Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Ako se produži pre isteka, npr 1 dan pre isteka produžiš i sve se sabira.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Sta u zzzuperu ovo znaci:

UPLAĆEN KREDIT OD 250 RSD

pričaš 21 minut sa prijateljima u svim mrežama
ili možeš da pošalješ 42 poruke
bez neograničenih minuta u Vipu
 
To nije u zzzuperu, to je poređenje šta u slučaju nekorišćenja zzzupera možeš da dobiješ za 250 dinara (21 min. ili 42 por./bez neog. min. u Vipu - sa leve strane) sa aktiviranim zzzuperom od 250 din. (50 min. ili 50 por./sa neog. min. u Vipu - sa desne strane).
 
Poslednja izmena:
Nije mi baš najjasnije što se zzzuper promocije:

1) sa Vip super da li može da se pređe na zzzuper?
2) ako se uzme nova sim sa zzzuper promocijom šta se dobija i na koliko?
- za cenu sim-a dobija se na 30 dana 100 min ili sms-a koji se uporedo troše sa neograničenim min. u mreži i 2GB net-a?
3) kako razumem, nakon isteka (tj. pred istek) zzzuper-a treba se preći/promeniti promocija na mesečni plan 300 da bi se nepotrošeni min/sms van mreže i nepotrošeni GB-i preneli u narednih 30 dana, da li je tako, i ako je tako, u koliko mesečnih uzastopnih ciklusa se to prenosi?
 
pozdrav svima
imam telenor broj i baš danas sam sa postpaida prešao na prepaid
i evo već sat vremena lomim glavu kako najbolje iskoristiti ovaj sistem
zaboravio sam kako se koristi prepaid čoveče :smash:
izgleda da ne mogu iskoristiti onaj paket x3 a ni x5
uplatio sam 300din i sad mi to stoji... kako da koristim internet to mi je najpotrebnije?

da ne davim više
poenta je da sam želeo skinuti broj sa majčinog imena i zatim videti neki drugi postpaid
ali do tada ću koristit prepaid
kako? :d
 
Da bi koristio net moraš neki dodatak sa aktiviraš preko *123# ili moj Telenor aplikacije.
Za razgovore i sms možeš i bez dodataka da koristiš kredit.
 
Pogledaj koji dodaci su ti dostupni na Moj Telenor aplikaciji ili kodu *111#,uglavnom su dodaci na 7 dana i posebno su kreirani za svakog korisnika,za net moraš imati kupljen dodatak imaš i standardne Klik net dodatke koji traju mesec dana.Net saobraćaj iz dodatka se sabira i produžava trajanje kupovinom novog dodatka pre isteka starog.Možeš aktivirati i dve besplatne aplikacije (Facebook,Viber,Instagram,WhatsApp ili Twitter) na aplikaciji.
 
jeste malo sam se snašao hvala
inače je broj *111# ali to je to
nije mnogo skup net za moje potrebe
jedino me nervira što su skupi minuti al ok privremeno mi je ovo
i imam 2 društvene mreže sa po 10gb neta ajde i to
deezer je jeftiniji preko telenora i to je plus...

mislio sam da mogu iskoristiti neke super promocije ali nema toga za mene
to mi je baš bezveze

zna li neko jel mogu omdah preći na postpaid kod drugog provajdera ili moram čekati
ta bi mi info baš značila hvala
 
instaliraj aplikaciju Moj telenor, i tu imas sve aktuelne ponude

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
@registrovan
Tek za 90 dana

Послато са SM-G920F помоћу Тапатока
 
pa dobro nije strašno tih 90 dana
evo počele su da pristižu prepaid promocije
sad sam aktivirao neki letnji dodatak sa 3gb interneta i 900din kredita potpuno džabe
 
Jel se isplati sad pripejd uopste? Gledao sam nesto pre par meseci i sve je bilo preskupo
 
Samo na papiru... Isplati se za neki dodatni broj, jer je jeftino. Za sve ostalo, broj za posao ili bilo šta važno ni u kom slučaju u VIP, katastrofalni operator.
 
U trenutku kada se gomila Telenor korisnika žali da im ne radi net i da nije moguće obaviti ljudski razgovor, jer secka i prekida, reći da je VIP loš operater je... Lično mogu da potvrdim da je sa pojedinim Telenor korisnicima nemoguć razgovor povremeno.

Daleko od toga da ja mislim da je VIP super. Lično zazirem od njihovih sitnih slova i kojekakvih fora kad hoćeš da raskineš ugovor. Zato se nisam usudio da pređem na njihov postpaid. Trenutno koristim Zzzuper, pre toga Žabu i mislim da to nema konkurenciju. Vratio sam privatni broj na prepaid posle 15 godina.

Koristim sva tri operatera. Mts je probao da mi nabifla račun (čuveni Volte u inostranstvu), odbijali mi reklamacije dok nisu završili u novinama. Onda ni izvini što su 3 puta napisali da su njihove stručne ekipe izvršili sve provere i utvrdili da je reklamacija neosnovana. Samo sms poruka da će mi stići novi račun. Telenor koji mi u dva razgovora u roku od 5 minuta na 2 različita broja, na jednom ponudi 50% popusta na pretplatu, a za drugi broj mi kažu da tako nešto ne postoji, prvi put čuju za to i nemoguće je dobiti popust. Bilo je još bljuvotina od njihovog CC i čekanja na odgovor na mejl po 15 dana. S te strane VIP ima najljubazniji i najprofesionalniji CC od svih. Meni to npr. mnogo znači. Telenor po tom pitanju je ubedljivo najarogantniji i najgori. Mts klasična državna firma sa FT1P pristupom i CC koji to najbolje prezentuje.
 
sabira se zzuper evo sad sam probao istice plan od 250 din za koji dan uplatio onaj od 300 i sve je sabralo.Pozdrav


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bio plan 300, uplaćen još jedan plan 300 par dana pred istek starog, sve se sabira i važi mesec dana.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
@djalf a gde to konkretno piše?

Ja koliko vidim piše: 9 Ukoliko korisnik kupi drugi mesečni plan, a prvoaktivirani mu je i dalje nije istekao, preostali sadržaj se sabira sa sadržajem novoaktiviranog mesečnog plana i traje do datuma isteka poslednje aktiviranog mesečnog plana.

A ovo da treba da se kupi veći paket od prethodno aktiviranog da bi se sabralo je takođe neko dobio info u poslovnici (ili od CC).
 
Sve od početka piše vrlo jasno na sajtu.
 
^nije bas jasno, pod 8. je logicno ovako kako je u praksi, ali moze da se rastumaci i onako.
Vrvt je neko "tumacio" u CC, umesto da proveri :)
 
Pod 8. je skroz druga stvar ako se automatski obnovi onda se ne sabira saobraćaj (valjda). To je kad istekne dodatak pa ako imaš dovoljno kredita sistem sam aktivira isti dodatak.
Da bi se sabralo treba uraditi ovo pod 9. odnosno pre isteka dodatka kupiti još neki pa da se sabere...
 
Poslednja izmena:
Da, u pravu si, za automatsku obnovu nema prenosa a ako obnovimo ranije onda se prenosi. Malo glupo po meni jer naravno da ce svi da obnove makar par sati pre automatske obnove da bi preneli.
 
Lakše im je tako, da ne mučimo sistem [emoji2]
 
Šta je od pripejda trenutno najpovoljnije što se tiče prvenstveno interneta, a onda i minuti ka svima?

Potrebno je na nedelju-dve, rodbina iz inostranstva...
 
Vip zuper ili Globaltel.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno