Šta je novo?

LG G2

To dugme uveliko postoji na custom romovima,elegantno su ga ukrali :)

Nema veze, nadam se da će u budućnosti pokrati i ostale dobre stvari, kao što je onaj hibridni model kod Parandroid roma, pie, halo multitasking... Ako ćemo tako, i onaj novi lockscreen je Google ukrao od WidgetLocker-a, novu tastaturu od SwipeKeyboard-a, toogle buttons u notifikacijama se prvo pojavio u custom romovima pa ga danas svi stavljaju itd isl ;)
I to sve je odlična stvar. Verovatno će u sledećoj verziji Google predstaviti i neki multitasking po uzoru na Samsungov MultiWindow

Manite se ljudi te priče "samo je malo veći od tog i tog telefona". Tom logikom kako je naredni telefon samo trunčicu veći od prethodnog ćemo stići da imamo vezane monitore na glavi.

Tom logikom smo došli do Xperije Z Ultra i 6.44" :d

STriderKOCOBO
onaj klip za multitasking je odlican
on i iima realnih 4,7 ili blizu toga kad odbijes tipke na ekranu (sto meni licno jedino smeta kod njega to me i kod N4 nerviralo)

Pa ne gubi se baš pola inča, mada se slažem da su senzorski tasteri ispod ekrana praktičniji nego onscreen, ali Google je rešio drugačije i sve više proizvođača će raditi po njihovoj preporuci-da se izbacuju fizički dugmići.
 
Da ali dobra stvar kod tih tastera je da se sklanjaju kada gledas film ili neki klip. Tako da kada je najbitnije ti ustvari i imas 5.2 inca.. Ako cemo logikom tih dugmica onda motorola x ima 4.5 inca umesto 4.7
 
Jednom kad probas on screen dugmice, hardverski ti postanu neverovatno neprakticni
 
Prvo se hvalio a onda popunio memoriju bezveze :d

60 fps je za slow motion ali da se jedva tako nazove, za iole ozbiljan slow motion potrebno je 120+ fps.. ali dobro, eto i ovo je napredak, 1080p slow motion.

Za 1080p ozbiljno snimanje mnogo su bitnije druge stvari - stabilizacija, kolicina detalja, boje, dinamika, bitrejt, kvalitet zvuka.. a uz sve ovo 30 fps je dovoljno, pa i 24 fps.

A sta je ozbiljan slowmotion o_O ? Meni za snimanje treba da mogu da usporim 1080p duplo, a 60fps radi taj posao.Znam sta je sve bitno za 1080p snimanje ali dzaba ti to sve ako hoces slowmotion a on ti snima u 30fps... A ,mogu i da snimam u 720p pa da bude @120fps :)
 
Meni se licno ne sviđaju on screen dugmici.
 
Jednom kad probas on screen dugmice, hardverski ti postanu neverovatno neprakticni
+1, mene su prvo nervirali što jedu prostor ali kad se malo smanje sve bude super. senzorski nisu osetljivi kao ekran, hardverske moraš da pritiskaš ko sivonja :) + mogu da crknu :D
 
Izvini ali gde si ti video dugmice koji se pritiskaju u poslednje tri godine? Jedino se home dugme pritiska ostala su na dodir, i po meni to je najbolja kombinacija.
 
pa šta si sad ti mene ispravio? da, home se pritiska i? nisam ja rekao da ima ceo dialpad hardverski :D
 
Al fali neki overwrite dizajnera ovom LG-u i Samsungu :) Nexuse sigurno ne crtaju isti ljudi..
 
Da skratimo, najbolje (i najljepse) je uvijek ono sto ja imam... :d
 
ovo sto donosi ovaj telefon: ddr3 ram i graficki ram je odavno trebao da bude standard...
 
Phablet je odlican, ali kad samo bacim pogled na dimenzije.. Smanjili su oni bazel, ali ne moze 5.2" da bude malo.. Po meni su dimenzije moto x odlicne, 4.7" i minimalni bazel. Ali ovo je vec preveliko...
 
Pasce njemu ovde brzo cena
Kao sto rekoh i ranije, vecina koji imaju lovu kupice pre samsung ili htc ,iphone i to je to
 
Nazad
Vrh Dno