Šta je novo?

BTC-e predviđanja za novu valutu ?

slashnp

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
29.01.2013
Poruke
257
Poena
69
Drugari, CNC odlazi sa btc-e polako...definitivno će neki drugi koin da upadne umesto njega...jel ima neko neka predviđanja ?
Ja sam lično za WDC, kao i masa ljudi u komentarima na sajtu... vidim da se spominje i DGC i YAC....šta je najrealnije od toga ?
 
Jel može obrazloženje zašto si tako siguran da će dodati još neku valutu pored postojećih?
 
Pa i FTC i CNC su ubačeni da bi zaradili pare od provizija, ne znam šta ti tu nije jasno...a i ako se LTC ikad pojavi na Mt.Gox-u, sigurno će pretrpeti određene gubitke u provizijama, tako da im je u interesu da imaju još koju valutu...
 
Ne ubacuju se valute tek tako, menjačnica mora da ima "garanciju" u svakom trenutku a to nije "jeftino".
BTC-E pretenduje da bude n1 menjačnica, teško da će ubaciti bilo još koju "1 week" valutu. To ćeš pre videti na Cryptsy ili tako nekoj "menjačnici".
 
Pa kako su onda uspeli da naprave grešku sa CNC-om ? Garantovano će bitu puštena barem još jedna valuta, samo je pitanje koja ;)
 
Zovite Milana Tarota, izasao je sa farme!
 
Mislim da je DGC zasluzio jer je dokazao da je najstabilniji od novih valuta! Takodje podrska za njega je vrlo ozbiljna, trenutno se formira i neka vrsta banke, pa se ocekuje i rast vrednosti...
 
Mislim da je DGC zasluzio jer je dokazao da je najstabilniji od novih valuta! Takodje podrska za njega je vrlo ozbiljna, trenutno se formira i neka vrsta banke, pa se ocekuje i rast vrednosti...

Ja sam mislio pre par dana da je WDC bolji, ali vidim da ljudi masovno pljuju....a možda i večeras ugledamo DGC na BTC-e :)
 
Dogovor menjačnice i kodera = profit. Kada su ubacili one valute verovatno su imali zalihe jedno 100 000coina. Sve se to radi da bi se zaradilo, ne prave se coini džaba. Sve su menjačnice u dogovoru jedna sa drugom kao i carina, povezane. Prva koja ugura neku novu valutu, sve ostale će je ubaciti, i svi oni imaju zalihe koje uvale po najvišoj ceni.
 
Nazad
Vrh Dno