TIPI, KUL i Moj klub nije moguć".

I hteo sam to da kupim, ali kaze nema, imaju samo "my prepaid". Kupicu kod Telenora, bar svuda radi i u romingu (mislim da vec posle mesec dana dobija pun roming, ako i oni nisu nesto promenili, posto u ovoj drzavi nikoga ne mozes da uvatis ni za glavu ni za rep). Sa MTS nece svuda da ode ni sms, na primer ako posaljes sms u Kinu, on uopste nece stici, a primetio sam i u jos neke drzave, dok sa 063 idu svuda i sa pripejda. Kad ti da neki paket za nijansu jeftinije, sa druge strane ti uvede restrikcije i sta je tu onda jeftinije ? Oni svoju tarifu uvek naplate po punoj ceni, a u reklamama nigde ne spominju da je jeftiniji paket i obogaljen. Znaci, ko ne plati na mostu, platice na cupriji.
 
Ovo za prelazak na "Moj klub" si u pravu, prevideo sam tu recenicu. Ne vredi citati njihove sajtove, mislim vredi ali nisu 100% tacni. Bez interneta i razmene iskustva nema pravih informacija. :)
 
Zar ovo nije protivzakonito, ovo znaci da mogu svima sutra da izmenjaju pakete na gore i da je to u redu (ugovor moze da posluzi u nuzdi tj. ako je hitno) :mad:
 
Zar ovo nije protivzakonito, ovo znaci da mogu svima sutra da izmenjaju pakete na gore i da je to u redu (ugovor moze da posluzi u nuzdi tj. ako je hitno) :mad:

jeste, al' u Srbiji se svako teranje pravde pretvara u pišanje uz vetar...
 
Pazi, prepaid mogu da menjaju kad hoce. To ajde OK, ne postoji obligacioni odnos. Ali Telenor je pomerio granice sa onom svojom legendarnom "optimizacijom" paketa gde je poskupljivao pakete u toku ugovorne obaveze.
E to je vec pucnjava iz teskog oruzja.
 
Evo ga prepaid Vodafone UK: 10 funti za 100 minutes, 300 texts and 50MB internet.
Nadam se da ce kod svih operatera u Srbiji zaziveti da na prepaidu mogu da se mesecno uplate minuti ka svim mrezama. (Kao sto je VipZaSve).
 
Za 1 funtu nema ni kod nas, kod VIPa ima i to za 3.7 funti, sto opet povlaci pitanje koliko smo siromasni a kakve su nam cene. :S:

Ja jos imam neku Vodafone UK karticu, iz 2003. Tada je moglo za 5 funti mnogo toga da se koristi. Sada je prepaid 5GBP najmanja dopuna ali nema ovih "Freebies" (tj. tarifnih dodataka) za tu sumu. A 9GBP je najmanja postpaid tarifa trenutno, bez telefona a sa obavezom. (do skora nisam mogao da nadjem kod Vodafone-a ispod 15GBP, mislim da je ovo letnja promocija, barem na onom Freebies linku kaze da je)

Za sada nismo u nezavidnoj poziciji po ovom pitanju. A koliko ima postpaid pretplatnika dobar je primer da nije toliko cena problem :)
 
MTS ažurira sajt. Sklonili su sa sajta UZMI dodatke :D Videćemo uskoro kakvi će biti novi dodaci.
 
Ako to rade ovako striktno 1og u mesecu i to posle ponoci, onda svaka cast. Vip recimo uvek kasni dan dva sa obavestenjima o promenama, a evo na glavnoj strani sajta im ne rade dva linka za roming pakete vec vise od par nedelja. :smoke:
 
Poslednja izmena:
A da li je neko dobio u mts vodicu nove dodatke pa da nam kaze cene?

Imam samo KT i postpaid, pa ne mogu da vidim sta je u ponudi...
 
Ne, nema ih u MTS vodiču. Na sajtu ne piše ništa konkretno za dodatke! U MTS vodiču se nalaze "stari" dodaci.

Screenshot_2013-08-01-21-37-35.png
 
Poslednja izmena:
Iz MTS vodiča nestao je upravo dodatak UZMI sve. Sad su na vodiču sledeće ponude:

Screenshot_2013-08-01-23-46-02.png

Opcije Uzmi minute i Uzmi poruke nude ovo:

Screenshot_2013-08-01-23-50-47.png

Opcija Uzmi Internet nudi ovo:

Screenshot_2013-08-01-23-51-24.png
 
^ Odatle se ne vidi koliko se neta dobija za 7 dana za 100din, verovatno kad udjes u opciju, pa Info. Slicno vazi i za x10 i x100.
 
Uzmi minute:

1. Uzmi 100x više: Za 170 dinara dobijaš 17000 din. kredita za razgovore u mts mreži koji važe 7 dana. Uspostava veze se ne naplaćuje.
2. Uzmi 10x više: Za 150 dinara dobijaš 1500 din. za razgovore u mts mreži koji važe 7 dana. Uspostava veze se ne naplaćuje.

Uzmi poruke:

1. Uzmi 100x više: Za 130 dinara dobijaš 13000 din. za SMS poruke ka svim mrežama u domaćem saobraćaju koje važe 7 dana.
1. Uzmi 10x više: Za 110 dinara dobijaš 1100 din. za SMS poruke ka svim mrežama u domaćem saobraćaju koje važe 7 dana.

Uzmi Internet:

1. Internet 7 dana (100 din.): Za 100 din. dobijaš neograničeni Internet (500MB po maksimalnoj brzini) u domaćem saobraćaju koji važi 7 dana.
2. Internet 7 dana (50 din.): Za 50 din. dobijaš neograničeni Internet (100MB po maksimalnoj brzini) u domaćem saobraćaju koji važi 7 dana.
3. Internet 1 dan (25 din.): Za 25 din. dobijaš neograničeni Internet (50MB po maksimalnoj brzini) u domaćem saobraćaju koji važi 7 dana.

Ovako izgleda kod mene ponuda.
 
Poslednja izmena:
Ovo za net je strava ponuda!
 
1. Internet 7 dana (100 din.): Za 100 din. dobijaš neograničeni Internet (500MB po maksimalnoj brzini) u domaćem saobraćaju koji važi 7 dana.

Ako se nisu zajebali, ovo je EKSTAR ponuda ... za 400 dinara 2 GB mesečno ....
 
Nazad
Vrh Dno