Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

I ja sam imao isti problem kod sva tri operatera. Ako nema mobilnog interneta na kartici, viber ne radi kako treba. Isto su i meni rekli da je do aparata, ali definitivno nije.
Neki moj zaključak je da ukoliko google servisi nemaju pristup internet, viber nije u funkciji i ako je dodatak aktiviran.
 
Ali dok je taj isti dodatak bio besplatan, sve je radilo kako treba!?
Zbog toga ne pije vodu ni priča o uređaju ni o internetu (pošto WhatsApp radi bez greške).
 
Kod mene nisu radili oni poklon dodaci koji su se dobijali petkom. Dobiješ poklon al koristiš ga samo ako imaš kredita. Ovi su baš navalili da reklamiraju zuper na fb punom parom a produžavaju promociju na kašičicu, sad važi do kraja marta. Nešto cenim da hoće što više ljudi da navuku da pređu na vip pripejd pa posle da ukinu dobre ponude.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Zzzzzuuper [emoji15]
213335bf921ceef851b88a4307270d0b.jpg


Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Valjda [emoji1]

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Postpaid je uništen sa novim neo paketima, zašto mislite da neće i prepaid?
 
Duze od 3 meseca sam na pripejdu, tako da ako ga uniste, selim se dalje. Gde dalje... to cemo videti. :D
 
^Cirih nije loša ideja [emoji1]
 
^Ne vredi kad vazi do 3. Aprila.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Znam ja to, i ja cu tako uraditi, ali tamo u onoj poruci sto je radashin okacio, pise da saobracaj istice 3 aprila.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
To je zato sto je aktivirao juce. Ako aktiviras krajem meseca, vazice ti 30 dana.
 
Odlicno ako je tako!

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Nije se prenosila.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ovakvo sastavljanje paketa liči na A1 po onome što sam gledala na austrijskom sajtu. Imaju u ponudi pakete tv kanala koji se aktiviraju po izboru tako da ne mora da se plaća za one kanale koji se ne gledaju.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Haha rekoh ja. Al dobro, ako bude nešto slično pa i da se ne prenosi sadržaj i to je ok.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

Može li malo pojašnjenje u vezi skrina, šta znači, da bilo kojom uplatom nema više sabiranja saobraćaja a ono što je nakupljeno do 3.4 meseca da se potroši ili se sve gubi ???!
U čemu je kvaka?
 
Da li možda neko zna, jel mogu više puta da aktiviram ovu promociju u istom danu ili u periodu od tih 7 dana dokle mi je aktivna prva promocija?
Da li svaki put kad je aktiviram dobijem tih 3gb i 300rsd kredita ili moram da čekam da istekne prva promocija tj da prođe 7 dana od aktivacije prve promocije?

Hvala :)
db5c0e4be614512f90fd948b6dd17d7c.jpg


Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
 
Možeš više puta i sabira se saobraćaj ali će ti poste podići cenu za tu ponudu, neće uvek biti ista ;)
I ne dobijaš 300din kredita nego 100 min/sms, nadam se da si to razumeo :)
 
Možeš više puta i sabira se saobraćaj ali će ti poste podići cenu za tu ponudu, neće uvek biti ista ;)
I ne dobijaš 300din kredita nego 100 min/sms, nadam se da si to razumeo :)
To sam skapirao, 300 rsd kredita a minut/sms su 3rsd to mu dodje 100 tj ono što si napisao. Hvala ti!!

Znači cigani će da poskupljuju kako budem koristio?

Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
 
Kod ćaleta sad nema ta ponuda prepejd trojka a ranije bilo, sad ima 5x više za 110din, 800min+800sms+250mb 220din, 150min ka svima+1000sms+1gb 110din, neo min u mreži+3000sms+140mb 70din.
A znam da mu se sabiraju minuti i gb, ali očigledno za tu prepejd trojku ne važi sabiranje.
 
Nazad
Vrh Dno