Šta je novo?

SBB D3i Platforma iskustva

Poslednja izmena:
Pa verovatno imaju neku saradnju. Ako piše d3i daće d3i sigurno. Ugovor je na 12 meseci nije na 24 koliko vidim.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Dobro su se setili :d Pola korisnika im ode zbog takvih stvari do sada.

Bice zanimljivo videti to sto valjaju iza brda... can't wait.

Jeli neko narucio ovaj D3i preko KP? Totalno mi nije jasna ta varijanta... ako gase ceo sistem do kraja godine, sta je onda ovo?! Cak i na njihovom sajtu D3i strana baca 301 redirect naravno na EON, sta drugo. Znaju li sta rade? :)
 
Kada sam ja kupovao tv neka Toshiba je imala neki android valjda i vox i fox. Ostali su bili lg i samsung. Lg je bio izbor zbog dobre cene preko Mađara i najbolji odnos cena ponuda.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Jesu li vam pustili Cinestar premiere kanale na D3i, kod mene još nisu, na EON aplikaciji rade?
 
Idi na Moj SBB pa ce ti tamo ponuditi da promotivno aktiviras HBO premium.
 
Jesu li vam pustili Cinestar premiere kanale na D3i, kod mene još nisu, na EON aplikaciji rade?

Rade mi svi kanali osim ta dva . Ko je nekad aktivirao promo HBO premium bice mu automatski pusteno. Na portalu pose da je aktivirano,a ko nije nikad aktivirao imace baner na kome pose promo,pa neka ga aktivira.
 
Verovatno će i ta dva aktivirati uskoro, nego rekoh da proverim da nije samo kod mene problem.
 
Sad tek konačno pogledah ovu temu, iako sam isto dobio obaveštenje o ukidanju D3i kod kojeg mi je istekla ugovorna obaveza.
Za razliku od prethodnog puta kada su zvali mesec dana pred istek da ponude novu i akciju HD paket 12 meseci, ovoga puta ništa.

U međuvremenu, rekoh da probam taman da osposobim Android box koji jedva da sam koristio, pa sam instalirao EON App i radi to sve OK.
Malo je bolji onaj uporedni pregled kanala na D3i, ali navikne se čovek. I raspored kanala/dostupnost, manje više isto, pošto uglavnom samo SK gledam, eventualno poneki film ako naleti slobodno vreme, tako da mene lično manja ponuda kanala nije nešto pogodila.

E, sad, oko cena ste već sve detaljno napisali i slažem se da je sve komplet bruka.

Međutim, mene zanima, pošto planiram promenu provajdera i prelazak sa Oriona na Telekom, da li oni i dalje planiraju da blokiraju SportKlub preko EON app?
Trenutno preko Oriona rade SK kanali, ali kod kolege koji je na nekom Telekom ADSLu kaže da kanal nije dostupan.

Ne vidim opravdanje za to ni u kojoj varijanti - plaćati uslugu gde je nekoliko kanala očigledno namerno blokirano. I to za paket koji se zove 'van SBB mreže'!

Do sada im je to izgleda prolazilo jer je broj EON app korisnika bio relativno mali pored D3i uređaja, ali ako ovo planiraju i sada sa prelaskom svih na aplikaciju, ima li tu osnova za pritužbu Ratelu? Kojim tačno tehničkim problemom mogu da prebace krivicu za to na Telekom, kao što primetih negde da je pomenuto?
 
Sad tek konačno pogledah ovu temu, iako sam isto dobio obaveštenje o ukidanju D3i kod kojeg mi je istekla ugovorna obaveza.
Za razliku od prethodnog puta kada su zvali mesec dana pred istek da ponude novu i akciju HD paket 12 meseci, ovoga puta ništa.

U međuvremenu, rekoh da probam taman da osposobim Android box koji jedva da sam koristio, pa sam instalirao EON App i radi to sve OK.
Malo je bolji onaj uporedni pregled kanala na D3i, ali navikne se čovek. I raspored kanala/dostupnost, manje više isto, pošto uglavnom samo SK gledam, eventualno poneki film ako naleti slobodno vreme, tako da mene lično manja ponuda kanala nije nešto pogodila.

E, sad, oko cena ste već sve detaljno napisali i slažem se da je sve komplet bruka.

Međutim, mene zanima, pošto planiram promenu provajdera i prelazak sa Oriona na Telekom, da li oni i dalje planiraju da blokiraju SportKlub preko EON app?
Trenutno preko Oriona rade SK kanali, ali kod kolege koji je na nekom Telekom ADSLu kaže da kanal nije dostupan.

Ne vidim opravdanje za to ni u kojoj varijanti - plaćati uslugu gde je nekoliko kanala očigledno namerno blokirano. I to za paket koji se zove 'van SBB mreže'!

Do sada im je to izgleda prolazilo jer je broj EON app korisnika bio relativno mali pored D3i uređaja, ali ako ovo planiraju i sada sa prelaskom svih na aplikaciju, ima li tu osnova za pritužbu Ratelu? Kojim tačno tehničkim problemom mogu da prebace krivicu za to na Telekom, kao što primetih negde da je pomenuto?

Svi kanali rade na EON aplikaciji preko bilo kojeg internet provajdera još od 18 marta.
Ja koristim mts VDSL u okviru BOX 4 paketa i provereno rade svi kanali preko EON app na koje si pretplaćen kao D3i korisnik.

190516095835806134.jpg


A od juče i kanali koje nemaš u pretplati, sve do 15. avgusta.

19051609565323717.jpg


Sve informacije su uvek dostupne na njihovom portalu u sekciji Vesti.
https://sbb.rs/podrska/vesti-i-informacije
 
Poslednja izmena:
Pre svega, ne moraš mi lupati printscreenove i pisati boldovan tekst, vid mi je odličan.

Ne znam čemu takav ton, pitao sam u vezi Telekom interneta jer sam bio u gostima u Apatinu od 07.03 do 11.03 i provereno NIJE radio SportKlub preko EON App.
Šta se dešavalo posle, niti me je zanimalo, niti imam gde da proveravam. Neka su i opravili od 18.03, sama činjenica da su uopšte nekada i blokirali određene kanale je jajarska na kvadrat.

Što se tiče HBO paketa, nigde ga nisam ni pomenuo, već da se slažem da je bruka povećati cenu za istu uslugu pri čemu si smanjio broj kanala i čak i kada se ne renta nikakav dodatni hardver koji ranije nisi naplaćivao.

Ako misliš da je kompenzacija to što su dalli free HBO 3 meseca, hvala im, otkinuli su se od poklona. Sa ovakvim cenama će nadoknaditi taj ogroman gubitak već do nove godine.

Ali hvala na hintu, kad si već okačio, otišao sam da probam, kaže aktivirano je... biće... samo što još uvek nisu otključani niti se vide među aktivnim opcijama na mojsbb.
Videćemo sutra šta kaže korisnički servis, možda mora da dođe neko da klikne, ne rade ljudi kao vi iz marketinga non stop. :p
 
Poslednja izmena:
Rade svi kanali na d3i osi Cinestar Premiere. Ja sam korisnik d3i usluge od pocetka tj 2014 godine.imam dva uredjaja i bas sam zadovoljan. Na Miboxu koristim i Android Atv app tako da za 1380 d imam uslugu na tri tv-a.Mogu da progutam pretplatu od 1500 d pod uslovom da ne naplacuju box koji se daje i da mogu da koristim na vise televizora. Kao sto novim korisnicima kablovske daju tri uredjaja( dva su valjda d3mini). Nacuo sam da ce nama d3i korisnicima dati box i neki dodatni mini box kao sto je d3mini. Ako bude tako ok,u suprotnom pozdravljamo se.Sto se tice eon aplikacije od damog uvodjenja do sredine marta nije mogla da se koristi van mreze za sve kanale. O tome je pisano jos 2014 godine( za bivsi d3go).Slazem se da ce izgubiti vecinu korisnika ako budu naplacivali box i sve ostalo.
 
Rade svi kanali na d3i osi Cinestar Premiere. Ja sam korisnik d3i usluge od pocetka tj 2014 godine.imam dva uredjaja i bas sam zadovoljan. Na Miboxu koristim i Android Atv app tako da za 1380 d imam uslugu na tri tv-a.Mogu da progutam pretplatu od 1500 d pod uslovom da ne naplacuju box koji se daje i da mogu da koristim na vise televizora. Kao sto novim korisnicima kablovske daju tri uredjaja( dva su valjda d3mini). Nacuo sam da ce nama d3i korisnicima dati box i neki dodatni mini box kao sto je d3mini. Ako bude tako ok,u suprotnom pozdravljamo se.Sto se tice eon aplikacije od damog uvodjenja do sredine marta nije mogla da se koristi van mreze za sve kanale. O tome je pisano jos 2014 godine( za bivsi d3go).Slazem se da ce izgubiti vecinu korisnika ako budu naplacivali box i sve ostalo.

Kako te služi Mibox? Po onom što sam video jedina mana mu je što nema LAN priključak.
 
Sluzi me bas dobro. Da nema problema sa interlaced strimom u Eon aplikaciji,rekao bih odlicno. Sama Eon app radi bas brzo,brze nego recimo kod mog prijatelja na Lg televizoru. Hbo go ,Netflix,Kodi to bas lep i tecno rade. Cak i addoni za Hbo i Netflix lepo rade. Doduse Netflix nemam jedno mesec dana pa ne znam kakvo je stanje sad. Tvirl bas lepo radi za iptv liste. Svaka preporukaza box.
Elem da se vratim na temu. Proradili Cinestar premiere kanali na d3i.
 
Poslednja izmena:
Radi, ali mora da se aktivira preko portala "Moj SBB", ako ranije nije bio aktiviran oko novogodišnjih praznika.
 
Jel neko koristi D3i na ovom bivsem kopernikusu , supernovi?

Streaming error 5 od kad mi stigo njihov ruter, zvao SBB, nije do njih kazu (sto i jeste) , zvao supernovu kazu da ne moze nijedan uredjaj ,tj box da radi preko njihovog rutera?
 
Ja sam na Eunet adsl 20mbps i imam d3i u poslednje vreme jako secka, cak i na sd kanalima. Odem na komp ulogujem se na eon, i nastavim gledai u HD formatu bez seckanja. Da li je moguce da to rade namerno?
 
Није то до Еунета (YUnet), ја имам њихов ADSL 15 Mbps (толико може да се извуче због лоше централе)
и немам проблема са коришћењем D3i сервиса, а имам 2 уређаја који најчешће раде оба истовремено.
 
Poslednja izmena:
Za sve koji koriste Kop net preko CBN rutera ,moraju da traže od njih Netis modem i na njega povežu D3i . Tako radi bez problema ,ne može direktno na CBN. Kod mene tako funkcioniše već 6 meseci. Problem je u CBN-u.
 
Није то до Еунета (YUnet), ја имам њихов ADSL 15 Mbps (толико може да се извуче због лоше централе)
и немам проблема са коришћењем D3i сервиса, а имам 2 уређаја који најчешће раде оба истовремено.

Stvarno ne znam gde moze biti problem. ADSL radi bez greske. Vec na d3i ima ta seckanja dok kad gledam eon na kompu ne secka nista.
 
Jesu još nekome naplatili ovaj HBO Premium jer sam ga, citiram, 'aktivirao preko portala moj SBB, umesto klikom na baner koji označava akciju'.
Ne verujem šta sam upravo čuo iz call centra.

16.05. sam aktivirao nešto što oni reklamiraju kao besplatno od 15.05, ali sam kliknuo na pogrešno mesto pa sam tako odabrao opciju koja se plaća a ne ovu koja je besplatna/na akciji?

Na stranu što nisam ni minut ičega pogledao jer ne radi na android boxu, niti je bitno 370 dinara dodatnih koje su ispostavili uz račun, ali... nemam reči.
 
Исто се мени десило на новогодишњој промоцији и наплатили су ми. Уместо бесплатног активирања кликнуо сам на куповину и то је то. Месец мораш да платиш а после одјави.
 
Poslednja izmena:
Garantujem da nije bilo nikakvog bannera već samo overlay preko HBO + Cinemax dugmeta na kojem je pisalo 720 din kada se pređe mišem, promeni se u 0 din.
I drugo, ne kontam kako je uopšte moguće da reklamiraš kao besplatno svima, a otaviš na foru dugme kod kojeg 'nije besplatno' i još se praviš lud.
Nije mi stalo za 370 dinara, nego do principa i neću da me neko pravi budalom.


Koliko li je ljudi ovako 'promašilo dugme' i bilo im naplaćeno. Videćemo šta će Ratel da kaže za ovo...
 
Обично је кад се скролује на насловној страни промоција, ја сам ушао у пакете и кликнуо тамо. Рекли су ми да месец морам да платим, као жао им је али је тако... Сада ми активира аутоматски тако да ништа не дирам :)
 
Jesu još nekome naplatili ovaj HBO Premium jer sam ga, citiram, 'aktivirao preko portala moj SBB, umesto klikom na baner koji označava akciju'.
Ne verujem šta sam upravo čuo iz call centra.

16.05. sam aktivirao nešto što oni reklamiraju kao besplatno od 15.05, ali sam kliknuo na pogrešno mesto pa sam tako odabrao opciju koja se plaća a ne ovu koja je besplatna/na akciji?

Na stranu što nisam ni minut ičega pogledao jer ne radi na android boxu, niti je bitno 370 dinara dodatnih koje su ispostavili uz račun, ali... nemam reči.

ista stvar se meni desila za novu godinu, onda uz malo napinjanja su prihvatili reklamaciju i umanjili racun
 
I meni se isto desilo za NG. Reklamirao,raspravljao i odustao. Platio taj mesec i odjavio.
 
Radi li vama EPG na D3i? Kod mene na svim kanalima piše "Nema informacija".
 
Nazad
Vrh Dno