Šta je novo?

BBS - Better Battery Stats **OBAVEZNO pročitati prvi post**

Novi log sa BBS 2.0
U međuvremenu sam pogasio par aplikacija sa Greenify, sad je situacija malo bolja.
 

Prilozi

  • BetterBatteryStats-2015-05-26_072858992.txt
    26.9 KB · Pregleda: 1,251
Interesuje me zasto ovo no data connection i no or unknown signal uvek ima neku veliku vrednost iako je telefon svo vreme imao mrezu i upaljeni su mu prenos podataka ili je na wifi?!
 
^zato što je bio na wifi-u, trebalo bi da je ista vrednost wifi on i no data. To je valjda vreme koje je proveo bez mobilne data konekcije.

@nickname Pa potrošnja je 0,6% po satu, bolje može jedino ako isključiš telefon.
 
Da je tako kako ti kazes jos bi i imalo logike,ali nije...
bf5292017b503a6ed19340adfdc64353.jpg
 
Wifi ti uvek radi jer je skeniranje uključeno (ili ga jednostavno nisi isključio nego samo izašao iz dometa), 3:18 si bio zakačen na wifi a resto na 3g.
 
Evo gledam :) pa ono sistem je ok, 2.5 min awake po satu je ništa, a dosta je skinuo... Moguće da baterija popušta polako ako je mator primerak
 
Novi log sa BBS 2.0
U međuvremenu sam pogasio par aplikacija sa Greenify, sad je situacija malo bolja.

k9 mail ti je verovatno potreban, ali samo da napomenem da je i on potrosio 16 minuta za awake tako da bi mozda bilo i 0.3/0.4% per hour.
 
Hvala ljudi ;-) mislim da cu morati da se strpim ovako dok ne pazarim novu bateriju! A to ne znam kada ce biti
Hihi
log koda koristim telefon na par sati....
 

Prilozi

  • BetterBatteryStats-2015-05-26_223756538.txt
    33.9 KB · Pregleda: 1,002
Poslednja izmena:
Mislim da ti se više isplati da dodaš još "malo" za S5 npr :)
 
Mislim da sam sad ovo kupio i necu novo kupovati (drugi pa i polovan) u skorije vreme....
 
Molio bih nekog da pogleda moj dump file. Dok je telefon bio neaktivan, čini mi se da nije trošio bateriju kako ne treba. Međutim, od juče, nešto je jede. Sumnjam na neki Google proces, jer je Gmail na vrhu procesa kod potrošnje baterije. Stavio sam Play Services keep awake na off u AppOpps, isključio neke sync-ove, ali opet je nešto jede. Sve je počelo kad sam apdejtovao AdAway, ali i nakon što sam ga deinstalirao, problem je ostao. Takođe sam uninstall updates za Gmail,... Nisam više siguran šta je.
Hvala unapred za dijagnozu!
 

Prilozi

  • BetterBatteryStats-2015-05-27_102114993.txt
    25.1 KB · Pregleda: 1,220
I sta predlazes?
Greenify prva dva, za treci instaliraj neku drugu verziju, nadji na apkmirror.
I mene izludjuju play servisi u zadnje vreme, jeb'o ih pas kad ne mogu da naprave krstenu aplikaciju.


@savudin, je l' si ozbiljan? [emoji14]
Imas potrosnju od 0,3%/h, bolje od toga je stvarno nemoguce.
 
Poslednja izmena:
Nikako messenger, Facebook i Google aplikacije u Greenify...

Ukratko veća šteta nego korist ;)
 
@savudin, je l' si ozbiljan? [emoji14]
Imas potrosnju od 0,3%/h, bolje od toga je stvarno nemoguce.

Stvarno je juče i preksinoć nešto baš sisalo bateriju, zato sam i jutros odradio ovo sa BBS, ali u međuvremenu se stabilizovalo, evo danas nemam drain. Izvinjavam se, izgleda sam iščačkao nešto sam. :)
 
Ja sam hteo da proverim jednu noc bez fb i fb messenger i obrisao sam ih. A play service ne znam kako promeniti verziju? Video sam da neku stranicu pre da je neko postavio starije verzije... e sad sta treba tu raditi? Skinem i samo instal preko postojece i to bi bilo ok? Ili kako pravilno
A kada instaliram opet fb kako ga prebaciti u taj greenify? To nisam radio do sada?
 
Odeš u Greenify, gore na krstić i označiš Facebook i dodaš ga na listu.
Ako ulaziš na FB više puta dnevno (čitaj na svakih 10 min) stavljanje u Greenify će da napravi još gore stanje pošto svaki ulazak na FB ce aplikaciju učitavati ispočetka.
 
Ja sada nemam fb ni fb messenger ali sutra bi trebalo da instaliram da bi video rezultat veceras kada napunim. A mogu ga ubaciti u Greenify oba i fb i fb messenger jer koristim skoro nikad. Bas kad mi dosadno pogledam sta ima... nije mi to prioritet na telefonu. A krastavac bolujem da imam sve :)
 
^ Onda ubaci FB lite, ima je na apkmirror-u, ima i chat, a mnogo je laksa za bateriju i ram od obicne fb aplikacije, koristim je duze vreme i ok je. ;-)
 
Ako ti ne trebaju notifikacije instaliraj tinfoil for facebook...bolje izgleda od fb lite i manje bat trosi
 
Nazad
Vrh Dno