Šta je novo?

SBB D3i Platforma iskustva

Nego, ima li neko da mu je npr pre 2 meseca istekao jednogodišnji ugovor za D3i? Da je dobio prvi sledeći račun nakon isticanja ugovora... Pošto meni krajem februara ističe ugovor da se odmah raspitam i ako je moguće dođem do 100% proverene informacije (a ne "trebalo bi, rekle su devojčiće na 19900") šta se dešava sa cenom pretplate i naplaćivanjem D3Go i 72h u nazad uslugama? Da li se ugovor automatski produžuje pod istim uslovima? Da li treba zvati njih pre nego što istekne ugovor i izraziti želju da se ponovo potpiše ugovor( pod tim uslovima: 990 din, D3Go za dž, 72h za dž; naravno ovaj put bez "1 mesec proba, pa 2. mesec za 1 din" mi deluje sasvim prihvatljivo), ili je jedini način da se uslovi ne menjaju tj dobije isto za iste pare da se prolazi kroz smaračku proceduru "vrati im opremu, prijavi se za D3i sa druge adrese, na ćaletovo ime"?

Dobro me podseti, i meni ce skoro isteci. Sad lepo da raskinem ugovor jer im je trebalo 2 meseca da mi upale hd kanale i hbo, i sto su naplatili lepo sve sada kada su free, i sto su obecali kada sam uzimao hbo onaj sa cinemax hd da ce evo sada svakog trena hbo go i hbo on demand... Mislim da ce mi neko vreme biti dovoljni chromecast i netflix...
 
i sto su obecali kada sam uzimao hbo onaj sa cinemax hd da ce evo sada svakog trena hbo go i hbo on demand... Mislim da ce mi neko vreme biti dovoljni chromecast i netflix...


Da li možda znaš ili neko sa foruma zašto ne radi hbo go i hbo on demand? I ja sam baš zbog toga uzeo premium paket, ali ne može da se pokrene?!
 
Pitao sam na HBO pre nekih mesec dana, oni kažu da "ne postoje tehnički preduslovi da korisnici D3i koriste HBO GO". Drugim rečima, mrzi ih da ažuriraju aplikaciju. Budimo srećni što uopšte imamo HBO. Kakva je politika SBB-a, ja se plašim za budućnost samog D3i. Telekom iz dana u dan raste, SBB propada. Znate li vi koliko protoka mesečno prođe kroz Telekomove parice striming dva ljuta rivala.
 
Poslednja izmena:
Pitao sam na HBO pre nekih mesec dana, oni kažu da "ne postoje tehnički preduslovi da korisnici D3i koriste HBO GO". Drugim rečima, mrzi ih da ažuriraju aplikaciju. Budimo srećni što uopšte imamo HBO. Kakva je politika SBB-a, ja se plašim za budućnost samog D3i. Telekom iz dana u dan raste, SBB propada. Znate li vi koliko protoka mesečno prođe kroz Telekomove parice striming dva ljuta rivala.
Pogresno su ti rekli, ja sam trazio vise informacija od HBO i ono sto je bio konacan odgovor od njih (vise puta potvrdjen od visih u HBO Adria) je bio da je SBB taj koji to odredjuje i da oni nemaju nista sa tim... SBB je taj koji tvrdi da ne postoje tehnicki uslovi (iako svi developeri znaju da je to samo izgovor a verovatno i bilo ko tehnicki obrazovan)... Ja jedva cekam istek ugovora da im vratim opremu... Uredjaje koji su po njima "tehnicki ispravni" iako se zakucaju i zablokiraju svako 2-3 sata, a o sporosti istih da ne pricam, i slag na tortu podrska nesposobna verovatno i da vezuje pertle ukoliko taj zahtev ne prosledi naprednoj podrsci i saceka dobrih nedelju dve da ovi pomere dupe i nesto urade. Eto, SBB in a nutshell...
 
A kod koga ćeš? Kod telekoma? Kod pošte? Ja i dalje mislim da se HBO pita. On određuje cenu paketa, sajt za registraciju i strimovanje usluge je njegov. Kakve veze SBB ima s tim? Na Pink Horror prevodi ubi bože. Imaju li ti ljudi obraza? Gospođu i dalje oslovljavaju sa "Mrs.". Ispada M'rš tamo! :p Ako ništa, barem se klinci sa interneta ovajde. Hvale se u školici da je Pink pustio njihov prevod.
 
Poslednja izmena:
A kod koga ćeš? Kod telekoma? Kod pošte? Ja i dalje mislim da se HBO pita. On određuje cenu paketa, sajt za registraciju i strimovanje usluge je njegov. Kakve veze SBB ima s tim?
Ima - to su SBB nalozi na kojima se samo treba aktivirati HBO GO od strane SBB - da li si ti uopste ikad koristio HBO GO sa SBB naloga? To je valjda logicno. To isto su mi rekli i HBO Adria i SBB, s' tim da je SBB taj koji tvrdi da nema tehnickih mogucnosti iako to sami ne mogu da objasne jer pocnu nesto da mumlaju o kontrolisanju IP adresa i slicno...

Kod koga cu? Za sada mozda samo jos isprobam nekoga, ali placati 2.5k mesecno za ovaj kvalitet usluge je sramota. Da ne kazem sto su HD kanali oko 9Mbps a kvalitet na istima je kao los HD od 1.5 Mbps, a mozda ni toliko...
 
Meni HD ne treba. Jedino me nervira što Discovery Science i dalje ide bez prevoda. Ali da se vratim u Telekom i to tokom predizborne kampanje... Nema šanse! Radije bih uradio lobotomiju.
 
Sad sam skontao da ne mogu na svim programima da gledam sadržaj unazad. Jel to normalno ili kod mene nešto ne valja?
 
d3i. Testni period pocevsi od 16.1.

Zvao sam 27.1 da mi ne gase HD po isteku promotivnog perioda. Malopre pogledam - oni ugasili. Zovem opet i kazem da mi ukljuce HD i da sam vec jednom zvao i da mi kazu da li ima neki problem. Kaze zena da mog zahteva nema. Ukljucice za dan-dva :D Ovo tacno ko kablovska u Americi "docicemo, a mozda i necemo"...

Secam se da sam ovde citao da su ljudi imali ovakve probleme, ali i da neki nisu. Pitanje za ove sto nisu: Koji ste broj zvali 19900, pa: podrska za TV, za internet, da ste novi korisnik?
 
Samo papir...

Problem sa HD paketom je to sto im je danas istekao promo period, neka ng akcija, u kome su svim korisnicima otkljucani svi kanali i tu onda nastaje problem sa d3i koji ima drugacije pakete od d3... Za d3i imas pravo na HD kanale tokom prvog meseca promotivnog ali to nigde ne pise niti ti to iko kaze i moras ti da zoves da aktiviras... Inace obicno ukljuce za par sati...
 
Kratko pitanje, uzeo sam da probam D3i uredjaj (inače sam na pošti koju planiram da batalim jer nema više SK) da vidim kako izgleda, rekoše mi da je to slobodno do 27.1. Sad, 27.1. je prošao mene niko nije znao niti slično, je l zna neko kako je to sa pravne strane jer mogu samo da nastavim da koristim bez problema (i da mi stiže račun) ili moram da uzimam ugovor? I šta savetujete, da li D3i ili KBC Net digitalnu (imam KBC net internet pa bih za KBC morao da platim samo uredjaj 9000). Prevashodno mislim na kvalitet rada, ako iko koristi KBC net TV pošto nisam našao temu ovde.
 
Mislim da si ti potpisao ugovor prilikom preuzimanja i pošto ga nisi vratio u roku 2 meseca ugovor ti je aktiviran na godinu dana.
 
Radi li vama Fight Channel? Meni je nakon jučerašnjeg zaključavanja promocije zaključan i ovaj. Piše da se pretplatim iako je u osnovnom paketu.
 
d3i. Testni period pocevsi od 16.1.

Zvao sam 27.1 da mi ne gase HD po isteku promotivnog perioda. Malopre pogledam - oni ugasili. Zovem opet i kazem da mi ukljuce HD i da sam vec jednom zvao i da mi kazu da li ima neki problem. Kaze zena da mog zahteva nema. Ukljucice za dan-dva :D Ovo tacno ko kablovska u Americi "docicemo, a mozda i necemo"...

Secam se da sam ovde citao da su ljudi imali ovakve probleme, ali i da neki nisu. Pitanje za ove sto nisu: Koji ste broj zvali 19900, pa: podrska za TV, za internet, da ste novi korisnik?

Nisu ukljucili ni posle poziva. Poslao sam im sada mail :S:
 
Pobegao bih, ali nemam gde (ili ne znam gde) :(

Telekom poslovnost je ista ili gora. Beotel (inace moj provajder) nema 72 sata unazad. Na severnoj sam strani sto znaci da za satelitsku (total) nemam poziciju. Msm, sve je OK sa D3i osim te podrske.

Sacekacu do sutra, pa pokusati ih dozvati. Nije mi HD o glavu, jer jedino sam radi sporta u stanju se nacrtati ispred TVa u tacno vreme. Ovo propusteno mogu pogledati samo u SD varijanti tako da mi se svodi na isto.
 
Uzeo sam SBB (Beogrid) d3i, dobio neki set top box. Imam LG LB671 tv, koji podržava universal control, kontrolu uređaja povezanih na tv preko magic remote-a. Kad pokrenem podešavanje traži mi da odaberm marku set top box-a, i među ugrubo 100 proizvođača, ovog albis nema. Da li je neko ovo podešavao, i da li je uspeo da poveže set top box sa lg tv-om?

Hvala :)
 
Ja sam cekao skoro 2 meseca na HBO HD i Cinemax HD kanale i to sam ih zvao svako nedelju dana. Bezi od D3i dok jos mozes :)

Ja stvarno ne mogu da se požalim na njihovu ažurnost, hbo hd i cinemax hd sam imao u promotivnom periodu, pa su ga posle isteka isključili. Kada sam ih pozvao i rekao da hoću hbo premium paket, opet su ga uključili naredni dan!
 
Ne radi D3i usluga na teritoriji cele Srbije negde od 21h.
 
Poslednja izmena:
+1
 
Propusteno ne radi na svim SD kanalima...
 
Ne radi ni D3 go...
 
meni nista ne radi i pomislih da je crko stb i resetovah ga...
ah, sudbino kleta... valja opet liste kreirati :D

Inace, meni samo meni radi...
 
Nazad
Vrh Dno