Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

Znate sta smo svi zaboravili, a i ja (doduse ja sam se najvise i primio na ovaj telefon :D ) GDE mu je zvucnik? :D
 
Ovo je jako lep telefon.:D
Nego ne mogu da nadjem podatak za kameru jel ima ois?
 
Moguće je da mu se nalazi u slušalici tj slušalica=zvučnik. Kao kod pojedinih starijih Samsung telefona.
 
Nasao sam. Nije slusalica zvucnik. Bilo bi suludo, a i ko zna kakav bi onda zvuk proizvodio. Evo ga dole kod S-Pen a

q09-03_16-42-15vs_verge_super_wide.jpg
 
Veći bezel nego što sam očekivao a to je nekako i najbitnije kod ovolikih telefona.

Neverovatno koliko su truda uložili da od plastike naprave da liči na metal, sa sve odsjajem... zar im nije lakše da stave malo aluminijuma sa strane kao ram nego ovako ciganišu već godinama...
 
Poslednja izmena:
I mene ova plastika sljasteca nervira i na S4. Ovde izgleda jos gore.
 
Sa tim se može živeti i generalno telefon je lepuškast sa onom imitacijom kože pozadi (Apple fazoni, mnogima će biti fuj jer je malko seljački ali meni se đasvi). Ali džabe kada je TW i dalje jezivo ružan interfejs... mogli su bar malo da ga upristoje. LG je uradio čuda sa Optimus UI-jem a Samsung svake godine sve gore...

Ovakvom telefonu zaista ne pristaje TouchWiz.
 
GOTOVO :D


Jel neko skontao pricali su o nekom posebnom LED blicu? Mislim da je samo to marketing, ali opet, jel zna neko sta je to?


Ставили су само LED са већим CRI(Color Rendering Index). Погледајте на нету шта је то, у принципу, што је већи CRI боља је репродукција боја. Ништа специјално. Боље да су ставили ксенонски блиц. И ову кожу што су ставили, никако ми се не свиђа. Мољци једу кожу. Замислите узмете телефон, а он у току ноћи начет тачкасто. Ако је вештачка кожа, још горе.
 
Poslednja izmena:
krastavac tehologija je cudo. Kad je Mek ubjedio svoje korisnike da jedu meso a ne sintetiku tako ce i samsung da ubedi da je to metal :D. Mada moram priznati da na ovim slikama izgleda tako. A sta se vam Aluminijum? Pa jel znate kako se to greje :)
 
Imam belu kožnu flip futrolu za N7, i nije normalno koliko se prlja... Verovatno će isti slučaj biti i sa ovim telefonom.

Ali da je jedinstven, jeste, najlepši i najbolji samsung do sad.
 
Sta mislite koliko mu je rama zauzeto bloatware-om od 3GB?
Ne verujem da je koza verovatno je neka gumirana plastificirana imitacja, mada opet je cigan mala.
 
Poslednja izmena:
Полиуретан је пластика, а оно је USB3 прикључак.
 
To je smesno, uopste mi se ne svidja kako samsung tretira ram. Jbs toliko rama ako ce mi skrndavi tw napuniti preko 2GB rama
 
Poslednja izmena:
Ok, nakon svega procitanog i odgledanog , odlucio sam se da mi ovo bude novi telefon. Prethodnih meseci sam dosta pratio i citao sve vezano za nove high end telefone, ovaj mi najvise odgovara. Imam skoro 3 godine Desire HD, od 1.decembra 2010e , prvog dana kad se pojavio kod nas i evo sluzi me i dan danas dobro, vreme da menjam.

Treba mi za posao veliki telefon, tako da mi je 5.7" odlicno.
Iskreno najvise mi se svidja 192khz mogucnost slusanja flacova, konacno ima smisla uzeti neke dobre sluske za telefon.

Nisam ispratio live prezentaciju, jel se pomenula cena?
 
Sta mislite koliko mu je rama zauzeto bloatware-om od 3GB?
Ne verujem da je koza verovatno je neka gumirana plastificirana imitacja, mada opet je cigan mala.

Pa sta mislis sto su ubacili 3 GB :D. S4 je SECKAO na jednom uporednom snimku (octa vs quad) zbog bloatwarea + jos ako operater ubaci par stvari pa to je gg :).
 
Da i zato ce posle dva dana upotrebe da dobija redraw launchera jer ce tw + moje aplikacija pojesti sav ram.
Treba tamo u samsungu malo da dodju sebi, ovaj ui i ovaj bloat izgleda smesno.
 
Poslednja izmena:
Samsung Galaxy Note 3 features a 13MP at the back that supports 4K@30 fps, 1080p@60 fps and 720p@120 fps video recording. If you choose to record a 120fps video, you'll then get to pick either to play it as a slow-motion 720p video at 30 fps or just run it as it is on 120fps.
 
Sta bi sa ovom kamerom niko da mi odgovori?Ipak nista opticka stabilizacija.
 
Google Nexus rešava sve probleme. Ako treba da puknem 700 evra na smartfon da bi na njemu koristio budženi softver onda stvarno...

Samsung je trebao da sredi TW, više nego da ubacuju ovu kožu, šmirglaju plastiku do viskog sjaja i reklamiraju 192/24 flac fajlove.
 
Poslednja izmena:
"Then we get to the back, which (and we're not exaggerating here) is a massive improvement over the Note II back. With the Galaxy Note 3, Samsung has stuck to using plastic again, but this time around it has a great-looking leather texture. Best of all it feels similar to actual leather rather than a tacky imitation, and the faux-stitching is a great touch, too."

"Another thing we like about the leather texture is that unlike the glossy hyperglazed plastic, it doesn't become a smudgy, slippery mess as soon as you touch the device. We hope Samsung releases such covers for the Galaxy S4 as well."

Mene zanima sta bi sa fingerprint skenerom?
 
Ja se istripovao da je pozadi prava koza... Ovo sto su oni uradili nije nista novo, i moj LG 4X ima slicno odradjen poklopac baterije. Evo sta su tada rekli u recenzijama:
The back panel is the part of the phone's design we're least impressed with. The leather-like texture looks and feels cheap - and that has nothing to do with the quality of the plastic used. It just seems a bit tacky, and doesn't go too well with the glass-covered front.

Ali posto je sada Samsung u pitanju, bice da je to nesto nevidjeno i vrhunsko :)
 
Note 3 - pokida, Z1 - pokidao, pre nekoliko dana G2 takodje, za par nedelja stize Oppo camera-phablet koji ce tesko biti fail ili los.. skoro nije izbaceno vise kompletnijih telefona za kratko vreme :) Konkurencija ce morati ozbiljno da se namuci i potrudi..
 
Nazad
Vrh Dno