Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Možda sad i zbog fiskalizacije će se operateri nekako dosetiti da daju neku ponudu, ali naravno, videćemo u narednom periodu kako stvari stoje. Meni ponajviše liči da su zbog toga došli na ovu ideju i rebrending im je bio samo još jedan izgovor da to sprovedu u delo.
 
Evo i ja da podelim odgovor od Yettela, dakle možda ga ostave, možda i ne. Možda ga i ostave ako je veliki broj korisnika zainteresovan, otkud znamo.

Screenshot_20220308_103948.jpg
 
Ljudi, kartica kog operatera je najbolja da služi samo za dolazne pozive? Znači , da što duže traju dolazni pozivi s jednom dopunom, ako me razumete?
 
@radashin za sada mts, jer reizdavanjem sim kartice se produžava važenje još godinu dana. Uslov je naravno da broj bude registrovan.
 
Njima i treba da što duže traju dolazni pozivi posle dopune. Nije bitno ako se izgubi kredit posle 90 dana, bitno je da što duže mogu da primaju pozove posle toga.
 
Preneo sam dva broja u Y. na prepaid, oba jutros prenesena, jedan iz a1, drugi iz mts.
Uplatio kredit itd, ali nemam u app onu ponudu 15x vise.
Sad najednom treba 3 dana, kako kazu iz cc da se to pojavi.
Imate li iskustava?
 
Posle dva-tri dana od prenosa broja u Yettel, dva prepaid broja su dobila samo ponudu besplatnog altiviranja 5X više i mogućnost kupovine 3X više za 280 dinara .
 
Pa tek tamo sam dobio nebulozan odgovor:

Zdravo, pripejd promocija 15x više je dostupna za aktivaciju korisnicima koji kupe Yettel Pripejd Plus paket po ceni od 600 dinara, dakle novu SIM karticu👉https://t.co/mGaDbEVT6t ~Jelena

Na sajtu lepo pise ponuda za nove prepaid korisnike, a sta sma nego novi?!
 
Jel toku A1 počelo da se posle 2 meseca nakon uplašenog kredita ne može napraviti poziv?

Malo zbunjujuća situacija sa babom. Ja njoj uplaćujem neku sumu na svaka tri meseca, i pre neki dan kaže da je probala da zove mamu, ali nije uspela - nešto kao da nema kredita. Ja joj dopunio kredit, sad vidim: kredit joj nije bio poništen. Sad, da li to ima tako nešto novo u A1? A možda i baba nešto bezveze pogrešila.
 
Dobih ovo malopre. Zna li neko o čemu se radi? Na mesečnom sam planu već par meseci.
 

Prilozi

  • Pripejd.jpg
    Pripejd.jpg
    29.7 KB · Pregleda: 88
"Pripremili smo nesto sasvim mocno u prepaidu! Poseti nasu stranicu od 5.4.2022. putem e.1.rs/prepaid i upoznaj se sa nasom novom prepaid ponudom. Tvoj A1"
 
Biće "bolje", ali skuplje. Pretpostavljam da najmanji plan ide na 400rsd (kao cena kartice), a da će dodati neke minute/poruke. Ako dodaju GB, onda bi još i moglo da se kaže da je ponuda poboljšana. Sumnjam da će to da urade. Možda opet naprave neku fintu kao 10GB za viber i slične aplikacije.
 
Oni koji su duze vremena u mts-u, mislim na period od par godina, da li imate neke pogodnosti, tipa jeftinije dodatke, tj mix, kombo, i tako to, ili se sve to menja na par meseci, na osnovu koriscenja?
 
Posle tri oko tri meseca nekorišćenja pojavi se ovako nešto u ponudi

Screenshot_20220331-210122_Moj mts.jpg
 
100MB, neverovatno. I verovatno nakon koriscenja duzeg cene idu samo nagore?
 
To su promocije, ali pre neki dan su uveli i planove, koji su skroz korektni, za 400 ili 600 din može lepo da se pregura mesec.

Screenshot_20220331-225450_Samsung Internet.jpg
 
To su promocije, ali pre neki dan su uveli i planove, koji su skroz korektni, za 400 ili 600 din može lepo da se pregura mesec.

Pogledajte prilog 339778
Kad ti minuti budu zaista npr. 200 minuta,a ne zaokruzivanje onda ce to imati smisla ovako je to cisto obmanjivanje. Na jednoj stranoj mrezu u komsiluku 200 minuta je zaista 200 minuta. Ako pricas 35 sekundi toliko ti i skine,nema zaokruzivanja i slicno.
 
Nazad
Vrh Dno