Šta je novo?

Acer A1-810 tablet

Može mala pomoć: kako da "uslikam" (screenshots) šta mi je na ekranu trenutno, kao na mobilnom i da li je to moguće na ovom tabletu?
Hvala unapred :)
 
Na mobilnom pritisnem i zadržim bočni taster za uključenje i srednji taster (Samsung galaxy core).
 
Poslednja izmena:
Istovremeno pritisnes volume - i power dugme, tj. drzis dok se ne uslika. ;-)
 
Uzeh od rodjaka ovaj Acer,cisto da ga probam(treba mi nešto za surf iz kreveta i nadgledanje RIG-ova preko teamviewer-a) i sve mi se svidja(ekran-kvalitet prikaza i 'uglovi gledanja' su extra). :D
U stvari skoro sve..najveća zamerka je sto je pretezak i uz to nezgrapan(mozda je najveci problem u odnosu stranica 4:3) i sto me, konkretno na bench-u kod 'dark prikaza', 'flesuje' pri svakoj promeni stranice..mada,možda postoji rešenje za ovo drugo?
 
Poslednja izmena:
Acer A1-810 / IGO Primo

Imam Acer A1-810,tablet je odlican,ali imam jedan problem.Instalirao sam Igo Primo i radi bez problema madjutim nevidi mi skinove,greska je verovatno u samom sys tekstu koji se nalazi u Primu. Ako neko ima instaliran Igo neka se javi molio bih za pomoc...............unapred HVALA
 

Prilozi

  • sys.txt
    9.4 KB · Pregleda: 911
burzar ima ovaj tab,uzeo ga polovnog,star par meseci,i mogu reci jedan jako lep uredjaj,8 inca taman ono sto treba za velicinu,ni premalo,ni preveliko,
 
zvuk mu jeste malo slabiji,ali kad instalira aplikacija eq sa marketa,dobija se nekih 10 posto stvarno vise zvuka
 
Da li neko od vas koristi na uslugu hbo go i gleda filmove na tabletu? Slika je losa tj rezolucija nemam pojma kako da namestim da bude bolja ima li iko pojma kako namestiti rezoluciju?
 
Stigao novi update na KK instalirao, ali i dalje ne vidim mogućnost da app sačuvam na externoj sdkartici??? kako i zašto je to tako nemam pojma niti kako to da namestim pa čak ni to da neke app svoj sadržaj sačuvaju na extrenoj kartici
 
Poslednja izmena:
kako i zašto je to tako nemam pojma niti kako to da namestim pa čak ni to da neke app svoj sadržaj sačuvaju na extrenoj kartici

Sigurosno ograničenje koje je uvedeno u KitKat. Postoji mogućnost da se vrati "na staro" ukoliko imaš root, potraži na netu.
 
Sigurosno ograničenje koje je uvedeno u KitKat. Postoji mogućnost da se vrati "na staro" ukoliko imaš root, potraži na netu.
Na predhodnoj verziji isto nisam imao tu opciju. Praktično externa sd kartica mi služi kao storage box i to je to
 
Na predhodnoj verziji isto nisam imao tu opciju. Praktično externa sd kartica mi služi kao storage box i to je to

Da li ti je celokupna memorija tableta dostupna za instalaciju aplikacija ili postoji odvojena particija (1 ili 2GB)? Pretpostavljam da je ovo prvo?
 
Hvalaa drugari :) uradiću kako ste mi napisali.
 
Kako da ga pokrenem da nadje kit kat....poslednji apdejt sto je ponudio je 4.2 i pise up to date
 
Пробај да урадиш force stop и clear data на Google services framework...
 
Nece na ovaj nacin al se nadam da ce uskoro ponuditi sam update..sta mislite?
 
Budi strpliv dobices update ovih dana ako ne idi na Acer sajt i registruj svoj tablet tako ces dobijati pred obavestenja Acera o novostima u update za neke "Acer" programe. Za registraciju ti je potreban SN tableta (mislim da ga imas i na kutiji)
 
Strpljiva :)))) hvala ti puno...cekam pa da vidimo...
 
Sorry for my mistake :) Meni je tablet prekjuce "sam" ponudio update na Android 4.4.2 sad da li je isto i u Srbiji (Ne vidim zasto ne bi bilo) ili je u pitanju sto sam se registrovao na Acer site i dobio pristup na Acer Cloud (kao korisnik njihovog tableta) i jos neke pogodnosti
 
Da li neko od vas koristi možda uslugu hbo go? Loša je rezolucija pa pitam da nije prob do tableta mozda nisam nesto dobro podesio.
Btw što se kk tice nisam primetio neku bitnu promenu. Rekao bih da su one neprimetne.
 
Poslednja izmena:
Strpljiva :)))) hvala ti puno...cekam pa da vidimo...
Mislim da bi trebao sam da ti prijavi apdejt. Ja nisam skontao da je u pitanju apdejt softvera pomislio sam da anti virus treba da se apdejtuje. Tek posle sam skontao da mi je uleteo kk. Btw kada sam odradio instalaciju ja sam uređaj resetovao na fabrička podešavanja za svaki slučaj da sve radi kako treba.
 
Ja sam jako zadovoljna... Dobar je skroz....jedina zamerka je rezolucija, al ok! Uzela sam ga preko telekoma, tj gigatrona uz adsl! Imam ga tek dva dana tako da cu tek u narednim da ga testiram malo ozbiljnije! Za sada je ispunio sva ocekivanja!
 
Ja sam jako zadovoljna... Dobar je skroz....jedina zamerka je rezolucija, al ok! Uzela sam ga preko telekoma, tj gigatrona uz adsl! Imam ga tek dva dana tako da cu tek u narednim da ga testiram malo ozbiljnije! Za sada je ispunio sva ocekivanja!

Imam ga već duže vreme mogu reći da je ispunio moja očekivanja iako mu je kamera slabija strana ali opet to je tablet a ne fotoaparat. Jednom rečju zadovoljan sam, a nadam se da ćeš i ti takođe biti zadovoljna sa iconiom :)
 
Nadam se :)))).....evo druzimo se celo jutro... Zanima me jedna stvar ako odete na tv svuda vektor net i prijavite se preko fb naloga dobijate 20 tv kanala za gledanje ...e sad pitanje ..ovo je moglo na stock browser-u ...a nakon sitnih updejtova mi sada imamo chrome i ja licno mozilu koji ovo ne mogu da reprodukuju. Takodje sam probala i delfin na kom sadrzaj krene ali browser odmah pukne....Ima li neko resenje? :))))
 
Nisam probao da gledam tv na tabletu jesam hbo go ali to je nesto drugo jer koristi svoju app. Da li mozda da gledas putem neke app plejera?
 
Nazad
Vrh Dno