Šta je novo?

Google Nexus 7 - model 2013.

Ajde da pitam mozda neko zna gde mogu da nabavim zvucnike za Nexus7 2013, poceli su da krce sami od sebe .... Inace imam i verziju Asus-a 2012 ali on radi i dalje ko zmaj .
 
Na Ali expressu ih ima.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi. Treba mi mišljenje vlasnika ovog modela iz 2013 a i onih koji poseduju model iz 2012. Kolika je upotrebna moć ovih tableta danas. U smislu da li i dalje mogu da se koriste za gledanje YouTube bez kočenja, za puštanje full HD spotova sa njegove memorije ili preko otg-a, za korišćenje navigacije, Here mape? Prevashodno me zanima za model 2012 ali i iza ovaj iz 2013. Hoću da koristim tablet kao multimediju u autu pa otud sva ova pitanja.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ne znam za navigaciju, ali evo keva gleda yt na 2013 samotako

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da li neko ima iskustava sa popravljanjem digitizera? Sa ekranom je sve ok, ali je touch screen prestao da detektuje dodire a factory reset ne pomaze. Eventualno da prosledi kontakt od nekog dobrog servisa iz NS.
 
Pozdrav ljudi. Treba mi mišljenje vlasnika ovog modela iz 2013 a i onih koji poseduju model iz 2012. Kolika je upotrebna moć ovih tableta danas. U smislu da li i dalje mogu da se koriste za gledanje YouTube bez kočenja, za puštanje full HD spotova sa njegove memorije ili preko otg-a, za korišćenje navigacije, Here mape? Prevashodno me zanima za model 2012 ali i iza ovaj iz 2013. Hoću da koristim tablet kao multimediju u autu pa otud sva ova pitanja.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Imam model 2012, radi odlično, sve što ste naveli. Jednom sam menjala bateriju.
 
Ja pre par dana odradio ponovo sistem na mom nexusu 2013 i sad ponovo radi kao zmaj. Jedino mi rotacija ekrana posle nekog vremena prestane da radi i loš mi usb konektor pa sporo puni ali takvog sam ga i uzeo.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
To za rotaciju svi živi imaju problem. Ima neka fora da se ugasi u google neki cards i onda nekad hoće da proradi, ali sve je to kocka teška.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
I moj primerak tableta brljavi poslednjih 4-5 meseci sa rotiranjem ekrana.Sve ostalo funkcioniše besprekorno.Inače radi se o modelu Nexus 2013

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Brljavi ziroskop.posle restsrta radi.Mada ja nemam problema na jednom neksusu, dok drugi povremeno zakuca.
 
A meni realno i ne smeta toliko, svakako ne koristim tablet svakodnevno.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno