Šta je novo?

GeForce GTX 760 Thread

Zamenis sada, posto ne placas nista. Pa sledece godine ili one tamo uzmes nesto sasvim trece.
 
+1, sa klokom je na nivou 770/280x, a kasnije uzmeš Pascal ekvivalent 970.
 
Poslednja izmena:
Hvala na savetima, samo mi nije jasno u nekim starijim igricama tipa Crysis 3 gtx 760 je bolja od gtx 960, to je do optimizacije igre ili?
 
mnogo gubis vremena na pitanja, nas 10 ti je reklo i ti i dalje vrtis u krug...ako posle toliko odgovora ne znas i dalje pa sto onda postavljas pitanja uopste?
 
Pitam samo da bi video zasto je to tako, uzecu gtx 960 jer je bolja i to stoji, samo mi nije jasno kako je ova bolja u nekim starijim igrama.
 
pa zavisi koji update za crysis koristis optimizacija je cudo.
 
Zato sto je GTX760 "teorijski" bolja karta, a u praksi uglavnom ne.

GTX960 je predvidjena za nadolazece a ne starije igre. :D A ta razlika od par frejmova u starijim igrama je zanemarljiva.
 
Poslednja izmena:
Ne razumem se bas mnogo pa mi je potrebna mala pomoc oko ove graficke karte, planiram da uzmem ovu grafiku, ali ne znam da li ce dobro raditi. Procesor je amd phenom II x4 960t, napajanje cooler master 600...

Hvala
 
Sasvim solidna kombinacija uz taj Phenom. Napajanje je i vise nego dovoljno.

Samo nemoj nikako da dajes vise od 140 evra na GTX760 i gledaj da ima bar jos godinu dana domace garancije.
 
Hvala na odgovoru. U pitanju je nova gtx760, cena je 200 evra. Koju bi mi ti kartu preporucio do 20000din., a da je dostupna kod nas na trzistu?
 
Za 200 evra imas r9 380. Nikako nemoj da kupujes gtx760 novu u radnji.
 
Ne razumem se bas mnogo pa mi je potrebna mala pomoc oko ove graficke karte, planiram da uzmem ovu grafiku, ali ne znam da li ce dobro raditi. Procesor je amd phenom II x4 960t, napajanje cooler master 600...

Hvala

Steta, stara platforma. Imaces usko grlo kako god okrenes. Ni napajanje mi nesto ne uliva poverenje..
Gledaj da uzmes kartu koja ce da bude sto manji potrosac i koja ce manje da bude zavisna od procesora.
GTX760 ne uzimaj nikako. Nju je vreme pregazilo i ne vredi te novce.
Vidi neki GTX960 ili nesto u tom rangu mada i njih regularno u radnji ne mozes da nadjes za 200 eur, moraces da gledas na kp kod ovih sto dovoze iz Madjarske ako ti to odgovara.

Ovu kartu imas za nekih 200 eur:

http://www.benchmark.rs/geforce_gtx_960_gaming_oc_edition_-_gtx_960_2gd5t_oc-8084
 
Ovu gtx760 bih preko druga upravo iz Madjarske uzeo...Znaci gtx960 je bolji izbor... Koju bi mi ti kartu preporucio u cenovnom opsegu od 200 evra, ne preko, osim ove gtx960?
 
Samo GTX960. Preko Madjara najjeftiniji nereferentni modeli idu za oko 180 evra.
 
onako,otvori stranicu i vidi dal ima promene u ajdlu,ako bude isto a ventovi rade kako treba,izgleda da ce zamena paste morati da se odradi.sto i nije toliki problem,20min posla u najgorem slucaju.
 
Nazad
Vrh Dno