Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

VIP je potpuno sredio USSD meni za prepaid.

Tu je sada sve:

provera stanja kredita i vaznosti
aktuelna promocija na broju
sve ostale aktuelne promocije
svi dodaci
sos kredit
svi aktuelni roming paketi (ima ih 8+)
govorna posta on/off
gprs podesavanja

Konacno su se smilovali, MTS i Telenor to imaju vec godinama. Svejedno - aplauz! :).
 
Poslednja izmena:
Mali offtopic, ali zasto neke zemlje uopste nemaju USSD podrsku?:)
 
Velika preporuka za Vip,aktivirao opciju 3 100 min. ka svim mrezama za 300 din
Od ovoga povoljnije nema
3 poziva skinuta 4 minuta,izgleda da se ne naplacuje uspostava veze
Svratio danas do Elite high end Telenora da vidim za Xperiu M i ladno mi traze 22320 din kes + 2 godine po 600 dinara da im placam,koji bolid ce to da im plati
Taj fon za kes ide max do 140 evra nov,jes da je to elitna mreza i da ripa popularnost ko je kod njih ali cao
 
Au sta uradise ovi iz MTS pripejda. Devojka ima karticu i uglavnom je net koristila. Kod mts-a je to bilo ako me secanje dobro sluzi 500mb 7 dana za 100 dinara sto je sasvim ok opcija. Ali sada kaze da je poskupilo i to dosta. E sad valjda sam dobro zapamtio, ali 100mb 7 dana za 200 dinara ili ne znam 50mb 7 dana za 100 dinara sto je smejurija.
Koja je trenutno najbolja opcija za internet? (pripejd)
Sad cu malo da potrazim po sajtovima ali kontam da dok se ja snadjem vec ce mi neko odgovoriti :D
Cuo sam nesto na tv-u Telenor 1000 dinara za sve za valjda 100 dinara kredita ali realno mislim da su mb skupi pa se tu ne bi uklopila velika kolicina prenosa za 1000 dinara.

Edit:
Vec vidim da ni kod Vipa nije veselo. 300mb 7 dana 220 dinara :/
 
Poslednja izmena:
Ima i u VIP-u na mesec dana, ali ko nije aktivirao VIPZaSve promo 2014, ima mnogo malo MB :(
Barem su u MTS-u "neograniceni". Zavisi koliko njoj cesto treba, posto MTS Mobilni net sa popustom ispada 350RSD za 3GB.
 
E da, u Telenoru kad potrosis ovih 150mb, do kraja tih 30 dana imas "neogranicen" net ali po manjoj brzini...
 
Znaci bice samo da su oni bili malko velikodusni prethodnih meseci jer su akcije bile daleko bolje :/
 
u telenor 240 din ,,200 mb = 30 dana / za 200 din dopune imas bonus od 1000 din vaze 3 dana ( svesto vise dopunis duze traje ) posle

3 dana za 60 din 200 min telenor mreza / 200 sms / 50 mb / 7 dana
 
Zar to nisu ponude koje nisu iste kod svih korisnika?
 
da nisu sve kartice iste , kod mene tako ( moja cerkica koristi ) kod drugih druga ponuda , 069 ima naj skuplje ponude
 
u telenor 240 din ,,200 mb = 30 dana / za 200 din dopune imas bonus od 1000 din vaze 3 dana ( svesto vise dopunis duze traje ) posle

3 dana za 60 din 200 min telenor mreza / 200 sms / 50 mb / 7 dana
Pod kojom opcijom bi trebalo da je ova ponuda? Dodaj sve...

Dobio sam poruku: "Telenor te nagradjuje bonus kreditom! Registruj se na www.superkartica.rs do 29.04. i vec pocetkom maja iskoristi svoj bonus kredit."
Sta je ovo? Sigurno ima neka zackoljica... Samo mi jos fali da mi posle stizu poruke od raznoraznih prodavnica jer sam se registrovao...
 
Poslednja izmena:
Samo od IDeje, NIS-a i Sberbanke.
Iskreno Telenor je u celoj toj prici najmanje potrebna i bitna stavka (nista ne daje, nista ne dobija...). Jedino ako bas koristis Telenor prepaid, pa se nakupe Idea bodovi.
 
Daju za prepaid ko trosi vise od 500din mesecno.
Takodje mogu poeni iz Idee, NISa i Sbera da se trose za Telenor dopune.
 
Ja sam juce bio do MTS a i uzeo prepaid broj zbog neta jer mi se puno svidja njihova ponuda:

Inace planiram da odem na odmor na Zlatibor dve nedelje tako da mi super dodje 125 din 100MB koje kada se protose ima po smanjenoj brzini sto ne nudi niko,najverovatnije cu mozda da uplatim i po 300 din i dobijem 1GB za 7 dana sto nije lose... :)
 
Poslednja izmena:
Jel :O
A jel to samo na novim karticama? I koliko kosta kartica na trafici ili u mts-u nebitno?
 
Jel :O
A jel to samo na novim karticama? I koliko kosta kartica na trafici ili u mts-u nebitno?

Na svim vazi i novim samo ukucas *100# i izaberes i starim kosta 200 din prepaid sa 100 din kredita..

7 dana 100 MB i 7 dana 1GB koji kada se potrose po samnjenoj brzini se mogu koristit.

Stera da su napravili neki paket recimo 400 din 1GB da vazi 30 dana to bi bilo super... :)
 
Poslednja izmena:
Pod kojom opcijom bi trebalo da je ova ponuda? Dodaj sve...

Dobio sam poruku: "Telenor te nagradjuje bonus kreditom! Registruj se na www.superkartica.rs do 29.04. i vec pocetkom maja iskoristi svoj bonus kredit."
Sta je ovo? Sigurno ima neka zackoljica... Samo mi jos fali da mi posle stizu poruke od raznoraznih prodavnica jer sam se registrovao...

pre dopune kredita , posalji poruku BONUS na broj 1111 , netreba nikakva registracija ja bar nebi , posalji poruku SVE na broj 1111 ,
 
na vip prepaid stigla mi poruka sa sledecim sadrzajem:
Novo u Vipu - od sada mozes kupiti dodatne pakete za sve tipove saobracaja. Za vise informacija o paketima dodatnih minuta ka svim mrezama posalji DA na 123551, za dodatne minute u Vip mrezi posalji DA na 123552. Za dodatne pakete SMS ka svim mrezama posalji DA na 123553, a za dodatne pakete MB posalji DA na 123554. Tvoj Vip
da li neko zna o cemu se radi?
 
Da ne otvaram novu temu. Koji operater daje najbolje promocije za prepaid korisnike ili su svi tu negde? Nameravam da uzmem 3 prepaid broja za suprugu , sina i mene. Prvenstveno me interesuju razgovori i poruke.
 
Da li vam je najvaznija medjusobna komunikacija ili treba da zovete ljude nezavisno od mreze?

mt:s na svakoj novoj kartici nudi opciju "Uzmi sve besplatno", koja se aktivira preko USSD menija na *100#, a podrazumeva 1500 minuta u mt:s mrezi, 1500 poruka ka svim nacionalnim mrezama i 150MB interneta (a kad se to potrosi 64kbps flat bez dodatne naplate). Standardno se prilikom aktivacije dobija 100 dinara kredita (eventualno iskoristiti na 4-5 poziva van mreze).

Od trenutka aktivacije promocija vazi 7 dana.

Trosak bi bio znaci samo 200 dinara po kartici, i imali bi prakticno neogranicene razgovore u mrezi + prakticno neogranicen SMS ka svima, a i nesto interneta (150MB).

Ako vam je bitno da zovete i druge mreze, onda je tu Vip dobar, jer nudi opciju Vip za sve.
https://www.vipmobile.rs/privatni/prepaid/opcije.631.html

Za Telenor neka neko napise koje ponude imaju, imaju i oni ponudu "Dodaj za sve mreže", ali konkretne cene ne uspevam da nađem.
 
Vip ima onu Vip Super opciju:
6000min u mrezi
6000 poruka ka svim mrezama
60mb

Sve za 200din mesecno.
 
Uzeo danas tri Vip prepaid broja(300 din broj) i sada treba da aktiviram te promocije, il šta su već?
 
Poslednja izmena:
Kupovina je moguća slanjem “?” na kratki kod 2066. Kada korisnik pošalje ? dobija automatski odgovor sa informacijom o sadržaju koji kupuje. Ukoliko korisnik želi da izvrši kupovinu, potrebno je da to potvrdi i odgovori na ovu poruku sa Da, čime će kupiti navedeni sadržaj a njegov prepaid račun će se umanjiti za 200 dinara. Sadžaj važi u nacionalnom saobraćaju, ne važi u romingu i za usluge sa dodatom vrednošću.
Ovo je malo skriveno na sajtu.
Javi da li je uspelo.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno