Šta je novo?

Google Nexus 7 - model 2013.

upravo mi stiglo....instalira se...9mb samo.Valjda se memory leak sredio,videcemo.

Za sada nema leak-a, ne ucitavaju se stvari ponovo, nadam se da je to to.
 
Poslednja izmena:
Mislim da ja i dalje imam taj memory leak
Sta ti se desava?

Meni se na 5.0.1 desavalo da mi opet ucitava aplikacije.krenem npr da kucam nesto, odem na nesto drugo da kopiram link, ili mail ili nesto slicno, vratim se, ono ucitava opet i pogubi se sta sam poceo da kucam.i widgeti su mi se ucitavali kad se vratim na pocetni.Nije toga bilo uvek, ali se desavalo, medjutim sada vidim da mi ne guta i ne gasi procese.Sad mi je sve kao na kitketu.Videcemo jos doduse, ali za sada nemam probleme sa leakom.
 
Meni se dešava to samo sa launcherom, koristim Google Now l. Ponekad kada pritisnem home moram malo da sačekam par sekundi da mi prikaze ikonice i widget, retko se dešava
 
Ajde i ja da dodam nesto. Odradio sam 5.0.2 update i sve radi odlicno, osim jedne stvari. Filmovi koje skidam sa Showbox-a, kad ih pustim preko MX playera, hoce onako lagano da seckaju, audio radi normalno. Na 5.0.1, seckanje se desilo mozda samo par puta, inace je u velikoj vecini slucajeva bilo u redu. Pomislih da je zbog MXa. ali nije, sad sam probao sa VLC playerom, ali isto se desava. Da li ima neko jos neku pametnu alternativu za video player, koji ima i opciju za dodavanje titlova, onako lagano direktno iz playera, da rascistim, da li je do playera ili ipak do OSa.
 
Poslednja izmena:
Skini neki torent ili prebaci nesto s kompa, mozda je do tog Showbox-a i njihovih fajlova.
 
Je l si probao da promenis umesto hardverski na softverski dekoder. Meni to uvek resi problem
 
Kolege jedno pitanje hitno mi je;)
Dali ima smisla da zamijenim moj nexus sa lg g padom samo zbog velicine ekrana bih to uradio jer bi mi odgovarao malo veci ekran zbog nekih stvari na poslu...
Hvala
 
Poslednja izmena:
Pa to mi ne bitno samo da ga ne zamenim za gore,ima i solidnu podrsku na xda i to mi je bitno...
Zahvaljujem na brzom odgovoru;)
 
Ja mislim da taj LG G Pad ima i GPE verziju, tako da... go for it :)
 
^^ Malkice ju je teže kupiti u Srbiji (a obična verzija se ne može flešnuti na GPE).
A i čovek radi menjanje tablet za tablet ako sam dobro shvatio.

Ali ako postoji GPE, znas i sam da ljudi koji imaju M7/S4 furaju GPE ROM-ove. Sto ne bi to bilo i ovde slucaj?
 
Po ovome nije moguće stock gpe rom flešnuti na regularan g pad 8.3.
Tako da su izgleda harverski različiti ili je lg upotrebio neki drugi trik.
"OK so 59 pages and NOTHING??? Maybe the OP should edit his first post so people wont waste their time reading this."
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2564149
 
Bilo bi mnogo dobro da je GPE ili ti V510 ali nije nego V500 ali opet drugar mi ga prodaje za 150€ nov,(tako da mu je oprosteno to sto nije GPE)neka mu zurba za lovu,nexusa furam vec skoro godinu i nekih 5-6meseci,treba mi veci ekran tako da je to super a nemam nameru kupovati nexus 9
 
^^ Malkice ju je teže kupiti u Srbiji (a obična verzija se ne može flešnuti na GPE).
A i čovek radi menjanje tablet za tablet ako sam dobro shvatio.
Nisam dobro napisao ne menjam tablet za tablet,nego sam mislio da li preci sa jednog na drugi;)
Mada isto kao da ga i menjam jer nexus ide sutra za skoro istu lovu
 
Je l radi D3GO na 5.0.2? Meni je na 5.0.1 prijavljivala da mi je rutovan uredjaj iako nije.
 
Ne radi - u SBB kao rade na aplikaciji i verujem da će da završe aplikaciju za 5.0 taman kad izađe 6.0 Munchmalow...
 
Jos jedno pitanje
Da li se cm moze flesovati kao i lolipop (cini mi se preko adb)?Zadnji sam instalirao preko cm instaler,ali ovaj nece
 
Jel beše prolazi ota ako je uređaj rootovan.
Neizmerno me mrzi da podešavam ponovo ili bekapujem xD
 
Za OTA treba da imaš stock recovery. Ako si ga rutovao, verovatno imaš CWM ili TWRP - znači ne može :)

P.S. 6 dana je trebalo da se odgovori...
 
Namerno nisam stavljao custom recovery, baš zbog toga, nego rekoh da pitam. Na n5 iz nekog razloga nije prolazilo.
 
privremeni recovery je bio stavljen dok nisam gurnuo supersu.
 
Nazad
Vrh Dno