Šta je novo?

Google Nexus 7 - model 2013.

Ja koristim bluetooth tethering bas zbog potrosnje baterije jer je znacajnomanja nego preko wifi-a.
 
Da, ali i brzine su sporije nego preko wifi-a...
 
Jok, ovo je portabilna spravica, ima svoju bateriju. Mislim konkretno na ovaj huawei MiFi što sam linkovao.

Sad videh u Italiji jako sličan model(možda i isti), u ponudi Vodafona, koštao je 60eura, i razmišljah da ga pazarim, ali radnica tamo nije znala ama baš ništa o uređaju, cak nj i da li je zaključan na Vodafone tako da sam na kraju odustao...

Ja koristim bluetooth tethering bas zbog potrosnje baterije jer je znacajnomanja nego preko wifi-a.

Koliko je to realno duze trajanje teetheringa, da li si testirao nekada?
 
Sad videh u Italiji jako sličan model(možda i isti), u ponudi Vodafona, koštao je 60eura, i razmišljah da ga pazarim, ali radnica tamo nije znala ama baš ništa o uređaju, cak nj i da li je zaključan na Vodafone tako da sam na kraju odustao...

Kod telenora izgleda da nema više onaj Huawei, sad ima neki Alcatel http://www.telenor.rs/sr/Biznis-korisnici/Mobilni-uredjaji/Modemi/?&do=phone_info&phone_id=406 . Sve je ovo inače samo za biznis korisnike, ne kapiram zašto al ajde.
 
Glavni problem mi i dalje ostaje 325mb koliko imam u paketu, jer mi je unutra Vip kartica koju inače koristim.

edit:

Samo da dodam, data plan mi nije problem, imam Vip Internet paket sa 5GB, karticu koji koristim na mom Galaxy 8.9 tabletu, a tu je i devojčina Telenor kartica gde imam još 5GB :)

edit2:

Imao sam još jednu ideju, a to je kupovina one MiFi spravice sa svojom baterijom u koju gurneš karticu i praviš hotspot, ovako nešto http://mobile.benchmark.rs/oprema_za_prenosne_uredjaje/test_telenor_mifi_huawei_e560 .

Samo za pravna lica malo čudno
 
Jel možeš samo da mi kažeš za uređaje kupljene u Rusiji važi li garancija kod nas?
 
Продах мој N7 прве генерације и узео за викенд 32Gb FHD. Хвала Богу све ради ок за сад нема аномалија сем ето мало led bleeding-горе у средини и само на макс осветљењу. Колико видим доста људи има тај "проблем" на xda, мени не смета.
Добар таблет, лакши, тањи, лепше лежи у једној руци од кеца. Екран одличан, звук мало бољи ништа претерано, камера је ок, чини ми се да је wifi бољи на послу на пример имам 3 црте, раније 2. Бржи је генерално баш баш доста. Инсталирао сам гомилу ствари и ради као сат за сада. Батерија ми је зачуђујуће трајала мало дуже иако је мања. Пар слика па јавите ако неко има неко питање.;)
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1377539306981.jpg
    uploadfromtaptalk1377539306981.jpg
    30.6 KB · Pregleda: 295
  • uploadfromtaptalk1377539317952.jpg
    uploadfromtaptalk1377539317952.jpg
    34.3 KB · Pregleda: 297
  • uploadfromtaptalk1377539329001.jpg
    uploadfromtaptalk1377539329001.jpg
    38 KB · Pregleda: 311
  • uploadfromtaptalk1377539588124.jpg
    uploadfromtaptalk1377539588124.jpg
    66 KB · Pregleda: 289
Ja mislim da se koristi onaj SlimPort kao na N4, ali nek potvrdi Henry
 
Ђилкош пршти од знања:thumbup:. Slimport јесте. Ево батерија.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1377540957447.jpg
    uploadfromtaptalk1377540957447.jpg
    45.4 KB · Pregleda: 299
  • uploadfromtaptalk1377540968165.jpg
    uploadfromtaptalk1377540968165.jpg
    32.7 KB · Pregleda: 294
Slimport ne zahteva dodatno napajanje, ali ni neki telefoni sa mhl portom ga ne zahtevaju. U suštini sad na tome proizvođači zarađuju pošto ne mogu više na punjačima, pa sad stalno menjaju vrstu kablova za povezivanje sa tv-om.
 
Осветљење на ауто. Што се тиче Slim port-а нема разлике, micro usb to hdmi конектор и кошта 30$ на амазону чини ми се.
 
Ni ja ne bi spavao:-D Ali ima jos da se nacekam 2 meseca... :-D
 
Ja kobajagi rezervisah u G. Jos su me i zvali :) Trebalo bi da bude ok a ne kao za SSD kada sam morao da se svadjam za svoj primerak...
 
Ja kobajagi rezervisah u G. Jos su me i zvali :) Trebalo bi da bude ok a ne kao za SSD kada sam morao da se svadjam za svoj primerak...

I sta kazu kada stize na nase trziste? Ja sam se odlično da cekam drugaricu iz Amerike, okusacu srecu nadam se da ce biti sve u redu :-D Mada mozda se predomislim kod mene se nikad ne zna, samo vec čekam da se pojavi kod nas:-D
 
Pa zar nije rečeno već ranije - prodaja kreće u evropi 1.septembra.
Zar sumnjate da smo i mi deo Evrope? Šta je politika napravila od nas :) :)

šalu na stranu --- od nedelje možete kupiti Vaše nove Nexus ljubimce u Srbiji, u izabranim radnjama IT opreme....
 
Kad smo vec deo te Evrope , hoce li i cena biti ista kao u toj Evropi, ili veca po obicaju ??
 
Nazad
Vrh Dno