Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Meni je VIP prepaid istekao tacno 4 meseca od zadnje uplate, 3x.
Nisam znao da moze da se reaktivira za dolazne pozive, a da se u nekom kracem roku barem ne uplati kredit.
Tnx za korekciju.
 
Bio danas da podnesem zahtev za prenos broja u vip. Lokal u centru Nisa i lagano nemaju sim karticu. Kaze mi ova, dodjite u ponedeljak, a drugi lokal 200 metra odatle. Tamo su imali karticu i podnesen je zahtev. Malo je falilo da ih od*mjau**mjau**mjau**mjau*m i da predjem u globaltel.
 
Iznad u mojoj poruci, citiran je tekst sa Vipovog sajta. Pogledaj drugu polovinu. Posle 4 meseca, oni ti prebace karticu u stanje mirovanja, tj. onemoguće sav saobraćaj. Kontaktom korisničkog centra, ti karticu možeš da reaktiviraš, tj. omogućiš samo dolazni saobraćaj. I to ti traje do isteka kartice, tj. 13 meseci.

Imao ovakav slučaj pre par meseci. [emoji106]

А и Ледило мегабајти се „оживе" ако уплатиш неки месец после замрзавања картице (или одмрзавања за долазне), надам се?
 
Poslednja izmena:
А и Ледило мегабајти се „оживе" ако уплатиш неки месец после замрзавања картице (или одмрзавања за долазне), надам се?
Pošto je taj Ledilo dodatak "oročen" na 12 meseci, unutar tog intervala, dokle god imaš "aktivan" kredit, ti imaš na raspolaganju tih 12 GB za korišćenje.

Tako da, da. Trebalo bi da se oni "ožive".

Ali nisam 100% siguran.
 
Poslednja izmena:
Kako uplatiti online kredit, mts prepaid broj, neregistrovan?
Ne mogu da se snadjem sad na novom sajtu.
 
Ma nalog imam, radilo je sve uredno do skora, sad na novom sajtu ne mogu se snadjem.
 
Ne radi trenutno valjda, zbog duzeg rada na sistemu?
 
Оде се у Активне сервисе, изабере припејд допуна и после се бира одакле се плаћа.
 
Ima li insajderskih informacija za 4G prepaid kod mtsa? (Mislim na obične kartice, ne one turist)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Drustvo,jel ima na mts-u neka promocija gde ima minuti ka svim mrezama?Koristim 1 pripejd broj a imam u ponudi samo neki mix gde mi nude minute u mrezi.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Pa stvarno su biseri.Hvala

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Nikad nisam bio korisnik MTSa, pa ne znam za to. Ja šetam između Vipa i Telenora.

Znači ne mogu da verujem! Šta je ovo, 2010 godina?! Koja smejurija! [emoji2959][emoji2959][emoji2959]
 
Utopljivanje non uSIM kartica :(
 
Koliko više imaju tih kartica kad ih godinama sumanuto dele

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nemam pojma, ali nijednu drugu logiku ne vidim.... sem da je neko prenakupovao te kartice i nema drugi nacin da ih se otarasi.
 
Da li vip pripejd ima 4g internet? Danas sam preneo broj kod njih i imam samo 3g. Nikako ne mogu da namestim. Jel mozda mora da se zameni sim kartica?
 
Zašto su mi uopšte i dali ovu obicnu karticu, a ne uSim, *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i...
 
Ne mora da znaci, mozda mora da se aktivira. Zovni ih. Uglavnom ne mora i aktivno je out of the box kod VIPa.
Besplatan je poziv call centru, pozovi i proveri najbolje.
 
Zašto su mi uopšte i dali ovu obicnu karticu, a ne uSim, *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i...
Moraćeš da odeš i da zameniš karticu za uSim. Tako su i meni dali prošle godine, ne daju odmah uSim za slučaj da se neko ne predomisli ili da ne odobre prenos broja. Taman koriste priliku da tu uvaljaju te stare kartice.

Sent from SM-A750FN using Tapatalk
 
Zamenili mi, nije bila uSim kartica. Na fb chatu se cude kako je moguce da su mi dali obicnu sim karticu, kazu da u svakoj radnji imaju uSim
 
Imam telenor prepaid broj koji odrzavam u zivotu tako sto uplacujem 200 din svakih par meseci, a ne trosim apsolutno nista. Hocu da predjem u vip, e sad, imate li ideju sta da radim sa nekoliko hiljada dinara kredita? Jel moze da se prebaci nekome, da se plati postpaid telenor racun, bilo sta, posto ce propasti u slucaju prenosa?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno