Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Da li sam dobro razumeo, sačekam da istekne promocija (koju sam gore pomenuo) koja je uz samu karticu, pa tek onda uplatim kredit 300,00 din i aktiviram zzzuper, dan
pre nego istekne uradim novu aktivacuiju i tek u tom faktički trećem intervalu od 30 dana dolazi do sabiranja drugog sa trećim? Da li se dobija obaveštenje dan dva pred istek 30 dana da ističe, tako je u promociji vip super?
Da, neće ti se sabrati taj bonus koji dolazi uz novu karticu ali svaki sledeći koji uplatiš i aktiviraš min dan ranije se sabira.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Mislim da je trenutno najpovoljniji pripejd kod Globalaltela.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Hvala Vam svima na odgovorima, pitao bih još nešto,
zanima me šta se može sa brojevima koji su iz drugih promocija, recimo Vip super ili sa vip štekom nema štekanja, da li ti brojevi ostaju na tim promocijama i za njih je to kraj ili postoji mogućnost prebaciti ih na aktuelnu promociju?

Ko je prešao sa Vip super na Zuper, da li ima razlike u kvalitetu tona razgovora i čini mi se da je sam sim nešto manje kvalitetniji?

zokce@ Stvarno mi nije jasno šta je to kod Globatela povoljnije?
 
Jel stigla nekom poruka od Vipa za besplatan net na Viberu 7 dana...

Sent from my HUAWEI using Tapatalk
 
Imam pozamašnu sumu na mts pripejd broju. Da li postoji ikakav način da se to pretvori u novac, kredit u kladionici, telefon u mts putem avansa, bilo šta?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mozes kao avans za postpaid tarifu (uz koju mozes i telefon da uzmes). Mozes da placas parking do besvesti (na svaka 3 meseca po 200 dinara dopune da bi produzio kredit).
 
Da, za avans sam znao, a da li kroz avans moze samo felefon bez postpaid ugovora?
 
Jutros ustanem, Telenor prepaid mi nema signal, izgleda da sam uspeo da ne dopunim karticu godinu dana, mamlaz. Broj je registrovan na moje ime, kakve su mi opcije? Drugar mi rece da moze da se reaktivira ali moram 3 meseca na postpaid. Inace broj je star 20 godina i stoji mi na reklami za firmu.
Nije mi stizala nikakva poruka da ce da istekne.
 
U pravu si, dosao je signal malopre a kartica traje do maja. Ne znam kad sam dopunjavao a nisam proveravao. Posto mi je istekla registracija na autu koji zena vozi (tera dok ne stane, klasika :D ) vise ne verujem sebi.
Ali pitanje ostaje, ako se ne dopuni registrovan prepaid broj, sta se desava, za sve mreze ako neko zna?
 
Na moj Telenor aplikaciji dodate nove opcije Telenor na Ti i Plavi petak...neke nove promocije u najavi??
 
Plavi petak.
1cc5df8de4dce4a429824b776a42ac16.jpg


Sent from my S57 using Tapatalk
 
Jel dobio neko "Telenor na ti" dodatke u aplikaciji? Piše da će biti dostupno od 22.10. svim postpaid/prepaid korisnicima koji koriste internet. Ja redovno uzimam mesečni dodatak sa 3.6GB, ali nemam nikakve nove ponude.
 
To su redovne dosadašnje personalizovane ponude,uglavnom dodaci na 7 dana,kako ih nemaš?A što se tiče tih mesečnih net dodataka bolje ti je da kupiš najveći od 12 GB pa ga produžavaš kupovinom najmanjeg ako ne trošiš puno isplatljivije je.
 
Šta je sa zzuperom ima li novih vesti?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nisam znao za ovo, znači automatski se prenose ne potrošeni GB?
Uplaćujem 3.6GB, al pravo da vam kažem istrošim ga za 20 dana.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ne prenosi se automatski nego se sabira sa drugim dodatkom ako ga aktiviraš pre isteka tog prvog.
 
Koja kombinacija bi bila okej po vama, ako uzmem taj paket od 12GB? Realno teško da mi treba više od 5GB mesečno.
Ako sam razumeo uzmem najveći i pred istek uplatim najmanji.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Tako je,ako koristiš društvene mreže možeš izabrati dve aplikacije za 50 dinara mesečno,za njih dobijaš po 10 GB Facebook,Instagram,Twitter,WhatsApp,Viber...meni one ustede regularni net.Ne znam kakvu ponudu sedmičnih dodataka imaš,ti dodaci takođe sadrže net saobraćaj isto se sabiraju i produzavaju možda su ti te opcije povoljnije.
 
Poslednja izmena:
Имаш Глобалтел, 5ГБ за триста динара.
Кад узмеш картицу имаш 5ГБ за 7 дана, после тога је на 30дана.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
^ I još ako uključiš automatsku obnovu i imaš dovoljno kredita u trenutku obnove, sabira se.
 
Ma ne bih menjao Telenor, svi moji su u toj mreži pa ne bih mrdao za sada. Gledaću da uzimam ovaj veći paket neta ubuduće.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
I ja sam u Telenoru, imam ugovornu obavezu, ali se stvarno p****išu sa internetom. Uzeo sam Globaltel zbog interneta, preusmerio pozive sa Telenor broja na ovaj i zovem preko Vibera.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Za Vip zzuper prepaid, ako se obnovi mesecni plan prelaskom na manji, da li se prenosi sadrzaj kao kada se obnovi na mesečni plan sa istim sadržajem?
 
Da, prenosi se. Ja sam prešao sa 600 na 300 i sabralo mi je saobraćaj koji je ostao.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno