Šta je novo?

Google Nexus 7 - model 2013.

Nemam nikakve rezultate slikane ni sa Lolipopa ni sada, ali npr. desi mi se da mi stoji po 30-ak sati bez cackanja (posao krastavac), i za to vreme skine 5-6%. Na Lolipopu je to bilo mnogoo vise.
 
Ja koristim chroma rom (5.1) i bas je odlican, mnogo bolje od 5.0.1 i 0.2
 
Moze li neki SS iz aplikacija sa kesiranim procesima? Posle par dana uptime-a.
 
Ja sam upravo flešnuo "fabrički" 5.1 bez da brišem išta (ako nekoga interesuje, mogu da napišem kako). Za sada lepo radi.
 
Стигао 5.1 ота, овако на први поглед много флуиднији и нема оног пуцања меморије.
 
Ali zato i dalje zna skine po 20+% baterije iz čista mira. Nema wakelock-ova, a baterija i dalje curi.
 
Desilo mi se par puta. Sinoć sam imao ~45% baterije, ugasio Wi-fi i lego da spavam. Jutros baterija na 24%. Ajd sad.
 
Nešto je do tebe/aplikacija kod tebe instaliranih.
Ili do ota updatea ako je to u pitanju, ota update zna da napravi razne stvari, čak i sa factory resetom nakon ota.
Ja sam 5.1 flešovao juče, nema problema sa baterijom nikakvih, ni sa upaljenim ni sa ugašenim wirelessom.
 
Ne znam stvarno. Ide u deep sleep, kad proverim u BBS sve je, da kažem, normalno. Nisam pametan...
 
Pokušavao sam da isčitam tekst, ali ga ne shvatam. Tekst se zasniva na 10 "brikovanih" (sirok pojam) tableta.

Tekst je kao oni clickbait sajtovi, vidi sise od cece, i onda kada udješ ceca u bademantilu. Neko je ladno išao na xda i izvlačio tredove iz 2013 godine i kačio na sajt LOL
 
Mozda ocajnicki marketing pokusaj-e ne valja sedmica, crcice vam, kupite novi nexus 9.[emoji2]
 
Za 520 eura koliko košta n9 32 gb ja mogu dva n7 2013 32gb da kupim, pa me mnogo ni ne tangira nečije baljezganje. Inače AP u zadnje vreme ima mnogo clickbait tekstova i počinju da liče na sajtove poput gsmarene i phonearene.
 
Jel ima uopste neko sa foruma tu devetku...za nexus 6 znamo da ima jedna osoba.[emoji2]
 
Stigao 5.1 OTA. Eno ga tablet na punjaču, videću kako će se ponašati.
Na prvi pogled ne vidim nikakve promene.
Cenim da su promene "ispod haube".
:D
 
^^ Ima ih par i iznad haube, ali da, u suštini je u pitanju poliranje.
Uskoro će i 5.1.1 sa najavljenim finalnim rešenjem memory leaka i to će verovatno biti to za neki naredni period od updatea.

Mozda ocajnicki marketing pokusaj-e ne valja sedmica, crcice vam, kupite novi nexus 9.[emoji2]
Ko zna, sve je moguće, kako im ide sa devetkom ne treba ni taj scenario isključiti u potpunosti :)
 
Poslednja izmena:
Koliko sam jutros pre posla bacio pogled - izgleda mi upeglaniji sistem.
Recimo - ako nakon izlaska iz neke "teške" igre - na primer "Family Guy" (jeste, sramota me što su mi deca to instalirala :d ) želim da uđem u app drawer, ranije se primećivao osetan lag (sa sve kružićem koji vrti i vrti i vrti, nekoliko sekundi).
Jutros toga nije bilo.
Nastavljam sa proverama.
;)
 
Videcemo.. na nedelju dana se osecao memory leak i to poprilicno, na 5.0.2.
 
I mene je mučilo to curenje memorije. Čekam da vidim kako su ga rešili na 5.1.
:)
 
Opera je tri puta bolji browser od kroma. Ja ga odma obrisem
 
Blago tebi...
 
Koji ima 4.2 android, giga rama. Mislim radi kao zmaj mozda, ali sigurno ne radi kao nexus. Ne ciljaju isto tržište, ja mrtav ne bi uzeo teslu.
 
Poslednja izmena:
Slažem se. Jedina mana je loša kamera a ostalo šljaka fenomenalno, za ono za šta san ga kupio.. Da ne idem još u off ..
 
Ima chroma 5.1.1, odlican rom, nema bolje za ovaj tablet
 
Nazad
Vrh Dno