Šta je novo?

LG G2

Znam,ali.. U glavnom opisu su napisali da kvalitet poziva kada zovete nekoga i nije bas najbolji a ovde kada ga uporedjuju sa one onda je bolji od njegovog i jedan od boljih inace.. Ko da su razliciti ljudi pravili opise
 
Pa i jesu, G2 test je radio Radoslav aka ray s :d, G2 vs One i G2 vs S4 neki Victor H..

Meni su gsm arena testovi najobjektivniji i najbolji samo me nervira sto ne daju ocene nego imaju previse diplomatske zakljucke. Idealno bi bilo da daju i krajnju ocenu 1-10 a i najbitnije funkcije, HW da ocene na isti nacin.
 
Kad ce bre da pocnu da prave iskljucivo dual-sim telefone...
 
to je super..znaci da ce mu cena biti ok oko nove godine.. samo da ovde ostavim razliku u ceni kod nas i u usa :)
Keeping in mind that the above date is merely speculation, the nation's fourth largest carrier is now accepting pre-orders for the beast in black and white for $99 down and $21 a month for 24 months. platis ovakav mob 9000din uz npr paket od 2000 din.. sunce ti
 
to je super..znaci da ce mu cena biti ok oko nove godine.. samo da ovde ostavim razliku u ceni kod nas i u usa :)
Keeping in mind that the above date is merely speculation, the nation's fourth largest carrier is now accepting pre-orders for the beast in black and white for $99 down and $21 a month for 24 months. platis ovakav mob 9000din uz npr paket od 2000 din.. sunce ti

Nisi dobro razumeo u pitanju je sasvim sigurno t mobile koji više ne nudi subvecionisane telefone, tih 21 dolar u trajanju od 24 meseca se dodaje na cenu postojećeg prepaid/postpaid ugovora.
A kod njih mislim da nema prepaida koji valja da je jeftiniji od 50$ mesečno, a postpaid su 100$ pa naviše.
 
Nisi dobro razumeo u pitanju je sasvim sigurno t mobile koji više ne nudi subvecionisane telefone, tih 21 dolar u trajanju od 24 meseca se dodaje na cenu postojećeg prepaid/postpaid ugovora.
A kod njih mislim da nema prepaida koji valja da je jeftiniji od 50$ mesečno, a postpaid su 100$ pa naviše.

Na njihovu platu dzabe... u Mc-u rade za vise na sat nego nasi inzenjeri za dan...
 
Nisi dobro razumeo u pitanju je sasvim sigurno t mobile koji više ne nudi subvecionisane telefone, tih 21 dolar u trajanju od 24 meseca se dodaje na cenu postojećeg prepaid/postpaid ugovora.
A kod njih mislim da nema prepaida koji valja da je jeftiniji od 50$ mesečno, a postpaid su 100$ pa naviše.

Aha.. Zanimljivo :) ali opet :)
 
Nisu to neke pare za život tamo. Tehnika i slične stvari jesu jeftinije, ali kirija, komunalije, ne daj bože da moraš kod lekara ili zubara. Ne može se tako porediti..
 
Nisu to neke pare za život tamo. Tehnika i slične stvari jesu jeftinije, ali kirija, komunalije, ne daj bože da moraš kod lekara ili zubara. Ne može se tako porediti..

+1

Ovi misle da se samo od tehnike zivi. A malo kvalitetnija hrana skupa mnogo, na nivou nasih cijena za hranu tamo najveca smeca kupujes :)
 
http://www.ubergizmo.com/2013/09/lg-g2-review/


Enough with the theory: we’ve put the battery to the test, and here are the results: when playing a streaming movie from Google Play* at 50% brightness (sorry, the LUX measurement will come next time), the battery life decreased by 11%. If we compare that to the 17% that will go away from a Galaxy S4**, we’re starting to see the benefits of having a 3000mAh battery versus a 2600mAh one (GS4). We are talking about a theoretical 9hrs of streaming HD video playback with the LG G2."THE BATTERY GAME: CAPACITY AND DENSITY ARE EVERYTHING"  
If you decide to download the movie to the phone’s storage, things get even better: in our test, 60mn of HD movie did cost only 9% of the battery, which brings the maximum video playback time to 11.1 hours. That’s enough for me.
Finally, if we leave the phone ON (with notifications, emails, GPS OFF etc…) overnight for 8hrs, the battery went from 22% down to 19%. That’s a mere 3% of depletion after 8hrs of standby. Why is this important? Because most of the time, your phone does exactly that: sleep, get notifications and wait until you actually turn it on. A slow standby battery depletion is probably one of the most important things in a smart device.
 
gde ima da se pogledanovaj telefon? imam lg 4x i mogu da kazem da je ok telefon. Lg malo kasni sa azuriranjem i slabo ispravljaju greske i bagove. kada sam pazario telefon najavili su neki eco mode koj i ne postoji u samom telefonu. Sada sam uradio update i mogu da kazem da su malo ispravili greske, ali ne moze da se uporedi sa konkurencijom koja stvarno radi svoj posao kako treba. mislim da malo kasne sa izbacivanjem, ali opet za odredjenu cenu imaju dobar telefon koj moze da parira svim ostalima.
 
Poslednja izmena:
gde ima da se pogledanovaj telefon? imam lg 4x i mogu da kazem da je ok telefon. Lg malo kasni sa azuriranjem i slabo ispravljaju greske i bagove. kada sam pazario telefon najavili su neki eco mode koj i ne postoji u samom telefonu. Sada sam uradio update i mogu da kazem da su malo ispravili greske, ali ne moze da se uporedi sa konkurencijom koja stvarno radi svoj posao kako treba. mislim da malo kasne sa izbacivanjem, ali opet za odredjenu cenu imaju dobar telefon koj moze da parira svim ostalima.

Za sad nigde, možda tek krajem meseca...
I ja imam 4X, verovatno ću da zamenim telefon za ovaj (ili Xperia Z1) maja sledeće godine, zato što bi prelazak za Nexus 4, Optimus G ili Xperia Z bio mali korak unapred
 
Nije loše?
Razvaljuje jbt :D
 
Ju ju ju, haos baterija.

Moram, kad to postane moguce, probati ovaj fon, u smislu upotrebe tih dugmica i velicine, i ako mi se svidi, poceti da jedem 'lebac i pijem vodu, ne bih li ga uzeo jednom... :D
 
Odlicna baterija :)

Sad razmisljam, vidim tamo svi ocekuju Note3 da ima bolju bateriju, mada nema sanse da hoce... 0.7" i 200mah vise, nema sanse da pobedi ovo. Znaci za 5" telefone, 3000 mah je must have.
 
Znaci Djilketov sledeci telefon :D Jedino njemu mane nije nasao :D
 
Haha ovaj nikako :D
 
E jbt i tebi tesko ugoditi ko coravom k##cu :D
 

U realnom radu ce to biti i bolje, posto ima 50% svetliji ekran od GS4 (450 nits vs 300 nits), a realno nece biti potrebe da osvetljenje bude na maksimumu kao u ovim testovima. Uz to, naveli su da je baterija malo losija na stand by-ju, a to ce neki update sigurno da popravi, slican "problem" je imao i GS4 (ako se dobro secam).
Izgleda da cemo napokon dobiti telefone vrhunskih karakteristika koji mogu da izguraju 2 dana. Cekamo battery test Xperije Z1, i on bi trebao da ima slicne rezultate (ili cak i bolje, posto ima malo manji ekran i manje bloata)
 
Dosta je bolji od sgs4 a sa note uredjajima ne treba porediti jer kome treba "fablet" on ce uzeti note a kome treba glomazan telefon on ce uzeti g2 i slicno :)

Koliko vidim po opisima i testovima svi koji su koristili telefon nemaju problema sa dugmicima pozadi... meni je jedino ruzna plastika telefona pozad, trebali su tu da stave neku teksturu na plastiku barem i naravno sto nema slot za sd karticu i promenu baterije i slicno. Ostalo je boles'
 
Dosta je bolji od sgs4 a sa note uredjajima ne treba porediti jer kome treba "fablet" on ce uzeti note a kome treba glomazan telefon on ce uzeti g2 i slicno :)

Koliko vidim po opisima i testovima svi koji su koristili telefon nemaju problema sa dugmicima pozadi... meni je jedino ruzna plastika telefona pozad, trebali su tu da stave neku teksturu na plastiku barem i naravno sto nema slot za sd karticu i promenu baterije i slicno. Ostalo je boles'

Korejska verzija je ima, ako ti treba takav telefon naci ces ga sigurno kod nas, kao sto je bilo i LG-ja L9 sa 8mpix koji je samo za korejsko trziste. Po meni je bolje 3000mAh nego 2600mAh koja moze da se skida i micro SD :)

A sto se tice pozadine, kada je LG napravio teksturu koze na 4X HD i Prada 3.0 bio je popljuvan najstrasnije od strane ljudi koji prave reviewe:
The back panel is the part of the phone's design we're least impressed with. The leather-like texture looks and feels cheap - and that has nothing to do with the quality of the plastic used. It just seems a bit tacky, and doesn't go too well with the glass-covered front.

To isto uradi Samsung i svi promene plocu:
The Note 3’s back cover features a faux leather texture, soft and nice to the touch. Samsung’s design team tried to emulate the look and feel of a leather-bound notebook, which I personally love, and succeeded for the most part.
The new leathery texture makes for a very nice feel in hand, and, combined with the fact that the Note 3 is 1.1 mm thinner than the Note 2, vastly improves grip.
 
Poslednja izmena:
The LG G2 battery life is shockingly good through our tests, and in subjective use. The combination of larger battery, GRAM for panel self refresh, new HK-MG process, and changes to the architecture dramatically improve things for the G2 over the Optimus G. While running the two web browsing tests I suspected that the G2 might be my first phone call test to break 24 hours, while it doesn't break it it comes tantalizingly close at 23.5 hours. I'm very impressed with the G2 battery life.

Iz gornjeg mini opisa
 
I found the backside buttons easy to adapt to after my first few interactions with the G2, and they actually become second nature after a day or so. The raised bump for the power button makes it easy to locate with the index finger, and I haven't smeared or accidentally put my finger on the sapphire camera cover yet.

Vise/manje u svim recenzijama stoji isto... Izgleda da polozaj dugmica i nije tako glup kao sto se u prvi mah cinilo :)

Svidja mi se kako rade review baterije, za razliku od gsmarene koji uvek dobijaju neke cudne rezultate (koje ja u praksi nikad nisam mogao da ostvarim) i koji podese osvetljenje na fiksnih 50% (iako je razlika u osvetljenju kod nekih i do 3x - npr iPhone 5 ima displej od 600 nita, a Galaxy Nexus 200 nita), AnandTech postavi osvetljenje na fiksih 200 nita i onda meri trajanje baterije. Pogledajte koliko ima bolju autonomiju od Note 2, koji je do sad bio prakticno najbolji u android svetu:
57938.png

57939.png

57940.png
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno