Šta je novo?

Google Nexus 7 - model 2013.

Kada su u pitanju te dve zemlje najverovatnije bi vazila, ali se siguran odgovor moze dati samo uz serijski broj uredjaja. Nikad se ne zna kako je roba dosla u tu prodavnicu. BITNO: Za ASUS tablete koji su kupljeni u SAD garancija vazi samo tamo.

Ok, hvala, razmišljam samo o kupovini u radnjama tipa saturna i mediamarkta, dakle čisto ko suza...
 
Ok, hvala, razmišljam samo o kupovini u radnjama tipa saturna i mediamarkta, dakle čisto ko suza...

Ali prodaja u Nemačkoj kreće 28.avgusta, u Švici 1. septembra, isto kao i kod nas u Srbiji...
Pri tome, cena neće biti niža (32GB - 279 EUR, 16GB - 239 EUR za non LTE modele).

Ne vidim zašto ćeš onda kupovati tamo?
 
Stigao nam je Nexus 7 sempl. Uh, bas je dobar. Bas, bas :)

Ne sumnjam da jeste odličan!
Hajde snimite ga malo, postavite neki prikaz. Mislim, odgledao sam gomilu stranih rivjua, ali lepo bi bilo da se čuju komentari i na našem jeziku, plus što biste vi znali da obratite pažnu na detalje koji više interesuju našeg kupca (iliti posetioca ovog foruma).
 
necu da kvarim zabavu ali na nekim primercima se pojavio ozbiljan problem http://www.androidheadlines.com/2013/08/is-your-nexus-7-2013-suffering-from-random-reboots.html
 
Poslednja izmena:
Ne sumnjam da jeste odličan!
Hajde snimite ga malo, postavite neki prikaz. Mislim, odgledao sam gomilu stranih rivjua, ali lepo bi bilo da se čuju komentari i na našem jeziku, plus što biste vi znali da obratite pažnu na detalje koji više interesuju našeg kupca (iliti posetioca ovog foruma).
To trenutno nije moguce jer smo uredjaj odmah ustupili novinarima na testiranje.
 
Kojim novinarima?
Trebali ste prvo Benchmarku ako jeste onda super.
 
To trenutno nije moguce jer smo uredjaj odmah ustupili novinarima na testiranje.


Kojim to "novinarima" dajete pre bencha? Živo me interesuje, mada pretpostavljam da je tako, da li se b92 ili blicu daje pre ostalih zbog mnogo većeg broja pregleda...O kvalitetu i referentnosti tih tekstova, bolje da ne komentarišem:D
 
Pa moraju ljudi da istestiraju Leksus...
 
Kojim to "novinarima" dajete pre bencha? Živo me interesuje, mada pretpostavljam da je tako, da li se b92 ili blicu daje pre ostalih zbog mnogo većeg broja pregleda...O kvalitetu i referentnosti tih tekstova, bolje da ne komentarišem:D

Vervatno blicu, da Djilas proveri "Leksusa", mozda kupi i auto posle testa da mu ide uz novi tab :D
 
Stvar je prosta. Ako Benchmark dobije sempl, recimo, 22. avgusta, test ce biti objavljen oko 1. septembra. Ako IT casopisi dobiju sempl istog tog 22. avgusta, test ce biti objavljen tek 1. oktobra. Mislim da je jasno zasto je sempl prvo otisao u IT casopise. Veoma postujemo Benchmark, zato i ucestvujemo aktivno na ovom forumu, ali on nije jedini IT medij u Srbiji.
 
^^???

Zbog cega je pravilno da se test objavljuje kasnije a ne ranije?
 
hoce da kaze da su it casopisi dobili sample ranije da bi stigli da izdaju test u casopisu na vreme....jer da je prvo otisao benchmarku onda bi casopisi dobili sample ciji bi test mogao da se nadje tek u onom tamo broju
 
Jasno, samo sto zbog toga ispastamo svi mi sa bench-a u odnosu na manji broj ljudi koji cita stampana izdanja...
 
Хајде шта кукате, већ сте погледали све могуће рецензије на нету, неће benchmark сада да измишља топлу воду :)
 
Ja nisam procitao nijedan jedini review za sada.

A sto se tice citanja, radije cu na benchu prvo da procitam pa tek onda da pregledam strane sajtove/forume ili yt video.
 
Stvar je prosta. Ako Benchmark dobije sempl, recimo, 22. avgusta, test ce biti objavljen oko 1. septembra. Ako IT casopisi dobiju sempl istog tog 22. avgusta, test ce biti objavljen tek 1. oktobra. Mislim da je jasno zasto je sempl prvo otisao u IT casopise. Veoma postujemo Benchmark, zato i ucestvujemo aktivno na ovom forumu, ali on nije jedini IT medij u Srbiji.

Neverovatno je da tržište na kome se proda bar 2-3K ako ne i celih 5K uređaja godišnje, ne može da dobije 10 testnih uređaja za sve referentne medije.
Drugo, pisani mediji su prošlost, i siguran sam da imaju jako male tiraže, manje je nego što u stvarnosti prikazuju...
 
Na stranu sto se tekst na jednoj ili 2 strane uz 3 slike nikako ne moze nazvati testom.
 
Nazad
Vrh Dno