Šta je novo?

LG G2

Nekome veliko nekome ne.. Ovo je gornja granica normalne upotrebe
 
Phablet je odlican, ali kad samo bacim pogled na dimenzije.. Smanjili su oni bazel, ali ne moze 5.2" da bude malo.. Po meni su dimenzije moto x odlicne, 4.7" i minimalni bazel. Ali ovo je vec preveliko...

Zavisi, sad već treba gledati koliku ruku ko ima. Za veću šaku granica je daleko preko 5, a i ovaj telefon nije veći od s4
 
Ne znam gde dda postavim.. jel moguce ovo? :smoke:

LG has just showcased a new 5.5-inch display for smartphones that has a resolution of 2,560 x 1,440, with a pixel density of 538 PPI and 430 nits of brightness.

Znaci flagship standard za 2014 - 5,5'' i 540ppi. Treba to pokrenuti i ''napojiti'' strujom :d

Sto znaci eto sledece godine 1080p ispod 4,7''.. nemam nista protiv.

Видео јутрос. За 2 године 4к резолуција на 5 инча :)
 
Ne, 4k razolucija na flagshipovima sa 6'' ekranom a 2560x1440 na mini verzijama istih od 5'' :) :d
 
Ne znam gde dda postavim.. jel moguce ovo?

dda

шта је било, када си видео бројке почео си да замуцкујеш:):):)
 
dolaze li bolje oči u paketu sa telefonom :)
 
Dobro pitanje...
 
Jeste, ali tek posle Samsunga i Apple-a.
 
Lg lider ili kako ti napisa leader, šta god to značilo? Smeh :D
 
Poslednja izmena:
LG polako postaje leader u oblasti mobilnih telefona.

Иде Самсунговим стопама. Сећам се првог Самсунг телефона, имала га је моја тетка. То је било пре око 7, 8 година. Био је просечан модел, међу тад доминантним Алкателима, Сименсима, Ериксонима и сл. На вест у ИТ часописима да Самсунг планира да постане један од три водећа произвођача мобилних телефона, само сам се благо насмејао. Остало је историја. ЛГ иде истим путем. За пар година, биће одмах иза Самсунга, а имаће конкурентне моделе по мањим ценама од њега, нарочито у светлу чињенице да је произвођач врхунских панела. Само да напоменем данашњи излазак супер екрана од пре пар постова.
 
Sto se mene tice samo napred lg ! imali su dosta promasaja,ali ove budzet L serije i nexus 4 su mobilnu diviziju kompanije izvukli iz bule.. Logicni nastavak rasta je lg g2 i moguci novi nexus..cenim da ce lg za par godina biti bas ozbiljan igrac
 
cenim da ce lg za par godina biti bas ozbiljan igrac

A sta su sad nego ozbiljan igrac? :) Pa pogledaj po klasama, ko jos uz Samsung i Sony ima dobre telefone u prakticno svakoj klasi koji se i prodaju solidno jer nude dosta za ne bas previse para..

Zato bih ja voleo da LG proizvodi novi Nexus.
 
Pod to " bas ozbiljan "mislim na pola puta od samsunga.. A za sada su daleko od toga,a ne samo oni nego svi proizvodjaci..
 
Poslednja izmena:
A samsung je samo marketing,nista vise. Imaju puno para i znaju da usade ljudima sta da kupe. Kao ciga kad prodaje konja, preskace jarak i uzduz i popreko ;-)
 
realno taj od 16gb koliko moze da ima slobodnog mesta.. ? fazon 7 gb max.. posto ne moze prima memorisku karticu
 
S4 ima 8 gb,ovaj bi trebalo da ima manje bloata,kontam oko 10gb da ce biti dostupno korisniku.
 
10gb je smešno... A tek na S4 onih inače 9gb... Ja na 13gb imam jos 870mb slobodno, a kad putujem negde onda se ubacuje kartica od 16gb za filmove i mirna Bačka :D

Telefon bilo koji sa 10gb i bez proširenja je sam fail. Da ne pričam o zadnjim dugmićima.
 
zavisi kako se koristi mob i koliko bespotrebne muzike imas na njemu :D na primer meni je mojih 13 gb na n4 vise nego dovoljno.. za dugmice iza ne znam da li je fail dok ga ne budem makar 5 min koristio..
 
Pa i meni je dok sam u gradu i ovako dosta 13, ali ako idem na prvi maj ili idemo negde, treba mi da nabacim par filmova i muzike na karticu, pa povezujemo tamo kasnije :) ili ako idem na neko duže putovanje da nabacim par serija i filmova i svega dok putujem :)

Dugmiće sam "isprobao" baš, jer držim telefon kažiprstom tačno gde mi je kamera na S2 (gornji deo sredina) a ovde su isto tu... Stalno bi pritiskao i barem meni bi bilo neugodno. E sad neko možda drži drugačije telefon :)
 
jbt ti na prvi maj ides da gledas filmove,alkohol i rostilj nista.. ? :D a kada ides na duze putovanje koju bateriju koristis za gledanje filmova na mobu,ne verujem da s2 moze nesto epohalno da izdrzi kada se gledaju filmovi na njemu,ako nista imas onu usb OTG opciju pa baci filmove na flesh.. realno ja sam za to da 32 gb treba da bude norma za te vodece mobilne jer niko ne moze da me ubedi da im je mnogo skupo da ugrade 32 umesto 16gb..
 
Tradicionalno prvomajsko gledanje Valtera kako brani Sarajevo :d
 
Nazad
Vrh Dno