Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

A da li su pozivi ka vip brojevima free ili ulaze u tih 300 min?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ljudi, jel to postpaid, 24 meseca UO?
 
Делује као пилот програм замене за Месечне планове на припејду...
 
Ne znam cime sam je zasluzio , ali eto pustise mi tu sms poruku. Zele izgleda da vezu sto vise ljudi na 24 meseci.
Raspitacu se uskoro kad ugrabim vremena, skoknucu do poslovnice, pa vam javljam.
Fora je sto ja vise pricam nego sto surfujem, meni i onaj 1gb dovoljan iz mesecnog plana 300. A kamoli ovih 10gb. Kad bi minuti ka vipu bili kao u MP-u, odvojeni, to bi bilo kul.
 
Treba se raspitati kako se tarifita SMS u toj posebnoj ponudi ako ga u tih 300 min nema. Ako je SMS skuplja od 1 rsd onda treba uzeti dodatak od 100 SMS za još 89 rsd mesečno što opet nije loše.
 
Meni rekli jos da se sms tarifira 3.9 dinara i nakon 10gb se blokira net i moze se dalje koristiti ako se uzme net dodatak.
U poslovnici mi rekli da vrv gledaju uplatu kredita i koriscenje kartice i tako daju tu ponudu. Masa kupi karticu i stoji samo.
Mislim da pametno navlace novac , za 500 dinara mesecno mislim da nema sta povoljnije

Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока
 
Sad sam zvao vip call centar da provere za moj broj koja je ponuda. U pitanju je intarifa upola cene (za 500 din) i klasik plus za 450 din mesecno (detalje sta se sve dobija imate na njihovom sajtu). E da, smsovi su neogeaniceni u intarifi.

Vredi li ?
 
Понуда ин тарифе је највероватније условљена годинама, тј. за млађе од 27 година.
Занимљиве су опције свакако и добро је да оператери релативно брзо реагују на конкуренцију, што нама као корисницима даје светло на крају тунела.
Лично, мислим да је добра варијанта за 500 динара, али мени треба и више минута и порука, а ту и тамо више интернета, те видим да ми други оператер намигује.
 
Telenor call centar mi je rekao da se 100gb može samo jednom aktivirati. Međutim stigla mi je poruka da mogu opet aktivirati dodatak. Jel probao neko da li stvarno može da ne uplaćujem džabe 1000din?
 
Telenor call centar mi je rekao da se 100gb može samo jednom aktivirati. Međutim stigla mi je poruka da mogu opet aktivirati dodatak. Jel probao neko da li stvarno može da ne uplaćujem džabe 1000din?
moze drugar je aktivirao

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Jel se sabiraju GB ako se ponovo aktivira pre isteka ili ne?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Jel se sabiraju GB ako se ponovo aktivira pre isteka ili ne?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
na neograniceni njemu je isteklo pa je posle 1 dan aktivirano pa ne znam.

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
 
Ljudi gb za dodatak Neograniceni net kod telenora se sabiraju ako se aktivira ponovo pre isteka. Od 76.11GB koliko mi je bilo preostalo sada imam 176.11GB.
 
Kako da koristim mts-ov Viber dodatak, a da se ne potrosi preostali kredit sa prepaid kartice, nakon aktivacije istog?!
Nikako izgleda...:D Osim, da svim drugim aplikacijama zabranim pristup mobilnim podacima...:trust:
 
Ljudi gb za dodatak Neograniceni net kod telenora se sabiraju ako se aktivira ponovo pre isteka. Od 76.11GB koliko mi je bilo preostalo sada imam 176.11GB.
Dobro je da si aktivirao posto promocija je zavrsena.
 
Jel nepotroseni deo od 100gb kod telenora ostaje ako se aktivira bilo koji dodatak za internet ili mora baš ovaj od 100gb? Pošto je ova promocija za 100gb istekla
 
Telenor produžio pripejd akciju 10x više (5000 din i 10 GB na 15 dana) do kraja maja. Akcija 5x (1500 din i 5 GB na 7 dana) je promenjena u 3x (900 din i 3 GB na 7 dana).
Ako je nekome važno, ja sam karticu kupio u subotu, na Moj Telenor sajtu mi i dalje stoji ponuda 50 % popusta za prelazak na postpaid. Možda će trajati i dalje.

Inače sam karticu kupio najviše zbog perspektive korišćenja dodatka Neograničeni internet za 1000 dinara, jer nigde nisam video da je to neka privremena ponuda. Sad šokiran videh ovde da toga više nema. Dakle, čitajte sve veoma pažljivo. (zna li neko da li je na sajtu stvarno pisalo da je taj dodatak bio samo do kraja januara?)
 
Kako da koristim mts-ov Viber dodatak, a da se ne potrosi preostali kredit sa prepaid kartice, nakon aktivacije istog?!
Nikako izgleda...:D Osim, da svim drugim aplikacijama zabranim pristup mobilnim podacima...:trust:

Ako imas mogucnosti, prebaci ostala sredstva na drugu karticu.
 
Kako da koristim mts-ov Viber dodatak, a da se ne potrosi preostali kredit sa prepaid kartice, nakon aktivacije istog?!
Nikako izgleda...:D Osim, da svim drugim aplikacijama zabranim pristup mobilnim podacima...:trust:
Nikako, zbog te gluposti sam i presao na Vip.

Sent from my Redmi 8A using Tapatalk
 
Jel nepotroseni deo od 100gb kod telenora ostaje ako se aktivira bilo koji dodatak za internet ili mora baš ovaj od 100gb? Pošto je ova promocija za 100gb istekla
morao je taj da bi sabiralo

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
 
Sad šokiran videh ovde da toga više nema. Dakle, čitajte sve veoma pažljivo. (zna li neko da li je na sajtu stvarno pisalo da je taj dodatak bio samo do kraja januara?)
na sajtu nije pisalo da li je to standardna ponuda ili novogodišnje promocija i do kada traje.
Zato sam ih prošle sedmice kontaktirao mail-om da mi to razjasne.
Danas, 1.feb, stiže mi email odgovor sa objašnjenjem kako da aktiviram Telenor pripejd dodatak neograničeni minuti, itd, ali bez odgovora na moje pitanje.
Ako zaista te ponude više nema na sajtu oni su pravi de*ili!
 
Ako imas mogucnosti, prebaci ostala sredstva na drugu karticu.

Tek sada videh da ima i ta mogucnost, Friendly dopuna, jedino sto treba da kupim jos jednu prepaid karticu, pa da prebacujem po potrebi...:)

@Dark Warrior
Jeste glupavo...:(
Klinac ima taj broj vec neko vreme, pa ga ne bi menjali, nesto moramo iskombinovati ovako...
 
Ne lupaj možeš da produzujes sa bilo kojim dodatkom evo godinu dana produzavam sa 300 mb
 
Ako zaista te ponude više nema na sajtu oni su pravi de*ili!

Nema od jutros. Sada se za istih 1000 din dobija 10 GB. Sad čovek samo da se pita šta sve ne napišu pored bilo čega na sajtu.
Još je dobro da se nisam već bio zaleteo da pređem na taj net, koštalo bi me još mnogo više. Ali, koje silno vreme i maltretiranje ni za šta.
 
Ja sam takodjer hteo da aktiviram ovih 100 GB, ali mi je operater Telenora, jos pocetkom decembra, rekao da ponuda vazi do kraja januara. Ruku na srce, oni su ovaj put na svom sajtu naglasili da se dodatak od 100 GB ne sabira sa drugim internet dodacima. Zao mi je samo sto to nisam na vreme screen shootovao, jer ovaj put nisu bili dvosmisleni kao ranijih godina.
 
Pa jel se na kraju dodaje sa ovim internet dodacima ili kad prodje mesec dana ga brišu? To isto su meni rekli prošle godine za 100GB ali na kraju je ispalo da ga nisu obrisali nego da se obnavlja i sakuplja sa svim internet dodacima.
 
Nazad
Vrh Dno