Šta je novo?

LG G2

Ovi sa phonearena su ga bas nahvalili... Nije mi jasno samo kako Xperia Z Ultra ima onoliko bolje benchmark rezultate sa istim SoC-om
 
Cenim da su ove bench testove radili jedan za drugim kada se telefon zagreje vise nego inace.. Moguce da se brzo greje i da isto ima onu foru sa smanjivanjem cpu i gpu takta pri vecim temp. Sacekajmo gsmarena test :)
 
Ali nije samo on, i GS4 sa S800 ima poprilicno nizi skor, iako on ima "feature" da overklokuje SoC prilikom koriscenja benchmark aplikacija :)
 
to sam više nego očekivao :) od Androida trenutno najbolja kamera, bar do pojave Honamija
 
Kamera je stvarno odlicna ali da li je bolja od S4.. video snimak mi ne deluje uopste dobro kao fotografije, mada mozda i YT previse shebe kvalitet.. U svakom slucaju G2 je mnogo dobar.. ajd da kazem fon :)
 
Ja mislim da koriste S4 i G2 isti senzor? Ili ne? Konacno jos neko da uradi krsteno i softverski deo, a ne samo Samsung da caruje sto se tice kamera.
 
Steta samo sto LG svaki put izbaci "konkurenciju" kad Samsung uspe da proda milione i milione svojih flagshipa i pokupi slavu pa tako sad izlazi Note 3 koji ce opet biti zaokruzeniji i bolji uredjaj.
Inace kamera je jako dobra.
 
isti senzor ali ima stabilizaciju, i to izgleda pristojno dobro odradjenu
 
Note 3 nije telefon.. Bar po mom shvatanju
 
Jeste, toliko su ocajni telefoni, da se prodaju samo zbog marketinga.
 
U svakom slucaju bice ovo odlican tel. Sad jos da se vidi i SGS 5 i kolika ce biti, i da li ce biti neka veca razlika u ceni...
 
kakav sad sgs5, pa on neće još pola godine... tako LG i samsung izbacuju modele, sa pola godine razmaka, tj LG kasni pola godine. Sad će da izađe note 3 pa onda G2 Pro za pola godine koji će biti šatro poboljšan a u stvari nikoga neće biti briga
 
Kada izadje S5 ovaj LG ce kostati 300-350e kod nas :)

Stvarno odlican fon mada nevriraju tasteri pozadi i ogranicena memorija (32Gb od cega korisniku ostaje 24Gb).
 
http://blog.gsmarena.com/lg-g2-benc...ow-it-stacks-against-the-sony-xperia-z-ultra/ toliko o rez benc testova sa phonearene..

LG did a great move waiting for Qualcomm to start the mass production of the Snapdragon 800 chipset before outing its flagship. The G2 is definitely faster than the most common version of the Galaxy S4 that is running on the previous generation Snapdragon 600 SoC. You can feel it throughout the whole Android OS, when playing games, even when you are browsing the web. And since the Xperia Z Ultra is a phablet, then the LG G2 is currently the fastest smartphone available on the market to date.
 
Poslednja izmena:
Na prvi pogled extra telefon; kamera me ostavila bez texta kada sam video poredjenje!! Licno, jedino mi se ne dopada sto je power i volume pozadi,a ne sa strane...no opet drago mi je da se jos neko priblizio samsungu pogotovo kad je kamera u pitanju (da ne kazem i prestigao ga). Ja zivim za to da i motorola izbaci ovako nesto samo manjih dimenzija i sa njihovom extra baterijom!!
 
^ kao da je 3000 mAh na G2 malo?
 
Trebalo bi da je taman za ovaj mob.. Ako xperia ultra sa onolikim displejom moze da gura sa 3000mah morao bi i ovaj.. Jedva cekam test baterije na gsmareni
 
Trebao bi G2 da izvuce oko 10h surfa, 18-19h razgovora, oko 8h video reprodukcije, u gsm arena uslovima testiranja :)
 
Licno, jedino mi se ne dopada sto je power i volume pozadi,a ne sa strane...

Možeš da otključaš i zaključaš telefon tako što ćeš dva puta dodirnuti ekran, a slajder za podešavanje zvuka imaš u notifikacijama, tako da ta dugmad pozadi ne moraju ni da se koriste...
 
Možeš da otključaš i zaključaš telefon tako što ćeš dva puta dodirnuti ekran
Inače ovo je katastrofa. Probao sam to na svom tel i pošto ga nosim u džepu sa ekranom ka meni kako me čukne u hodu ekran se upali. A onda se vrlo lako spusti notifikacija, otključa itd...
 
Odlican telefon napravi LG koliko vidim nastavljaju da izbacuju odlicne uredjaje
Ako jos i cena bude dobra eto nama 3 igraca
 
Inače ovo je katastrofa. Probao sam to na svom tel i pošto ga nosim u džepu sa ekranom ka meni kako me čukne u hodu ekran se upali. A onda se vrlo lako spusti notifikacija, otključa itd...

E, to već ne znam, nisam siguran da li može bilo gde da se pipne, ili samo na sredini ekrana za otključavanje, i koliko će ovaj ekran biti osetljiv (da li će moći preko pantalona da se otključa)...
 
Pa ne znam zasto ne bi hvalili, G2 je bukvalno na svakom polju bolji od One osim sto nema alu kuciste i zvucnike kao One.

Ali da vecina danas dobija kes - to se odavno zna, ko je jos imun na pare.
 
Nazad
Vrh Dno