Šta je novo?

SBB D3i Platforma iskustva

1. Sk kanali, koliko sam ja razumeo, ne mogu samo preko mts-a. Ja imam Vektor, tako da ih mogu gledati, znaci jedino ako za hbo treba bas bas sbb net?

2. Nisam te najbolje razumeo, hoces reci da uglavnom uzivo moze, ali ko je sad aktivirao preko promo perioda da ne moze?

3. Mozda najbolje da nazovem sbb i pitam njih?

4. Meni se hbo od ne pojavljuje u vod-u, kako da ga aktiviram da mi se prikaze?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока

Na andrid aplikaciji ima HBO Live ali kad stisneš to izađe ova poruka
Greška
Usluga HBO Live nije dostupna kod vašeg operatera.
Na više foruma sam pročito da kad se pretplatiš dirktno na sajtu hbo da rade i kanali znači nisam i sam proverio pa da mogu da potvrdim.
Kod mene je hbo od stalno prisutan u vod delu samo što ne može da se koristi bez hbo pretplate tako je sad na sbb a tako mi je bilo dok sam bio mts korisnik.
 
Može bilo koji internet.
 
Hval Marko ,bilo je do mene ,odneo ga do vikendice ,ali je kabal ,los.
 
Vidim da je cena otisla ,jel nam ostaju oni paketi koji smo dobili kao gratis godinu dana ,ja potpisao negde u maju,mislim cinestar i jos neke.
 
HBO na d3i ima premotavanje 72h unazad? Kad su to uveli?
 
Pre više od godinu dana sigurno. Tj ako se dobro sećam negde u vreme kad je uveden 3. HBO kanal.
Za prošlu NG sam jedini put aktivirao "HBO promo" (sad nisam, zabole me za HBO) pa se sećam da sam "premotavao" nešto na Cinemax-u.
 
Ima li nekih naznaka za premotavanje HD sportkluba.....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Od jutros su, mal te ne, iz čista mira i kao po komandi krenuli problemi, kojih nije bilo mesecima, izbacuje Streaming Error 5.
Signal počeo da secka i da se gubi.
Zovem SBB, oni kažu da je greška do interneta.
Proverim net, on je sasvim u redu, brzina puna, radi na svim uređajima. :mad:
Tri-četiri puta sam odradio restart rutera i Albisa, opet nije rešilo problem.
Da nije neki "masovniji" kvar?

EDIT: Jeste masovniji kvar, sad su mi javili.
 
Poslednja izmena:
Samo da proverim, jel za D3i ne postoji ona CAM (ili kako se vec zove) kartica, dok za D3 postoji?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Ne može da postoji kad je različita tehnologija u pitanju.. CAM samo "otključava" DVB-C mux. A D3i radi preko IP protokola...
 
Osim kablovske, da li se jos negde moze koristiti ta kartica, npr za Total TV?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Misliš generalno na CAM ili konkretno na D3 CAM?
CAM moduli se koriste i za "zaključavanje" digitalne satelitske (DVB-S i DVB-S2) i digitalne terestrijalne (DVB-T i DVB-T2) televizije...
 
Mislio sam generalno. U sustini, moze svuda sem na D3i i analognoj?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Mešaš babe i žabe :)


Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
 
Osim kablovske, da li se jos negde moze koristiti ta kartica, npr za Total TV?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока

mislim da totaltv i dalje ne moze preko cam modula. pozovi i pitaj ih. maxtv nudi module
 
Kakvi su ovi nesposobnjakovici na SBB. Rekoh da pogledam malo košarku na sk 1 ono piše pretplatiti se na kanal . Ovo se konstantno javlja na različitim kanalima na d3i.Raspada se ovaj box .

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ljudi imate li vi problema sa ovim porukama pretplati se na kanal ? Evo sada pustio skijanje na eurosportu i izađe mi katanac i piše pretplati se na kanal. Većina kanala radi a eto na prva tv i još neki mi izlazi ova poruka . Ne znam više ni da li je do uređaja ovog ili šta već. Mislim da su sve to pokvarili kada su uveli eon , sve se pobrljavilo .
 
Restartuj uredjaj. Proradice.
 
verovatno se tako mislilo i za D3 pa su eto kupili Conax
 
d3 je drugo, ci modula za ttv neće biti zbog piraterije. :p


Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
 
Ide li kablovski conax u mreži?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Išao je pre, nisam dugo proveravao
 
Stigao mi je racun za januar, 1.550 (start+hd, 1.090+460), ja sam i dalje pod onim akcijskim ugovorom od dve godine, pa me zanima da li u sred njegovog vazenja imaju pravo za podizanje cena (start-100, hd-10)?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Imaju pravo da promene cene a ti imaš pravo da raskineš ugovor bez plaćanja penala. Lično iskustvo.
 
E u 3 lepe.... šargarepe! Makar da su nas prebacili na EON, pa onda i nekako da razumem povecanje.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno