Šta je novo?

LG G2

hahhahaha, umirem od smeha za filmove i serije za prvi maj :D Djilke stvarno te cenim kao velikog znalca za mobilne telefone, ali ovo mi je malo weirdo :D Ja za prvi maj popijem 2 bombe piva i jedno 2 kila rostilja, mobilni i ne nosim maltene :D
 
Ma muzika je većinom tu, ali nekad se uzme i pogleda film kad se nasljokaju ovi alkosi :) Ja onda sa devojkama gledam filmove :cool: :-devil-:
 
Ma lood si. :p
 
Meni je pametni telefon kod kampovanja, prvog maja, ribolova i slicnih aktivnosti najnepotrebnija stvar. Sta vise nosim neki stari sa dobrom baterijom. Inace imam karticu od 16 giga i 10 slobodno.
 
krastavac nismo svi isti. Bilo bi dosadno da jesmo.
 
Treba LG-u jos mnooogo pa da dostigne Samsungov nivo realno.
A da Samung propadne ili da ih nesto strefi.

LG drzi oko 2% trzista. Samsung preko 25%.
Ne stize se to jednim modelom i za nekoliko meseci.

Mislim da su za 3 godina prodali manje smart telefona nego Samsung S4-ki za nekoliko m.
 
Ma dovoljno je da budu na pola samsunga cisto da samsung vise ne izbacuje sapune :) da ih malo konkurencija drmne..

gsma arena hands on od 10 minuta http://www.youtube.com/watch?v=PssoKusnhIs

gsm arena pohvalila dugme iza,sta li ce djilkos na ovo da kaze :D
 
Poslednja izmena:
Ma za njega je to crap, iako nije probao... Sta hocu da kazem - sacekajmo da proba (kao i svi ostali) pa cemo tek onda taj sud uzeti u obzir kao osnovan. :)
 
Probao sam da držim tako ruku i da stiskam i ne vredi. Meni je to idi.otsko mesto. Tako držim telefon kad pričam i stalno bi stiskao te dugmiće. Pisao sam već.

Da ne pričam ako gledam nešto na telefonu moram da podižem telefon da bi pojačao.
 
Poslednja izmena:
Ma nepodnosljivo... :p

Dok ne uzmem u svoju ruku - ne iznosim misljenje... ;)
 
krastavac, neću ja da se navikavam telefonu :) svako po svojim standardima :) kao što je tebi dobra ona kamera na One-u, tako meni nije. Verovatno će ti i ovi dugmići odgovarati, čudne standarde imaš :p
 
Nisu cudni, samo ostavljam priliku uredjaju da me "ubedi" da je valjan. :)
 
Uređaj deluje odlično, čak i zadnje dugme deluje upotrebljivo, ali ne mogu da pređem preko onog njihovog sr... od ui-ja nikako...
 
http://www.phonearena.com/reviews/LG-G2-Review_id3404 ne znam da li je nekada neki mob dobio ovoliku ocenu na phoneareni

Well, it gets better. The LG G2 captures simply outstanding images! Even when compared with the best cameras of this class (Galaxy S4 once again comes to mind), the photos of the G2 are perfectly competitive, if not better in some areas. For example, details are simply amazing – you can zoom in and examine the actual shot at 100% scale, and still looks very good for the most part. The pictures are incredibly clear and well-exposed. That's one area where the G2 manages to outperform the Galaxy S4, the pictures of which appear a bit hazier in comparison. One thing that could have been better in the LG G2's images is the color reproduction. As a whole, colors are actually very good, but they do tend to be a bit colder than they should.
 
Poslednja izmena:
radoslav aka ray s :d :d dao nekom telefonu koji nije samsung preko 8,5?! to znaci da je i bolji.
 
Poslednja izmena:
kakav je sto se snage SoCa tice ? Ne samo sto je procesor veoma jak vec i ddr3 memorija je na njemu itd
 
Jel to ovaj lik opisuje?



Koji dzumbus od UI-a lol :)
 
Poslednja izmena:
Ahahaha bas sam to hteo da pitam :) gde iscupase lika sa ovakvim engleskim :)
 
Mnogo lose za usi, ugasio sam na pola..
 
+1
 
ajd nije za ovu temu al covek je jedna od ikona youtube-a, pogotovo ako vas zanima praznjenje oruzja u svakakve mete :)
najjace je sto se lik folira sa akcentom
 
Poslednja izmena:
Nisam mislio na FPSrussia vec ovog sto opisuje za pocketnow.
 
Nazad
Vrh Dno