Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Koliko se sećam, pisano je za prethodni Zzzuper da ako se ima dovoljno kredita automatski se produžuje u naredni mesec, tako mi se čini da je pisalo.

Zanima me da li je neko menjao prethodnu promociju pre Zzzupera u Zzzuper preko app, zanima me procedura ?
 
038ec89a9c3d0df07d817f83897d3c88.jpg
 
Припајед 4Г код Мтс-а и даље не постоји. То што можда има неколико % картица са 4Г ништа не мења. Можда ће бити за пар месеци, до краја године вероватно... Али се поправљају у неким стварима. Одговарали су ми на мејл после само пар сати, што је досад било незамисливо код било ког оператера.
 
Telenor: "Usluga internet za dve omiljene aplikacije je uspesno obnovljena po ceni od 49 din i vazi narednih 30 dana."
Da li ovo mogu da disableujem iz aplikacije? Obrisao sam obe aplikacije iz slotova ali to nije deaktiviralo uslugu.
 
Sabira se ako se novi aktivira pre isteka 30 dana.
Мени се сабрали додаци за Инстаграм, нет за чет, а није ми сасвим јасно шта се десило са остатком из месечног плана јер ми делује да су нешто пренели а нешто не... или је то било додатних 3ГБ из додатка за 99 динара...
 
Telenor: "Usluga internet za dve omiljene aplikacije je uspesno obnovljena po ceni od 49 din i vazi narednih 30 dana."
Da li ovo mogu da disableujem iz aplikacije? Obrisao sam obe aplikacije iz slotova ali to nije deaktiviralo uslugu.

Mora da prodje 30 dana
 
Prošlo je, ali brisanjem aplikacija iz slotova nisam deaktivirao uslugu
 
Moraš da deaktiviraš, ne samo da obrišeš. Evo njihovog odgovora:
Deaktivacija usluge je moguća u svakome trenutku, nakon čega će dodeljeni internet za aplikacije biti ukinut.
 
Šta je trenutno od pripejda najpovoljnije za internet?

Globaltel prepaid 5GB 300 dinara 30 dana. Moze da se aktivira vise puta i sabira se sve. Maksimalno moze 8 puta u mesec dana da se aktivira po 5GB kod njih.
 
Za umerenu potrošnju na pripejd paketu - Globaltel.

Za neumerenu potrošnju na pripejd paketu - Vip turista.
 
Moraš da deaktiviraš, ne samo da obrišeš. Evo njihovog odgovora:
Deaktivacija usluge je moguća u svakome trenutku, nakon čega će dodeljeni internet za aplikacije biti ukinut.
Razumem, ali da li to mogu iz aplikacije nekako ili moram da šaljem sms? Ne nalazim u aplikaciji ništa sto je aktivirano a što bih mogao da deaktiviram!
 
Na Moj Telenor klik na aplikaciju koju želiš i tu imaš opciju za aktiviranje,deaktiviranje.
 
Imam dva pitanja,
da li je Vip Zzzuper i dalje najbolji prepaid i drugo kredit koji stoji na prepaid broju, na šta može da se utroši osim za plaćanje parkinga?
Možda se može preneti kredit sa jednog prepaid na drugi prepaid broj?
 
Poslednja izmena:
^ Zavisi koje su ti potrebe. Imas i Globaltel freepaid ponudu.

Ukratko neograniceni minuti i sms ka svim mrezama + odredjena kolicina interneta na 30 dana, pri cemu se nepotroseni internet automatski prenosi u naredne mesece, dok god ne deaktiviras uslugu. Traze da se poveze platna kartica, i automatski pri obnovi ista bude zaduzena za mesecni iznos.
Cene su:
- neograniceno min/sms + 1GB - 900din
- neograniceno min/sms + 4GB - 1000din
- neograniceno min/sms + 10GB - 1300din

Nema UO, mozes da deaktiviras uslugu u svakom trenutku.
 
To je OK, kao alternativa postpaid-u, meni je ovaj Zzzuper odgovarao, neo u mreži, neki min van koji se prenosi i nešto neta, nezahtevan korisnik.

To ne razumem, ne sviđa mi se, šta njih briga za tvoju platnu karticu?!

Gde se može utrošiti kredit sa prepaid-a?
 
nisam ni ja znao da mora tako...zasto tako?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Koliko sam ja shvatio, ideja je da Freepaid funkcioniše slično kao postpaid, tj. da se naplaćuje samo putem platne kartice. Mada, šta ako neko nema karticu ili neće da ostavi podatke o istoj, zašto Freepaid ne može da se aktivira pomoću dopunjenog kredita?
 
Ne rekoste mi na šta mogu da utrošim kredit koji imam na sim prepaid-u, da li osim parkinga može da se plati još nešto?
 
Hmm. Pa može da se troši na sve ostalo što dodaci ne pokrivaju, ako na to misliš. Takođe, kredit se troši na sve VAS servise i na međunarodni saobraćaj.
 
Da humanitarni SMS, *mjau**mjau**mjau*. zakasnio sam za zadrugu, završila. Mislim na neka opšta plaćanja, kupovina nečega ili može li se dopuniti prepaid broj sa prepaid broja ....
 
Nazad
Vrh Dno