Šta je novo?

Google Nexus 7 - model 2013.

Флешовао јуче фактори и за сада приметније боље ради, нема оног успоравања и гашења виџита као на 5.0. Још увек нисам рутовао док не истесрирам овако прво.
 
Kao da sam ga prizvao ovim qqanjem ovde - noćas se uredno apdejtovao OTA na 5.0.1.
Nisam stigao da es bavim novotarijama, ali mi se za početak sviđaju animacije.
Potrošnja noćas u deep sleep je bila 0% za 7 sati, što je isto kao i sa KK.
 
Imam 5.0.1 od petka, 5.0 mi nije stizao. Ovaj mi radi fenomenalno, ja prezadovoljan.
To sto se tice brightnessa, moras da u opcijama iskljucis "adaptive brightness" a ne samo da odvrnes slajder na desno ☺ Slajder je tu da taj adaptive dodatno prosvetli ili stamni tj njegov prag osetljivosti.

Eto, kazem ja da ima zackoljica, nisam znao, hvala u svakom slucaju :)
 
Haha np :)
Inače animacije su stvarno lepe i fluidne a što se baterije tiče nisam primetio razliku..
 
@Remak
Imao sam slicne probleme i bilo je do hardvera.Otvorio sam tablet,i kabal koji se nalazi izmedju baterije i tableta sam pritisnuo sa parcetom papira (nasao na youtube).Od tad mi se ne zapucava rotacija.
Pogledaj,ne znam da li mogu direktan link da posaljem.Uglavnom,lako je naci :)
Ipak sam na kraju morao da zalepim papiric kao na videu, sad čekam da vidim kako ce da se ponaša. Hvala na savetu
 
Poslednja izmena:
Nista :) Kod mene je bilo sve ok nekih mjesec dana i opet je poceo da blokira rotaciju.Stavio malo jaci papiric i sve ok :)
 
Upravo stigao 5.0.1 OTA kod mene preskočio je 5.0 potpuno. :D

Nego jel beše ono preporuka da se odradi factory reset posle OTA updejta?
 
Poslednja izmena:
Í ja sam cuo za to, ali obzirom kako radi posle update-a, ne vidim razloga :)
 
Upravo stigao 5.0.1 OTA kod mene preskočio je 5.0 potpuno. :D

Nego jel beše ono preporuka da se odradi factory reset posle OTA updejta?
I kod mene je preskočen 5.0, ali mi ne smeta.
Sve radi nakon restarta, ne nameravam da radim vraćanje na fabrička podešavanja.
 
Kod mene upravo stigao 5.0.1 update sa 5.0 i sve radi kako treba osim Blica gde je strana prvo bela da bi se tek nakon refresha prikazala kao treba.
 
stiglo i ovde predpostavljam da ne treba FR? Vidim da ima više memorije posle rada Cleanera
 
Poslednja izmena:
Kako da instaliram 5.0.1?
Pokazuje mi da je skinuo fajlove, i da restartujem tab i instaliram...to kliknem, on se restartuje i udje u recovery.
Kako da instaliram 5.0.1? Sad sam na 5.0 sa otkljucanim bootloader-om, jer sam preko image-a instalirao 5.0 sa kitkat-a.
 
Хехе стигао и мени:).
 
Kako da instaliram 5.0.1?
Pokazuje mi da je skinuo fajlove, i da restartujem tab i instaliram...to kliknem, on se restartuje i udje u recovery.
Kako da instaliram 5.0.1? Sad sam na 5.0 sa otkljucanim bootloader-om, jer sam preko image-a instalirao 5.0 sa kitkat-a.
Тако је и мени, мада сам ја чепркао по рому, кернел, рикавери, рут... Мора да буде 100% сток да би радио Ота.

Мене је 5 и зезала па сам опет флешовао, нисам намештао да ради Ота.
 
Auuu.
Znaci mora sve jovo-nanovo.
Mislim da cu preskociti ovaj update, koliko god da je dobar. Zadovoljan sam kako radi 5.0 a nemam zivaca da posle 15-tak dana otkako imam novi sistem koji sam lepo podesio, sve radim ispocetka.
 
Šta ima da podešavaš?
Meni je OTA ostavio sve aplikacije, sva podešavanja i sve radi kako treba.
 
Не ради му Ота, мора да флешује као што сам и ја урадио.

Мада има фора да не брише све при Флешу са компа. Види има на мету, брише се из неког фајла -w чини ми се.
 
Sredjen i delfin u beti, sad sve opet radi.[emoji1]

Definitivno do sada najbolji stock android koji je izasao, barem meni.
 
Дешава ли се вама да када изађете из било које апликације дође до као некаквог застајкивања и ресетовања виџета? Као да му треба времена да се поврати. На кит кету нисам имао тих проблема.
 
Претпоставио сам, али нико се не жали. Нису средили ни са 5.0.1.
 
Je l vam radi d3go na lp? Meni kaze da je uređaj ratovan, a nije
 
Da, sad samo grafik pokazuje kad je skinut i koliko je u radu, nema vise onog npr 2 d 45 m. Neki javljaju probleme sa blututom, ima li ko?
 
Nazad
Vrh Dno