Šta je novo?

5u1 sw 5005 genius

HerbalKing

Slavan
Učlanjen(a)
26.08.2008
Poruke
273
Poena
320
Sada seo za komp, pustio YT kad ono nista, pogledam ne svetli zvucnik, probam da ga upalim nista, preko daljinskog nista, izvadim vratim u sturju nista, star je 4+- godina, ima li neko ideju sta bi moglo biti?
 
Tako se i meni desilo pre 3 godine,i problem je bio u nekoj plocici,koja je pregorela.
Kosta celih 50 dinara :D
 
99 % osigurač koji se nalazi na poledjini SUB-Woofera. Kosta ~ 50 din...
 
Ljudi,kako povezati ove zvucnike sa kompom ?
Elem,svih 5 satelita je vezano za sub a jedim kablom sam vezao za komp na mp3 ulaz na vuferu.
Rade svi zvucnici,ali se pitam da li je to to ili mora jos nesto biti povezano ?

Послато са VS985 4G уз помоћ Тапатока
 
Ljudi,kako povezati ove zvucnike sa kompom ?
Elem,svih 5 satelita je vezano za sub a jedim kablom sam vezao za komp na mp3 ulaz na vuferu.
Rade svi zvucnici,ali se pitam da li je to to ili mora jos nesto biti povezano ?

Послато са VS985 4G уз помоћ Тапатока

Moras da prikljucis na mesto gde gde ti pise 5.1 input 3 takva kabla (koje si vezao na mp3 ulaz) i u programu zvucne kartice da podesis na 5.1 ako hoces okruzujuc zvuk.To sto si povezao je stereo.
 
Kolega,hvala na javljanju...
Vidi situaciju,gore pise DVD,MP3,GAME...za 2.1 channel,a dole pise 5.1 channel.
Imam cinceve za 5.1,ali sam njih vezivao za dvd plejer.
Znaci treba mi 3 kablica za zvucnu,u mom slucaju Audigy 2 ZS,a svaki da na kraju ima po dva cinca,zar ne ?
Onda imam pitanje,sta treba biti prikljuceno na vuferu da bi radilo na 5.1 ? dvd,game ili mp3 ?
Jos ako moze i neka slika...?
 
Kolega,hvala na javljanju...
Vidi situaciju,gore pise DVD,MP3,GAME...za 2.1 channel,a dole pise 5.1 channel.
Imam cinceve za 5.1,ali sam njih vezivao za dvd plejer.
Znaci treba mi 3 kablica za zvucnu,u mom slucaju Audigy 2 ZS,a svaki da na kraju ima po dva cinca,zar ne ?
Onda imam pitanje,sta treba biti prikljuceno na vuferu da bi radilo na 5.1 ? dvd,game ili mp3 ?
Jos ako moze i neka slika...?

Na slici su ti dati kablovi i ulazi u woofer i njihovo prikljucivanje na zvucnu kartu (Line out 1,2 i 3).

Kad to povezes samo ukljucis DVD dugme i u podesavanjima zvucne ukljucis 5.1, CMSS Stereo Surround i ukljucis Bass Management (stavi na 120Hz).
povezivanje.jpg
 
U redu,moracu danas da pribavim jos dva kablica cincevi sa bananicom,jer imam samo jedan :(
Hvala puno za info Sasa.
 
Nazad
Vrh Dno