Šta je novo?

LG G2

Solidno izgleda, lepo je što je baterija gigantska i što ga pokreće s800. Nažalost ne uklapa se u moju ruku (cigla).

Što se tiče ovog tastera na sredi... ja ne znam nikog ko drži srednji prst na sredini, meni prst pada skroz ukoso preko leđa telefona u prirodnom položaju.
 
Poslednja izmena:
Taj sa s800 nije za nase trziste, i najverovatnije ce se prodavati na crno (kad i ako dodje kod nas), pa je zato spomenuo 6 meseci garanciju
 
Solidno izgleda, lepo je što je baterija gigantska i što ga pokreće s800. Nažalost ne uklapa se u moju ruku (cigla).

Što se tiče ovog tastera na sredi... ja ne znam nikog ko drži srednji prst na sredini, meni prst pada skroz ukoso preko leđa telefona u prirodnom položaju.

Mogli su bar malo da se zadrze na 5". Nije mi jasno ovo. Sledece godine telefoni sa 5.5-5.8" a phableti 7".
 
Što se tiče ovog tastera na sredi... ja ne znam nikog ko drži srednji prst na sredini, meni prst pada skroz ukoso preko leđa telefona u prirodnom položaju.

Ja baš gledam u temi kako pricaju da je ovo kul potez, a em telefon tako niko ne drži, a em ga niko neće kupiti :D

Ovo je kao za onaj oppo, vrh telefon samo ga niko ne kupuje :D
 
Pa kompleksaši, moraju po svaku cenu da budu ispred Samsunga :D
 
realno telefon je ubio na prvi pogled s4. ali moramo da sacekamo detaljne reviewe da bi videli da li ova prezentacija necemu sluzi. mada on i nije konkurencije s4 nego nekom novom galaxiju

jedina mana ovom telefonu power dugme pozadi,mada displej moze da se pali na dvaput klik na ekranu, i to sto nemaju para za marketing kao p*ljavi samsung
 
Poslednja izmena:
Ako sam dobro shvatio postoji opcija tap to wake/sleep tako da nema potrebe ni dirati to dugme pozadi.
Telefon je oduvao i u svemu je bolji od s4,samo jos da vidimo cenu i da li ce ga uopste biti kod nas.
 
Pa kompleksaši, moraju po svaku cenu da budu ispred Samsunga :D

Po cemu? Stalno su u nekom pokusaju. Mislim svaka cast za N4, takav telefon za tu cenu ali ja ovde ne videh nista novo i wow. Ustvari i to sto je novo je novo na silu samo da bi bilo novo. Po tome je LG poznat.

Pa ima prakticno iste dimenzije kao Xperia Z (samo sto je malo deblji) iako ima za 0.2" veci ekran. A razlika izmedju njega i HTC One je reda 1-2mm, iako one ima 0.5" manji ekran

Sve je to ok, telefon skoro da i nema ram oko ekrana na tome svaka cast ali ekran JE 5.2"! Svako ko mi kaze da je preko 5" komforno za svakodnevnu upotrebu jednom rukom ne govori istinu. Ja jedva i 5" koristim.
 
Poslednja izmena:
xperia z ultra ?! nemoj da si smesan, cim nema flash znaci da nije mobilni nego neki osakaceni nus-produkt

Jel i SGS I nije bio mobilni nego osakaceni nus-produkt? :) Tu je nedostatak led-a bio jos nebulozniji. Verovatno se zato prodao u desetinama miliona primeraka :d

XZU je posebna kategorija i u toj 6''+ klasi kida GS Mega i ostale, nema ni Nexus 7 blic a XZU je blizi N7 nego 5'' telefonima. Koliko god ogroman i nebulozan uredjaj bio mnogo je mocan + minimal premium kuciste, a kako ce trziste sve to prihvatiti pokazace broj prodatih primetaka ne samo xzu nego svih tih stitova/tableta mini :d

Ovaj G2 kida samo su ovi tasteri pozadi nevidjena glupost ali dobro.. samo je problem sto ce G2 tesko biti u vecem broju kod nas u prodaji a pitanje je da li ce operateri nabaviti..

Bilo bi dobro da LG pravi sledeci Nexus samo bez sljokica.
 
Poslednja izmena:
Sve u svemu, najjaci Android telefon trenutno. knock knock paljenje ekrana mi se cini kao super funkcija.
 
Super je ''razvucen'' displej ali mislim da ne bi dobro prosao pri padu bez obzira na GG3..

Evo poredjenja sa GS4, HTC One i Xperijom Z u prirodnoj velicini, prakticno iste dimenzije ima kao konkurencija, iako ima veci ekran:

Onda moze ovo da se koristi jednom rukom ali je stvarno gornja granica :)
 
gsmarena_002.jpg
gsmarena_004.jpg

gsmarena_014.jpg
gsmarena_012.jpg


Sto se ovog telefona tice White FTW!
 
^^

Kao ni jedan drugi touchscreen telefon.
Drop testovi nisu merilo nikakvo,niko ne kupuje telefon da bi ga bacao.
 
ovaj telefon bi trebalo da se prodaje dobro, dobar zvuk, za kameru cemo jos videti, dugmici sa zadnje strane i jos par stvari sto su pretstavili :D
 
gsmarena_009.jpg
gsmarena_010.jpg


Uopste mi se ne svidja black, ali uopste. Sljasti na sve strane.
White verzija izgleda mnogo mocno.

gsmarena_001.jpg
 
Kao ni jedan drugi touchscreen telefon.

Nije bas, veci bezel + GG1/2.. ti telefoni su svasta preziveli a ovi sa manjim bezelima i novijim gorilama pucaju. Jebga, sve ima svoje prednosti i mane i nadam se da nece tako lako pucati jer ja ne znam coveka kome bar 1 godisnje onako seljacki ne ispadne telefon :d

Jbote, crni je odvratan. Steta, beli deluje skroz ok.
 
Poslednja izmena:
Po cemu? Stalno su u nekom pokusaju. Mislim svaka cast za N4, takav telefon za tu cenu ali ja ovde ne videh nista novo i wow. Ustvari i to sto je novo je novo na silu samo da bi bilo novo. Po tome je LG poznat.
Pa eto po ta 0.2". I po s800. G je u odnosu na s3 imao 2gb rama. G pro u odnosu na note full hd. Uvek iskopiraju Samsung posle pola godine i dodaju tako nešto sitno i failuju u dostupnosti, updateu...
 
Sa engadget-a:
LG's really pushing the 13MP rear camera here, and the G2's module does look pretty impressive. It boasts optical image stabilization, which should allow for solid low-light performance and anti-shake. Based on our early tests, at least, the camera performs very well -- we'd say it's on par, if not superior, to the cameras in top-tier phones like the HTC One and Samsung Galaxy S 4.
 
Poslednja izmena:
^ Do jaja samo im fali marketing, htc je prehajpovao ultrafailxel i sto je najjace uspeo da je pridobije instashit zoe korisnike a LG napravi ocigledno ozbiljne pomake i ''cuti'' :)

Idealno bi bilo da G2 dobiju sva 3 operatera pa onda oglasi.. :)

Treba videti uzivo ali displej deluje odlicno ovako sa prvih fotografija.

[YOUTUBE]bY4mxN87hug&feature[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Even better, the LG G2 turned out to be quite the looker, even though it's made entirely of plastic. Oh, and it's impressively thin! This way LG G2 is probably the smartphone with one of the highest screen to body ratios, its 5.2" IPS display occupying almost the entire front. p.s. samo da su mu logo stavili pozadi :)

http://www.theverge.com/2013/8/7/45...laxy-s4-spec-for-spec-and-feature-for-feature

http://www.youtube.com/watch?v=bXpXkCvdnU4#at=18 zadnje dugme svetli kada imas notifikacije.. samo ne znam cemu to. hvale zvuk,videcemo..obecava
 
Poslednja izmena:
^ Do jaja samo im fali marketing, htc je prehajpovao ultrafailxel i sto je najjace uspeo da je pridobije instashit zoe korisnike a LG napravi ocigledno ozbiljne pomake i ''cuti'' :)

Idealno bi bilo da G2 dobiju sva 3 operatera pa onda oglasi.. :)

Treba videti uzivo ali displej deluje odlicno ovako sa prvih fotografija.

Najavili su da ce sada krenuti mnogo ozbiljnije nego prethodnih godina zato sto im je cilj da prodaju bar 10 miliona ovih telefona, pa ce zato krenuti odmah od starta sa prodajom kod svih najvecih provajdera u Americi:
http://www.engadget.com/2013/08/07/lg-g2-will-be-launched-on-all-four-major-us-carriers/

Valjda ce i kod nas biti slicna situacija :)
 
Uozbiljio se LG opasno. Biće i kod nas, kod operatera, ne znam kad.
@fkloznica Ima i led za obaveštenja gore, levo od slušalice. A i pozadi.
 
sada samo treba sacekati koliko je ustvari stedljiv s800 i kako drzi baterija od 3000mah :) lg je krenuo ozbiljno,konkurencija je uvek dobro dosla :)
 
Ako za Optimus G dodje KLP onda znači da se LG uozbiljio (posto bi i S3 i N2 trebali po saopštenju da ga dobiju)...

Šta mi znači ova mašina ako će dobiti samo jedan update...
 
G nema još ni 4.2, gde je on, gde 4.3 a gde 5...
 
Nazad
Vrh Dno