Šta je novo?

LG G2

pa to se znalo jos ranije.. zanimljivo da baterija moze da se vadi ali ima samo 2600 na 5.2 inca.. morali su grunu 3000
 
Skoro sve o ovom telefonu je već procurelo, baš me zanima da li su ostavili neko iznenađenje za sutrašnje predstavljanje... U svakom slučaju, biće ovo dobra osnova za Nexus 5.
 
Bio bi lepsi da nema onog LG znaka dole...
Bas me zanima kako i upraksi izgleda koriscenje telefona sa power dugmetom pozadi

Edit:
evo jos jedne slike
lg-g2-photo2.jpg
 
Poslednja izmena:
Od napred je skoro isti kao n4.. Za power dugme je bas cudno ali mislim da za volum dugmice nece biti toliko problema.
 
Napred ok. Svidja mi se.
Iza... katastrofa, ne znam sta ce im ovi tasteri.
 
Deluju cudno ali nije strasno kad se proba.
 
Ma deluje cudno ali meni je i ruzno. To mi najvise smeta inace kad se pogleda ova slika:

LG-G2.jpg


Telefon deluje odlicno, uzivo je sigurno jos lepsi ali ovo iza... :S:
 
Prelep je, ekran je sjajan, ubija kako radi.
 
Kineska plastika kao kod s4.. Sunce ti..primetno je veci od s4,lici na optimus g pro. A gde ste videli kako radi ?
 
Poslednja izmena:
Samo da nema taj znak i bio bi strava napred, a ono nazad neću da komentarišem, i samo sa nadam da neće tako biti na N5...
 
Ne trolujem, jutros sam ga cackao.
 
Najveca inovacija... tasteri na zadnjoj strani. :d

Edit: Ima li titlova?? Sta je ovo jbt?

Prvi worldwide smartphone sa S800? A Xperia Z Ultra?
 
Poslednja izmena:
za 2 klase :D a prezentacija je za sada jedno 10 puta bolja nego ona za s4..
 
xperia z ultra ?! nemoj da si smesan, cim nema flash znaci da nije mobilni nego neki osakaceni nus-produkt
 
Poslednja izmena:
Je l' ovo ipak ima 3000mAh, ili su sajtovi koji prenose vesti ipak pogresili, tek sad sam se ukljucio?
Po meni je lepsi u beloj boji:
LG-G2-official-images.jpg
 
baterija 3000 !!!!!!!! bravo lg !!!!! http://www.phonearena.com/phones/LG-G2_id7969

Further down the list we have an advanced 13MP camera that stands out with cool features like optical image stabilization and 1080p video capturing at 60 frames per second. A notable multimedia feature is the support for 24-bit, 192kHz audio
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno