Šta je novo?

Google Nexus 7 - model 2013.

Pa sta bi ti za 200€ da sve bude u redu? :D
 
Значи да 200е није ништа и не треба се цимати око тога?:D Имао сам проблемчић са мојим н7 screen lift али сам решио брзо. Не бих да се зајеб.... и са 2nd generation ако ме капираш;).
 
Ma ne bre... Nemoj pogrešno da me razumeš nego ja sam digao ruku od ovih nexus uredjaja, jeftini su, ali uvek imaju nešto, pa ljudi to opravdavaju cenom... Mislim jbm mu sunce kad u kutiju za N4 nisu mogli da stave slušalice od 2€ nego eto... N7 je imao baš dosta bubica od izdignutog ekrana, do screen bleeding-a i svega..

Mislim, ja dao 200€ za N7 ili 500€ za iPad svejedno bi im tamo vraćao dok ne dobijem savršen uredjaj...

Ja sam uvek za to da sačekam par meseci da se ti felericni modeli prodaju. Kasnije em padne cena, em manja je šansa da ćeš zakačiti neki problem... Opet to sam samo ja, ne patim od toga da imam nešto prvi u Srbiji kao neki što su plaćali 1200€ za iPhone 4 u ono vreme :)
 
Е па то то. Не патим ни ја него сам имао повољну комбинацију да продам мој плус 50$ купон попуст. Ипак боље да сачекам мало први batch да оде што ти кажеш. А могу и до САД 110км доле, попијем пиће, не пријавим царину и ћао ђаци:D.
 
Е па то то. Не патим ни ја него сам имао повољну комбинацију да продам мој плус 50$ купон попуст. Ипак боље да сачекам мало први batch да оде што ти кажеш. А могу и до САД 110км доле, попијем пиће, не пријавим царину и ћао ђаци:D.
Kupi i meni jedan, dam ti pare. Jel ces skoro vamo? :)
 
Е па то то. Не патим ни ја него сам имао повољну комбинацију да продам мој плус 50$ купон попуст. Ипак боље да сачекам мало први batch да оде што ти кажеш. А могу и до САД 110км доле, попијем пиће, не пријавим царину и ћао ђаци:D.
cudo ne kupis u kanadi? ortak zivi u montrealu uzeo je u walmartu bez felera sve okej, i u bestbuy makar imate freeshiping..samo nema u svim radnjama..ja reko da uzme i meni jedan al dolazi tek u decembru..
 
cudo ne kupis u kanadi? ortak zivi u montrealu uzeo je u walmartu bez felera sve okej, i u bestbuy makar imate freeshiping..samo nema u svim radnjama..ja reko da uzme i meni jedan al dolazi tek u decembru..
Kako je ovaj newcomer xD U kojim zemljama ima play uredjaji ?
Ja sam trenutno u Grckoj i nudi mi na play store-u pored aplikacija i knjige za razliku od Srbije.
Jel ima neke zemlje u evropi gde ima sve na play store-u ?
 
cudo ne kupis u kanadi? ortak zivi u montrealu uzeo je u walmartu bez felera sve okej, i u bestbuy makar imate freeshiping..samo nema u svim radnjama..ja reko da uzme i meni jedan al dolazi tek u decembru..

Има овај од 16Gb само а хтео сам 32 кога још увек нема овде само у САД. Због разноразних могућих фелера не цима ми се да га враћам а могао бих сутра да одем и узмем. Није ми хитно јер имам н7 већ. Не долазим ове године али ни не бих никоме носио, 2 пута носио 2 пут ме израдили нека хвала, изгубио пар "ортака" ма заје...Ал' да не смарам. Зато ћу да сачекам мало да крене серија.
 
Nzm da li vredi cekati drugaricu da se vrati iz Amerike i donese mi N7 za tih 270 dolara. S obzirom da mi garancija nista ne vredi, a necu sam moci da ga isprobam i vidim da li je sve u redu sa tim primerkom... Bas sam u nedoumici...
 
Nzm da li vredi cekati drugaricu da se vrati iz Amerike i donese mi N7 za tih 270 dolara. S obzirom da mi garancija nista ne vredi, a necu sam moci da ga isprobam i vidim da li je sve u redu sa tim primerkom... Bas sam u nedoumici...
Ja bi uzeo bez razmisljanja. I koji je to model, 16 ili 32GB ?
Ako neces uzmi meni 2 komada jos da zaradim 3000 pa da dobijem N7 za 20000 :)
 
Ja bi uzeo bez razmisljanja. I koji je to model, 16 ili 32GB ?
Ako neces uzmi meni 2 komada jos da zaradim 3000 pa da dobijem N7 za 20000 :)

Od 32 gb naravno, nzm da li idu jos neki troskovi na tih 270$ gledao sam na best buy, ko ce iscekati kraj oktobra da to stigne...
 
Sve je to super ali se mora direktno u radnji uzeti ne moze se naruciti pa da ti posalju...

Наравно плус такса државе где се купује. 20% је до суботе само.
 
Hm lik u g radnji mi je malopre rekao da očekuju nexus do kraja meseca i to po ceni za oko 23k za osnovni model. To je odlično i iskren da budem zvuči mi potpuno neverovatno :/
 
netacno je to..asus je na svojoj zvanicnoj stranici za srbiju objavio da ce kostati 29.000 verzija sa 16 gb a 32.000 sa 32gb..:/
 
Na zalost ni ja ne verujem bas u tu informaciju mada bi bilo izuzetno :) Jos sam prokomentarisao kako ce to da bas obesmisli kupovinu recimo HD7 (dosao sam u radnju zapravo njega da pogledam) a lik se naravno slaze..
Da li je bar onaj deo "do kraja meseca" tacan? :)
 
Citiram :)
"ASUS Serbia Nexus 7 nam stiže krajem leta. Očekivana cena za model sa 16 GB je 28.490, a sa 32 GB 31.490 dinara."
 
Leto će se završiti 22. septembra 2013. u 22 sata i 44 minuta. Čekam :)
 
Prosle godine su isto tako najavljivali pa smo morali da cekamo jos dodatne 2-3 nedelje. To mi je bilo najvece izcekivanje :-D

Da, samo sad već imam stari Nexus 7 3G, tako da nije da sam baš bez tableta :) Prošle godine sam se zeznuo pa prodao dvoj Prestigio 5097 mesec dana pre nego što je N7 stigao, a nekako sam se navikao na to da imam tablet i da sa njega obavim gomilu toga u toku dana.
 
Nazad
Vrh Dno