Šta je novo?

SBB D3i Platforma iskustva

I ja sam pomislio da je crkao stb, ali vidim da niko nema uslugu!
 
Šta se bre ovo dešava, ovih dana kapiram da je ostalo još da sbb izgubi sportklub i mts arene i to je vrhunac, kraj... puklo sve, jedni gube ovo , drugi ne radi.... nek ide sveeeee
 
Poslednja izmena:
Vec sam krenuo da pakujem opremu u kutiju, kad procitah ovde da ne radi.
Zaspao oko 21 i taman ustao u 22h da gledam x files i prc... :wall:
 
D3go proradio, D3i jos uvek ne.
 
I meni. Čim sam napisao poruku na forumu. Trebalo je ranije to da uradim, ali sam se suzdržavao. Bojao sam se da će svašta izleteti iz mene.
 
Proradilo, ali tek posle reseta kroz opcije stba

HD kanali: nazovem ja upravo sad i kazu mi da stoji nalog da se aktivira i da ce biti u toku dana, jer moraju zbog finansija. Drugim recima, naplatice mi sve, a ja da se strpim :D
 
Tako su imeni naplatili za hbo premium, iako mi je promotivni period istekao 5 novembra u 12 noću, plaćanje je počelo od 7 novembra, ali su uračunali i prethodnih 6 dana (da ne bi čekao 1 decembar da me uključe)!
 
I... ulkjucili su. Odgovorili na mejl da je ukljuceno...
Nije mi jasno zasto ne moze operater koji se javi da ukljuci? Jedino ako oni autsorsuju (kako se kaze na srpskom?) centar za podrsku nekome?
 
Drugari, jedno pitanje:

Uzeo bih ovaj D3i na probu da se odkacim od ubogog Jotela, pa me zanima da li mogu uz pomoc Tp-link 740n da ga zakacim na wi-fi koji imam u stanu?

Ako ne moze, neki predlog za ruter kojim to mogu da izvedem?

Pozdrav!
 
@TEP3A
D3i risiver ima samo LAN. Ne mozes da ubodes WiFi karticu.
Dakle, moras UTP kablom da dovedes internet do risivera.

Ja sam risiver povezao kabl na 2.-og rutera, podesio ga u client mod i onda se bezicno nakacio na prvi ruter koji je skopcan na internet.
 
Znam da nema usb, vec mora lan. Zato i pitam da li moze Tp-link 740n koji imam a ne koristim, i ako neko ima iskustva da mi kaze jel to radi okej.
 
Koju oznaku ima stari, a koju novi Albis?
Znam da se je o tome pisalo u ovoj temi ali nazalost ne mogu nikako da nadjem.
 
Uzeo juce, prikljucio, trebalo malo vremena da provalim kako da bridge-ujem tp-link i radi odlicno za sada na 720p plazmi.

Hvala na pomoci drugari. cheers

Neki tips'n'tricks?
 
Jel ima neko SONY KDL40W605BBAEP i d3i jer duze vreme nemam zvuk kada upalim riciver nego moram neki drugi uredjaj koji je prikljucen na hdmi (dreambox) ili pc da stavljam i posle da vracam gde je d3i da bi dobio zvuk jel ima jos neko taj problem.
Restart nepomaze ni vadjenje iz struje ni nekoliko updatova kojih je bilo i za box i za tv.
 
Данас је почела слика да се кочи на по секунд-две.
У напредној техничкој служби су ми после мерења брзине и констатовања да је у реду саветовали да одем у пословницу и заменим уређај.
Да ли је неко имао сличан проблем?
 
Isti problem trenutno kod mene, godinu i po koliko ga koristim nikada se nije ovako ponašao
 
Nazad
Vrh Dno