Šta je novo?

Google Nexus 7 - model 2013.

da....zato mi nije pustao sve, imao sam stari neon kodek 1.7.19, a on posle azuriranja plejera nije radio, sada sa 1.7.20 radi sve.
 
Sutra cu uzeti bluetooth tastaruru-case, pa cu vam izneti utiske. Tada ce biti pravi mini lap top :)
 
Zeznuo me prodavac danas, naglasio sam mu lepo da mi treba tastatura za nexus 2013 model, a on mi doneo za prvu generaciju. Da li kod nas uopste ima negde da se kupi pristojna futrola za ovaj tablet, nikako ne uspevam da nadjem po internetu? Video sam par komada na KP, medjutim izgledaju mi jadno za te pare za koje ih prodaju.
 
Kome treba flash nek uradi sledece...treba vam dolphin browser, dolphin jetpack i flash apk..

Flash odavde
https://docs.google.com/file/d/0B1qjrD8ZER9ITmlVNW1EVWM5YlE/edit

Dolphin browser
https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.mgeek.TunnyBrowser
i Dolphin Jetpack
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dolphin.browser.engine

e sad, instalirate fles, onda u podesavanjima delfina u setingsu(delfin u kruzicu u donjem uglu, kad se stisne, pokaze tri ikonice, ova sa 3 crte pokaze gde je settings)
jetpack da bude aktiviran, a kao user agent da se stavi Desktop umesto Android
94438d1385732866t-tips-working-flash-player-dolphin-browser-kitkat-settings.jpg

i u opciji Web Content Flash da bude ili on demand ili always on
94439d1385732866t-tips-working-flash-player-dolphin-browser-kitkat-flash.jpg

ostala podesavanja po svojoj zelji namestite..
 
Хвала прорадило је.
 
Хвала.

Мени багује, ради али ако искључим и покушам поново заблокира све у делфину.
 
Вејдеру, пробао да форсирам и ништа од тога. И даље ради. Реинсталирај.
 
Ради.
 
Danas sam se malo igrao sa otg kablom, i uspeo sam da povezem usb flash i da punim tablet u isto vreme. Stavio sam custom kernel i sljaka sve super. Smatram da je to jako korisna stvar, pogotovo na duzim putovanjima kolima recimo, jer je moguce povezati eksterni hdd i pustati raznu multimediju i ne razmisljati o bateriji. Vidi se lepo munjica u cosku :)
 
Poslednja izmena:
Citao sam to danas, jeste delimicno *****izam al opet, dobili su tablet za dzabe.
Nego, jel neko ima problem sa multitouchom? U multitouch testeru radi sve lepo, medjutim kada se igra neka multiplayer igra, zna nekad da ne odreaguje kada neko pritisne ekran.
 
Jel dobio još neko update?

4.4.2 - 50+MB, nisam tačno zapamtio.

Sačekao me na jutros, sad sam ga pustio.

EDIT: završio, build number je KOT49H.

Vidim da standardno MX player ne radi, greška unsupported android version. Archos i Dice player rade. Videću za ostalo.
 

Prilozi

  • 4.4.2.jpg
    4.4.2.jpg
    80.6 KB · Pregleda: 175
Poslednja izmena:
samo nemoj da cackas ono "check now", jer tako resetujes cekiranje za update, pa tek sledeci talas slanja updatea cekas...Sticice ti samo.
 
Stiglo mi malopre...sto je lepo kad uredjaj restartujes samo kad stize update.:)
 
Kliknem ja iz cimanja ABOUT TABLET -> SUSTEM UPDATES i vidim stiglo na pola downloading 4.4.2 verzije.
Kad me je pitao tablet je l' hocu novi update? :D
Nije da necu, al' nije lepo da se apdejtuje sam bez moje potvrde.
 
Kod mene takođe stigao danas KOT49H na Nexus 10, samo što sam menjao framework za transparency pa nije hteo da odradi. Posle toga sam vratio stock, ali nije hteo opet da nađe update, pa sam ga jednostavno sideloadovao :)
 
Kliknem ja iz cimanja ABOUT TABLET -> SUSTEM UPDATES i vidim stiglo na pola downloading 4.4.2 verzije.
Kad me je pitao tablet je l' hocu novi update? :D
Nije da necu, al' nije lepo da se apdejtuje sam bez moje potvrde.

Pa nije se update-ovao sam, samo ga je download-ovao. Bez potvrde ne radi ništa sem download-a.
 
E jeste, u pravu si.
Doduse bilo mi je cudno jer za DOWNLOAD mi je prethodni put trazio da biram da li zelim da skinem novu verziju.
 
Upravo, otisao na "about tablet" da vidim info, i dok sam gledao tapkam prstom ko "kernel version" i "build number". Nakon x tap-ova, prijavi mi "you need 3,2,1... more to become" i na kraju "you're now developer" :D
 
Stvarno? :) Novo otkriće hehe. Čudno mi je kad ljudi otkriju ovako nadaleko poznatu stvar :)
 
Upravo, otisao na "about tablet" da vidim info, i dok sam gledao tapkam prstom ko "kernel version" i "build number". Nakon x tap-ova, prijavi mi "you need 3,2,1... more to become" i na kraju "you're now developer" :D

Tačnije 7 puta tapneš na build number i otključa se developer options :)
 
Mene čudi da neko tako slučajno negdje tapka i otvori mu se, baš simpatično :)
 
Naravno da nisam pomislio da je novo... Ali mi nije jasno sto je cudno?
Zanimljivije je da se tako/slucajno otkrije nego citanjem.

Pa mislio sam novo otkriće za tebe, nisam implicirao da si ti to otkrio :) Mislim na to da je meni čudno, kada nešto što ti je poznato već duže vreme, neko otkrije tek sad :)
 
Nazad
Vrh Dno