Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Поента је у ручној и аутоматској обнови.Нормално би аутоматска обнова имала погодности а не ручна.
 
Jel zna neko da li je moguca automatska obnova za Telenor prepaid? Ako ne postoji, da li postoji neki drugi pristup za automatsku obnovu? Treba mi za stariju, da joj obnavlja internet na svakih 30 dana, posto osoba ne zna da reaktivira
 
Jel zna neko da li je moguca automatska obnova za Telenor prepaid? Ako ne postoji, da li postoji neki drugi pristup za automatsku obnovu? Treba mi za stariju, da joj obnavlja internet na svakih 30 dana, posto osoba ne zna da reaktivira
rucnu mozes i da napravis nalog za moj telenor i ti da aktiviras sve samo ti treba telefon dok stigne kod za verifikaciju.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Jel zna neko da li je moguca automatska obnova za Telenor prepaid? Ako ne postoji, da li postoji neki drugi pristup za automatsku obnovu? Treba mi za stariju, da joj obnavlja internet na svakih 30 dana, posto osoba ne zna da reaktivira
Ako osoba ne zna da aktivira promociju onda joj i ne treba aplikacija Moj Telenor. U tom slučaju možeš pomenutu aplikaciju da instaliraš na svom telefonu i da je povežeš sa brojem telefona te osobe. Tako možeš da pratiš potrošnju i da aktiviraš/reaktiviraš promocije. Ja tako radim za Ćaletov broj.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
  1. Šta raditi sa kreditom koji se nagomilao na 064 prepaid kartici usled održavanja broja u životu?
  2. Čini mi se da ranije nije bilo moguće - da li može 064 prepaid broj da se prebaci u VIP i da odmah bude prepaid?
 
  1. Šta raditi sa kreditom koji se nagomilao na 064 prepaid kartici usled održavanja broja u životu?
  2. Čini mi se da ranije nije bilo moguće - da li može 064 prepaid broj da se prebaci u VIP i da odmah bude prepaid?

1. Plaćaj parkinge, prebaci nekome ko je na 064 prepaid-u taj kredit (friendly dopuna), pa nek' ti plati tipa 80% od cifre koju si mu/joj prebacio (2000 din je maksimum mesečno).
2. Može. Ako nije registrovan u MTS-u, moraš da ga registruješ prvo u poslovnici (da ostaviš podatke sa lične karte). Potom u VIP za prenos broja.
 
1. Plaćaj parkinge, prebaci nekome ko je na 064 prepaid-u taj kredit (friendly dopuna), pa nek' ti plati tipa 80% od cifre koju si mu/joj prebacio (2000 din je maksimum mesečno).
2. Može. Ako nije registrovan u MTS-u, moraš da ga registruješ prvo u poslovnici (da ostaviš podatke sa lične karte). Potom u VIP za prenos broja.
Ne mora da se registruje, dovoljno je da ima PUK broj u tom slučaju

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Meni nisu dali da prebacim MTS prepaid u VIP prepaid ako nije bio registrovan. Kažu PUK nije dovoljan (svakako je obavezan), to mi je MTS javio kad mi je odbio prebacivanje broja. Možda sam naleteo na nekog ko me farbao ili šta već, ali sam morao posle da se mračim do MTS-a za registraciju, pa u VIP za prebacivanje. 2x su zvali da me pitaju što idem od njih, a niti jednom da mi jave da mi je odbijen prenos. Tek tamo posle 10 dana došla poruka reda veličine "stativa, kontaktirajte kontakt centar ili poslovnicu za više informacija". Posle u cugu rešio jer su poslovnice MTS-a i VIP-a bile jedne pored druge i opet čekao 10 dana za prebacivanje.

Bilo je to jedno pre 3-4 godine, pa se možda i nešto promenilo u međuvremenu, a ja nisam znao da li mora ili ne mora da se registruje broj, pa šta god da mi kažu bolje da ispoštujem, nego da me mrače dodatno (već sam se cimao 3 nedelje oko svega toga).
 
Poslednja izmena:
To su onda namerno komplikovali, ili pre bih rekao da nisu baš bili upućeni.

Ako broj nije registrovan, potreban je PUK i registracija se vrši kod novog operatera, to je provereno.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Samo da kažem, PUK nije obavezan. Broj bio registrovan na mene, prebacio u vip bez toga, bio dovoljan samo zahtev za prenos.
 
U slučaju fizičkog oštećenja prepaid sim kartice, ako se zatraži nova-isti broj, da li je obavezna registracija ili može da prođe i bez registracije samo plaćanje kartice, kao kada se kupuje na trafici?
 
To su onda namerno komplikovali, ili pre bih rekao da nisu baš bili upućeni.

Ako broj nije registrovan, potreban je PUK i registracija se vrši kod novog operatera, to je provereno.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
У мом случају и серијски број,мада је био онлајн пренос у ВИП.
 
Да,онлајн захтјев за прелазак на Ин тарифу,без УО.
 
Ajde, molim te pojasni... online podneses zahtev VIP-u za prelazak iz druge mreze? Kako dokazujes vlasnistvo nad brojem? Treba mi za matorog a ne bih daga saljem u poslovnicu.
 
Mislim da ne može da se podnese online zahtev ako se prelazi na Vip prepaid. To važi samo za postpaid.
 
  1. Šta raditi sa kreditom koji se nagomilao na 064 prepaid kartici usled održavanja broja u životu?
    ]

  1. Možeš da prebaciš na postpaid, a kredit će biti avansa uplata i nećeš plaćati račune dok se ne potroši.


    Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
Možeš da prebaciš na postpaid, a kredit će biti avansa uplata i nećeš plaćati račune dok se ne potroši.

Jel bi bio ljubazan da opišeš način na koji se to radi, verujem da nisam jedini kome bi to značilo?
:wave:
 
U Globaltelu je min. dopuna na 3 meseca 50 rsd a preneo sam mts pripejd sa PUK kodom koji inače izdiktira mts operater ako ste bacili plastični okvir SIM kartice i nije trebala registracija.
 
Mislim da ne može da se podnese online zahtev ako se prelazi na Vip prepaid. To važi samo za postpaid.
Да,зато сам и прешао на Ин без УО.
@Милко,било је прије скоро годину.Мораш се прво рег.на Мој ВИП,а онда ићи корак по корак кроз онлајн куповину.Можда су нешто, послије редизајна сајта,промијенили,али тако је било.На крају чекаш курира.
 
Uz mesecni plan 300 ima ponuda za 99 din / 100 min, da li to moze da se aktivira 2 puta u toku od tih mesec dana kada je aktiviran mp300? Ili samo jednom?
 
Hvala. Sto se tice prebacivanje kredita, jel moguce prepaid na prepaid i koji je minimalan iznos?
 
Ne može da se radi transfer kredita sa jednog prepaid broja na drugi, samo sa postpaid na prepaid.
 
Nazad
Vrh Dno