Šta je novo?

Google Nexus 7 - model 2013.

Mozda treba pro za hdd nisam probao meni sa fleskama sljaka super mada imaju i neke fleske koje nece da prepozna ja sam imao neku filips nema sanse da je prepozna;)
 
citam nesto da zavisi kako je formatiran usb, moram se malo pomuciti...
 
Hvala na pomoci, najverovatnije ce onda biti Nexus. :)
Ako se ne predomislim i odustanem od kupovine. :D
 
Imam ovaj tablet par dana, kupio sam ga na snizenju u gt-u. Uzeo sam 32GB verziju, beli (da mi se slaze sa telefonom :d), stavio sam odma saberslim rom, radi odlicno, baterija je za mene super. Ekran je isto super. Sve u svemu po meni odlican tablet.
 
Baterija je bruka na nexusu 7, 9-10 sati sot-a lagano. To je i dalje best buy tablet po meni. Nadam se da ce i naslednik biti podjednako dobar.
 
Baterija je stvarno odlicna. Moze dva dana da se drnda opusteno.
 
Uopste se ne bi slozio da je baterija tako brutalna. Meni je max max bilo 7 sot i to je bilo uglavnom citanje pdf i listanje slajdova... Ali ovako kad ga koristim za net i minimalno igre onda bude 5-6 Sota...
 
meni je posle ovih godinu dana 6-7 sati sot prosek, ako pogledam neki film ili seriju, ako je samo surf, mejlovi, slike, strip moze opusteno jos duze... kad dodje do 15% ide na punjenje, ne forsiram da se prazni potpuno.


iskopah svoj post od pre godinu dana
oko 7, 7 i po sati kod mene.

znaci malo oslabila baterija...
 
To ti je za lte verziju koja kasni tri meseca za normalnom verzijom (flo).
 
Kako sam uglavnom bio na stock rom+elemenalX kernel zbog xposeda nisam koristio ART,pre par dana instalirao slimkat+elementalx cisto da promenim malo i bilo mi dosadno prebacim ga na ART znaci OK brze otvara apk lepo sve to radi,ali sto bateriju ne mogu da prepoznam znaci sigurno 30% bolja...
 
Poslednja izmena:
Ili si zaboravio da instaliraš neku aplikaciju koja je ždrala bateriju. ☺
 
Moguce ko ce mu ga znati u glavnom bolja mi baterija sada nego pre godinu kad sam ga kupio:)
 
Требало је 3. новембра. Ваљда ће пустити сутра без новог одлагања.
 
Ja nesto nisam ushićen više sam nešto čekao prošle godine kitkat,ovo mi radi sve extra i kada daju update sigurno cu sačekati malo da vidim kako ce raditi kod drugih,i lollipop i aplikacije pa onda...
 
Poslednja izmena:
Mogli su danas da puste image za 5.0, da pametno iskoristim ovaj neradni dan :)

Ja ću na N7 verovatno odmah da ubacim 5.0 čim se pojavi, ali na N5 neću, treba mi stabilan telefon. Sa N5 ću da sačekam dok se sve ne stabilizuje.
 
Poslednja izmena:
Ја чекам ота, мрзи ме да се цимам овако. Пун сам свега и свачега а флешом губим све.
 
Evo me na 5.0.

WFT, application drawer je crn???
 
skini Google now launcher. Ne znam zašto za stare nexuse nisu ubacili Gel nego onaj stari aosp
 
Ma video sam, nego sam ostao do pola noći da se igram. Stavio GN launcher, na 4.4 sam ga i onako instalirao i zaboravio na to, nemam pojma što ga nisu stavili kao default.

Za sada OK radi, sve je tečno i brzo, Antutu daje nekih ~1500 veći skor, mada ne vidim previše ubrzanja, samo su fluidnije animacije (doduše i same animacije mi se sada čine sporije, tj. duže traju).

B92 uošte neće da se instalira, MX Player standardno prijavljuje da verzija androida nije podržana (najsporiji su uvek, Archos i Dice rade bez problema).
SBB D3Go prijavljuje da je root-ovan tablet iako (još) nije.
Ne radi mi ni kompanijski VPN (CheckPoint Capsule), tj. radi aplikacija i dozvoli da se kreira sajt, ali pri pokušaju uspotavljanja tunela aplikacija pukne.

O bateriji nemam pojma, utisci o tome tek za nekih nedelju dana realno, deluje OK, ali premalo vremena da bih doneo zaključak.

Nisam još stigao da se poigram sa tim kako sada radi sa Chromecast-om.
 
Poslednja izmena:
B92 i dalje neće da se instalira, dobijam grešku Unknown error code during application install: "-505".

B92 English se instalira bez problema.

Ne radi ni Dilbert Mobile, u GP piše not compatible with this device.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno