Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Da li ima i dalje kod nekog provajdera pri paid kartica koja ne mora da se dopunjuje svakih mesec dva..pitam za babu jer joj mts ugasio broj...jel mozr bilo gde da ima sin karticu a da jendovoljno jednom godisnjr da uplati? Kao nekada sto je moglo kod svih
 
Ne znam šta te konkretno zanima, da ne istekne kartica ili da se ne izgubi kredit? Kod VIP-a i Telenora kartica važi 13 meseci, kod mts-a 12. Kredit kod mts-a i VIP-a traje 3 meseca, a kod Telenora 2. Mislim da samo VIP posle nekog perioda od isteka kredita gasi dolazni saobraćaj pa kartica treba da se reaktivira bilo pozivom korisničkog centra sa nekog drugog broja, bilo odlaskom u poslovnicu.
 
Ako je opcija, uzmi Telenor prepaid Internet karticu, i kredit i kartica traju 12 meseci. Ja već 7 meseci arčim dopunu od 200 RSD jer mi je kartica u tabletu koji je 99% vremena u stanu na WiFi - u.
 
Хе,хе,баба шљака нет само тако.:)Мислим да човјек мисли другачије.
 
Ne znam šta te konkretno zanima, da ne istekne kartica ili da se ne izgubi kredit? Kod VIP-a i Telenora kartica važi 13 meseci, kod mts-a 12. Kredit kod mts-a i VIP-a traje 3 meseca, a kod Telenora 2. Mislim da samo VIP posle nekog perioda od isteka kredita gasi dolazni saobraćaj pa kartica treba da se reaktivira bilo pozivom korisničkog centra sa nekog drugog broja, bilo odlaskom u poslovnicu.

Не треба то сад изгледа, бар мени није требало до 5 месеци и нешто више, колико је прошло од претходне допуне...
 
Dal ce vip produziti zzzuper, za sad na sajtu jos uvek piše da vazi do danas....

Sent from my HUAWEI using Tapatalk
 
Ne znam šta te konkretno zanima, da ne istekne kartica ili da se ne izgubi kredit? Kod VIP-a i Telenora kartica važi 13 meseci, kod mts-a 12. Kredit kod mts-a i VIP-a traje 3 meseca, a kod Telenora 2. Mislim da samo VIP posle nekog perioda od isteka kredita gasi dolazni saobraćaj pa kartica treba da se reaktivira bilo pozivom korisničkog centra sa nekog drugog broja, bilo odlaskom u poslovnicu.
Ovo je ubaceno u FAQ u prvom postu.
 
Хе,хе,баба шљака нет само тако.:)Мислим да човјек мисли другачије.


da da. baba sa 80+ godina se ne skida sa interneta :D

samo pozivi naravno. ne salje ni sms niti to zna. ona mi se zali da je izgubila kredit kod mts a to se kako vidim desi kad tri meseca ne uplatis. obrisu ti kredit... jel kod vipa bolja situacija? generalno babi je 200 din dovoljno za tri meseca ...
 
ps.jos mi rece da je cula da u posti ima opcija da sve sto ne potrosi se prenese u sledeci mesec :D ne znam ko joj je sta pricao o tome.. sad ce da ode do poste da se raspita :)
 
Osim zzzupera jer ima neke druge povoljne tarife?

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Imaš u Globaltelu ako ti je važan internet (300 dinara 5GB) 4G 30 dana. Može više puta da se aktivira, sabira se.
 
Preksutra mi ističe Zzzuper u Vipu od 300 din. Da bih sačuvao ono što nisam potrošio moram sutra da aktiviram opet isti paket od 300 din, ako sam dobro razumeo?
Ili mora da bude neki drugi paket? Ako pustim da sam obnovi izgubiću ono što nisam potrošio ili kako?

Hvala na odgovoru.
 
Ako ti je to inicijalni bonus, nece se sabrati, ako je zzzuper mesecni plan sabrace se sta god da aktiviras.

Obrati paznju da ako aktiviras plan 250 (bez interneta) internet ce verovatno da nestane.

U svakom slucaju bilo da aktiviras plan 300 ili plan 600 sabrace se (ako ovo sto sad imas nije inicijalni bonus).

Moras sutra da aktiviras sam. Automatska obnova ne podrazumeva sabiranje.
 
I moraš da aktiviras pre isteka, ukoliko bude automatska obnova izgubićeš nepotroseno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
I ne čekaj veče, već to uradi u toku dana. Već oko 20h skinu kredit za automatsku obnovu.
 
Broj za koji je pre par dana podnet zahtev za prenos u drugu mrežu
015ff32c1397d96d8c8c6e9dccbcd221.jpg


from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
3000 on net i 3GB u trajanju od 3 dana za 1 dinar? Super, to nema nigde..

from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
Koliko mozes potrositi minuta za 3 dana?
Po meni cista navlakusa,a sledeca ponuda ne bude ni blizu. Pricali smo o tim personalnim ponudama Telenora.
To kao da mi ponude 1TB za 3 dana i šta sa time?
Za 1din sve je ok,naravno. Ali nisu to redovne i uobicajene ponude.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Koliko mozes potrositi minuta za 3 dana?
3x24x60=4320. Ako koristiš konferencijsku vezu onda i više. QUOTE=sdeki;5949942]Po meni cista navlakusa,a sledeca ponuda ne bude ni blizu.[/QUOTE]
Slažem se sa ovim. [/QUOTE=sdeki;5949942] Pricali smo o tim personalnim ponudama Telenora.
To kao da mi ponude 1TB za 3 dana i šta sa time?[/QUOTE]
Trošiš koliko ti treba. QUOTE=sdeki;5949942]
Za 1din sve je ok,naravno.[/QUOTE]
Ovo je poenta svega. QUOTE=sdeki;5949942]Ali nisu to redovne i uobicajene ponude.[/QUOTE]
Nažalost tako je
Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk



from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
Poslednja izmena:
daju verovatno za brojeve na kojima se malo trosi. ja sam sad imao ponudu kad dopunim preko 220din dobijem minute, sms i gb na sedam dana, dzabe. vec mi je kartica bila pred istek pa sam dopunio i aktivirao to ali potrosio sam 2 minuta u mrezi, i par mb, koje telefon sam potrosi na azuriranje vremenske prognoze i sl kad nisam na wifi. to mi je drugi telefon i nemam potrebe da koristim bilo sta na njemu, kad vec imam i postpaid na kom takodje ne potrosim sve iz paketa.

proslo me je vreme kada bih nekog zvao samo zato sto imam minuta.. kao u doba mobi junior paketa, u mobtelu od pre 15tak godina, kada su bili besplatni pozivi nocu od 00-01h na toj tarifi, pa sam cesto u to vreme zvao drustvo da se ispricamo za sat vremena, sa sve konferencijskim pozivom.

dakle niko nece pricati 3 dana samo da bi potrosio minute. potrosice se par minuta i to je to, zato i daju sve to za dinar.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Ovi sa telenora mi na svakih 7-10 dana šalju ovu poruku na pripejd broj što imam kod njih :)
Deluje mi kao vrlo korektna ponuda, ako ne grešim, za 100 rsd dobijem na nedelju dana 300 din kredita i 3gb? Po ovome za 400 rsd imam 12gb i 400 minuta ili sms-oma mesečno.

Da li VIP ili Mts imaju neku bolju ili sličnu ponudu na pripejdu?
b153591b0a8eeda8cd07f6f45f1cc786.jpg


Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
 
To ćeš imati možda dva puta po toj ceni. Posle će ti lupam nuditi to slično za 144din za 210din...
 
Ovi sa telenora mi na svakih 7-10 dana šalju ovu poruku na pripejd broj što imam kod njih :)
Deluje mi kao vrlo korektna ponuda, ako ne grešim, za 100 rsd dobijem na nedelju dana 300 din kredita i 3gb? Po ovome za 400 rsd imam 12gb i 400 minuta ili sms-oma mesečno.

Da li VIP ili Mts imaju neku bolju ili sličnu ponudu na pripejdu?
b153591b0a8eeda8cd07f6f45f1cc786.jpg


Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk

Imam je i ja već duže vreme,koristim je konstantno...nervira me što kada je aktiviram nestane iz ponude i vrati se po isteku 7 dana jer se može samo jednokratno aktivirati.Naplaćuje se i uspostava veze 3 dinara ali i sa tim je najpovoljnije od svih pripejd ponuda.
 
Imam je i ja već duže vreme,koristim je konstantno...nervira me što kada je aktiviram nestane iz ponude i vrati se po isteku 7 dana jer se može samo jednokratno aktivirati.Naplaćuje se i uspostava veze 3 dinara ali i sa tim je najpovoljnije od svih pripejd ponuda.
Znači 3+3 za jedan minut razgovora?
Meni je ovo bitnije zbog interneta, trenutno na broju koji je u Mts-u imam 100gb promociju i u martu mi ističe ugovor i promocija pa gledam kako da koliko toliko nakupim što više neta. Ovo mi zaista deluje povoljno 12gb za 400 rsd.
Nisam pratio pripejd pakete i promocije, zar VIP nema isto neki dobar pripejd paket? Ledilo ili nešto sa osmicama?

Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno