Šta je novo?

SBB D3i Platforma iskustva

One pakete koje imate na prvom uredjaju imate i na drugom. Tako je bilo od pocetka.
 
A šta će biti od 2018. za nas koji smo pod ugovorom? Ja pre dva meseca uzeo besplatan Cinestar Premiere, Gledaj unazad besplatno i D3Go. Sve to besplatno do kraja ugovorne obaveze od 2 godine. Hoće li mi to poništiti? Samo nek probaju.
 
Jeste tacno da se vec skoro 4godine cena nije menjala. Ali kao sto sam vec ranije pisao ovo ce kako stvari stoje biti drasticno poskupljenje.
 
Sad sam pogledao sta sam potpisao. Kaze u ugovoru "pod akcijskim uslovima 01/2017". Nadjem u arhivi da je to prvih 12 meseci 'premotavanje unazad' i D3Go besplatno, da mi je cena 990din za osnovni paket itd... Dalje u ugovoru stoji da oni mogu da menjaju cene, a ja da raskinem ugovor placajuci dospele obaveze.

Racunaju na inertnost korisnika, verovatno. Prvi ja necu da raskidam postojeci, sklapam novi ugovor. Gubitak vremena mi je to. Realno, osnovni paket je poskupeo za 300din.

E sad, ako ima neko pametan (ako im se isplati) u Telekomu da napravi neku dobru akciju za njihov IPTV/Box u periodu decembar-mart/april da pokupi ove sto bi da se ospu sa d3i SBBa.
 
Realno je poskupelo 900d.
 
Meni u ugovoru piše: Ukoliko dođe do drastičnih promena uslova i cene mogu da raskinem ugovor bez ikakvih penala u roku od 30 dana. Potpisao sam ugovor u aprilu. 2 godine Cinestar, premotavanje i D3 Go Free.
Promenu cena još mogu da progutam, ali ako nameravaju da mi naplate Cinestar, premotavanje i Go, bye-bye.

Uostalom, na njihovom sajtu se nigde ne spominje da se ukida ugovor krajem 2017. To je neko ovde odvalio. Piše samo da "korisnici pod ugovorom nastavljaju da koriste stari cenovnik do daljnjeg".


Od 1.7.2017. godine, za nove korisnike D3i usluge važiće nove cene paketa. Postojeći korisnici sa ugovornom obavezom nastavljaju da plaćaju istu cenu za odabrani paket. U slučaju da žele da dokupe neki dodatni paket plaćaće novu cenu dodatnog paketa, dok će cena paketa koji su izabrali do 30.06. ostati nepromenjena.
 
Poslednja izmena:
Sad sam pogledao sta sam potpisao. Kaze u ugovoru "pod akcijskim uslovima 01/2017". Nadjem u arhivi da je to prvih 12 meseci 'premotavanje unazad' i D3Go besplatno, da mi je cena 990din za osnovni paket itd... Dalje u ugovoru stoji da oni mogu da menjaju cene, a ja da raskinem ugovor placajuci dospele obaveze.

Racunaju na inertnost korisnika, verovatno. Prvi ja necu da raskidam postojeci, sklapam novi ugovor. Gubitak vremena mi je to. Realno, osnovni paket je poskupeo za 300din.

E sad, ako ima neko pametan (ako im se isplati) u Telekomu da napravi neku dobru akciju za njihov IPTV/Box u periodu decembar-mart/april da pokupi ove sto bi da se ospu sa d3i SBBa.

Prošle godine je bilo... 567 dinara
 
A za arenu [emoji3]
 
Opet mi iskljucili sk hd, pa to oni mene opet zajebavaju, klasican klizeci sa ledja!

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Sva je prilika da na kraju neću produžiti ugovor i početi ponovo da strimujem sport na netu.
 
Prso mi je net. Beograd centar grada. Njih serviser mi trazi 5000 din za zamenu kablova. Ugovor sam nazalost produzio pre 6 meseci.
 
Kupio sam preko KP D3i uredjaj i covek mi je rekao da mogu bez pretplate da gledam TV. Kad sam doneo uredjaj kuci i prikacio on je radio neki update i sad prikazuje crveni ekran sa katancem. Nakon sto sam zvao prodavca rekao je da mogu da skinem neki firmware da ga vratim na fabricki i onda ce raditi.

Da li neko ima iskustva sa ovim jer vidim da ljudi na internetu prodaju ovaj uredjaj i da dobijaju pozitivne ocene. Ocigledno je da me je prevario, ali opet vidim da i drugi prodaju pa me zanima da li mogu ovo da namestim?
 
Koliko si platio ?
 
Ne znam kako to sme da prodaje, svaki uređaj nosi svoj serijski broj, koji mora da se aktivira kod sbb-a, ne postoji šansa da se gleda besplatno!
 
Trebao si da pitaš ovde, pre nego što si kupio... Prevaren si.

Sent from my P8Lite using Tapatalk
 
Shvatio sam ubrzo nakon kupovine... Drugi prodavac koji mi se nije javio ima par pozitivnih ocena za taj risiver i zato sam mislio da to radi.
Ukoliko nekom treba mozda za drugi televizor (ukoliko to moze tako da radi) ja prodajem. Ne za cenu koju sam ja platio.
 
Prijavi na sajtu, ako ništa drugo bar nek mu ukinu nalog, da još nekog ne prevari...

Sent from my P8Lite using Tapatalk
 
25e. Nisu velike pare u pitanju, sad i ja prodajem to sve jer ne mogu da imam kanale i zanima me samo da li mozda nekim slucajem moze da se namesti da sljaka da ne prodam bezveze.

Zovi ga, da ti vrati...
 
To sam vec uradio, blokiran je. Ali vidim da je napravio novi nalog tako da ce sigurno nekog prevariti ponovo.
 
Ima li ovde nekog iz centra bg ko koristi d3i, ili bi koristio ?

Da podelimo troškove ...
 
Poslednja izmena:
Primetio sam vrlo čudan problem. Na svim hbo kanalima, kada hoću da pustim nešto od sinoć ili juče uopšte ne ide ono što je u to vreme bilo na programu već sasvim drugi film ili serija koji su išli ko zna kada, kao da snimljeni program kasni za jedan dan. Da li je još neko to primetio?
 
Skontao sam da se na Discovery Showcase HD i Animal Planet HD pojavio prevod, jel to uvedeno nedavno?
 
Da li neko ima nešto više informacija po pitanju buduće zamene ili update-a STB-a za D3i?
Neko je spomenuo da su novi STB-ovi na testiranju, ja sam dobio neke neproverene informacije da se još uvek razvija novi firmware.
 
Jel može neko da mi objasni u čemu će biti razlika između d3go i ove nove platforme koja zamenjuje isti?
 
Jedina veća razlika je to što opcija pogledaj propušteno na novoj platformi ide 7 dana unazad, a bila je 72 sata na staroj!
 
Donekle mogu da razumem aplikaciju za tv. Donekle, zato što nema za sve smart tv ...

Ostalo ne... Sa ovih 3,4 mb/s, d3go radi odlično. Šta im je ovo trebalo :D


766p56a.png
MnXOrcu.png
22LulZJ.png
 
Nazad
Vrh Dno