Šta je novo?

Google Nexus 7 - model 2013.

vezano za cene u USA, mnogi zaboravljaju da svaka drzava "state" ima svoj porez, tako da na cenu od 230 dolara dodate jos oko 15-20 dolara. Tesko da sve skupa sa sipingom i porezom moze ispod 255 dolara.
 
samo me malo brine CPU, da su umesto kamere i dual spikera stavili tegru 4 ili sd 800, pozajmio bih se da ga kupim :)

Samo mi reci ZA CEGA CE TI s800? Ovo je Nexus uredjaj, a ne neki bloatovani tw ili sense, pa da ti treba snaga.
 
vezano za cene u USA, mnogi zaboravljaju da svaka drzava "state" ima svoj porez, tako da na cenu od 230 dolara dodate jos oko 15-20 dolara. Tesko da sve skupa sa sipingom i porezom moze ispod 255 dolara.
Nije baš tako. Nema svaka država svoj state tax, daleko od toga. Imaju samo pojedine države, i to malobrojne. Bilo je već više puta govora o tome, posebno u temi o digitalnoj kupovini igara (jer su naši ljudi lažirali adrese u SAD da bi kupovali jeftino Steam ključeve na Amazonu). A slanje je besplatno kod npr. Amazona za sve porudžbine preko 25$. Dakle, stanovnici cirka 45 država (od ukupno 50) neće platiti ni dolara više od navedene cene na sajtu, ni porez, ni poštarinu.
 
Gotovo, pao sam na pod od smejanja:

LEKSUS.jpg
 
Koja crna slovna greška.... i nije im ni prvi ni deseti put

Bolje da su napisali Golf IV
 
http://www.theverge.com/2013/7/26/4558626/google-nexus-7-review-2013

"For me, a good display is the most important feature of a tablet. I don't need a hugely specialized set of apps — I play some games, but don't consider any one to be mission-critical — I just need a tablet that makes books and movies look awesome. That's the new Nexus 7 in a nutshell, thanks to its new 7.02-inch, 1920 x 1200 IPS display. Google says it's the sharpest 7-inch tablet ever (at 323ppi it's hard to argue otherwise), but I'd put this screen up against anything from the iPad to the Nexus 10. It has bright, vivid colors without being oversaturated; the viewing angles are ridiculous; and text, photos, and 1080p Netflix looks incredible. Even the Google Play magazines, which are just shoddy PDFs of Esquire and Better Homes and Gardens, are completely readable at their tiny default sizes."

"All that, plus a new set of speakers that are both louder than the last model and output genuine stereo sound, makes the Nexus 7 easily the best small tablet ever when it comes to watching movies or just poking through videos of people grabbing mugs off someone else's bumper in the middle of the highway. It's also a really great remote for Chromecast, but that's a story for another day."
 
Poslednja izmena:
asus se ozbiljno uortacio sa googlom :) ovo je dobra stvar za ljude koji vole da citaju knjige i gledaju filmove na radnom mestu u javnim preduzecima,ili ako su taksi vozaci i cekaju na stanici musteriju :) salim se :) rado bi ga posedovao ali kada bi mi ga neko poklonio.. :) bravo za asus
 
Vidim na xda da su ljudi od danas već počeli kupovati, ima na amazona ali ne šalju u srbistan, šteta žuljaju me pare nešto...
 
Sa onolikim brojem rumora da ce u tabletu biti S600, ovo me uopste ne cudi.
 
Сигурно је спуштена фреквенција због батерије. Мислим да неће бити потребе да се диже.
 
Spustena je frekvencija zbog ekrana, nema sta drugo.
 
Ako je sve ostalo isto, nije mnogo bitno da li će biti 1.5 ili 1.7GHz.
 
Nazad
Vrh Dno