Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

Amoled sat ...
4k video?
 
Poslednja izmena:
Odlican je Gear... Nema sta sve nisu ubacili u njega...



Note3 4k video i 1080p 60fps

3 GIGA RAMA :D TO JE TO :D
 
Poslednja izmena:
Подржава 192 khz фајлове .....штааа рееећии
 
Ne mogu da verujem kolko je mocan Note 3. quad @ 2.3ghz, 3gb rama.......ne svidjaju mi se kozna ledja. Al valjda znaci da ce se smanjiti potencijalno klizanje iz ruku.
Mogli su da kazu cenu Gear-a.
 
Odlican je Gear... Nema sta sve nisu ubacili u njega...



Note3 4k video i 1080p 60fps

Očekivao sam 4k video recording ali takođe sam i očekivao 1080p 120fps. Realno 60fps je malo za slow motion. Ali valjda ce biti 720p u 120fps.
 
Ne mogu da verujem kolko je mocan Note 3. quad @ 2.3ghz, 3gb rama.......ne svidjaju mi se kozna ledja. Al valjda znaci da ce se smanjiti potencijalno klizanje iz ruku.
Mogli su da kazu cenu Gear-a.

Can't agree more!
 
E pa djilkose spremaj pare, novi blic, odlicna kamera/kamkorder, zvuk kida, samoled, dobra baterija.. :)
 
E pa djilkose spremaj pare, novi blic, odlicna kamera/kamkoder, zvuk kida, samoled, dobra baterija.. :)

GOTOVO :D




Jel neko skontao pricali su o nekom posebnom LED blicu? Mislim da je samo to marketing, ali opet, jel zna neko sta je to?
 
gsmarena_001.jpg
 
Poslednja izmena:
@ djilkos

Ja sam slusao muziku i pauzirao kada sam cuo za taj novi led, jedva sam cuo sta su pricali.. moguce je da je neka nova verzija led blica koji je dodatno pojacan pa daje jos bolje rezultate, video sam samo 2 fotografije gde porede obican i taj novi led i naravno bolja je fotografija sa ovim led-om sa Note 3. I Z1 ima neki neki novi Pulse Led blic ali ne ovoliko opsirno opisan kao na Note III.

Moguce je da stize zamena za xenon koja stedi bateriju ali i baca manje svetlosti, mozda do 2-3m al ko ga je6e :)
 
Prvi put da mi se vise svidja beli telefon nego crni. MADA.... Svejedno mi je :D

Lazo cekamo te i izgleda da ce biti beli, a? :)
 
Zar nece bela koža da se prlja nenormalno? To malo zayeb.
Meni se ucinilo da sam i za note 2 cuo da ce da bude update u oktobru. Videćemo svakako
 
Poslednja izmena:
samsung-galaxy-note-ofic.jpg

samsung-galaxy-note-ii-n7100-new.jpg

samsung-galaxy-note-3-1.jpg


Lici malo na prvi Note.

Note II fuj to, kaka. :d
 
Nazad
Vrh Dno