Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

Kako ovaj CEO uništava moje uši tim lošim engleskim... Užas.
 
Tapacirani Note III :)
Kako ovaj CEO uništava moje uši tim lošim engleskim... Užas.

Ja sam se najezio odavno, jos dok sam pratio predstavljanje S2..

Dajte neki link koji ne kuca

ps proradio mi link sa gsm arene
 
Poslednja izmena:
Samsung-Galaxy-Note-3-IFA-2013-002-630x418.jpg


Meni se ovo NE svidja! Kic koji ce obozavati Seka A.
 
Koja kanta za hipstera :) koje su mu dimenzije ?
 
Кад помислиш да више не могу да изненаде .... е јесу цареви ....!!!!
 
OFF: Kad ce predstaviti smart watch?
 
S'ozbirom da je Note pre svega za poslovne ljude a ne za decu/tinejdzere, blejace, avanturiste itd ova koza itekako ima smisla ali mi se bas i ne svidja kako izgleda.. mislim plastika i koza..
Ali kapiram da je mnogo bolje drzati Note III nego nesto kao S3 sa glossy plastikom.
 
Koja kanta za hipstera :) koje su mu dimenzije ?

8.3 mm deblina, širina je ista kao na Note II i malo je višlji.

Edit: Measuring 151.2 x 79.2 x 8.3mm, the Note 3 is 1.3mm narrower than the second Note (3.8mm narrower than the first), as well as 1.1mm thinner and 0.1mm taller. It weighs 168 grams, 12g lighter than its father.
 
Poslednja izmena:
Odlicno izgleda.
 
Vise ne moram nista da gledam. Kupljen sam :D Dobro je sto sam cekao sve do sada...
 
Sacekaj Nokia WP8 phablet.. :d
 
kozha na plastiku koji kombo
 
Iskreno meni je Z1 bolja kupovina.
Ali kazem meni. Note kao telefon me nikad nije zanimao.

Ovo 5.7" je po mom misljenju preterivanje. Ali napredak je u odnosu na N II tako da svaka cast Samsungu. U sustini S4 sa brzim procesorom i vecim ekranom. Ostalo je manje vise isto ako izuzmemo Pen.
 
Бруталан ....и дизајн као кец ..... е овоме сам се надао код двојке ал' вредело је чекати !
 
Meni se baš sviđa koža. Barem sad hejteri neće moći da kukaju na plastiku.
 
Svi ovi satovi su mi katastrofa. Ne znam ko ovo kupuje.
 
Ovo je brutalno dobar uredjaj kao sto su i Note I, II bili u svoje vreme a i ostali tako da je ovo ocekivano :)

Svi ovi satovi su mi katastrofa. Ne znam ko ovo kupuje.

Ni meni nije jasno.. kad budem ponovo kupovao sat kupicu pravi, kvalitetan sat a ne neku igracku sa 1,6''-2'' ekranom, koji ce mi kad imam smartfon. Malo su mi lepsi i bolji oni sony ali se nisam udubljivao previse.

Ne bi me cudilo da ovo zazivi i da za 3 godine 1,6'' postane mala dijagonala za ekran smartwatch-a i da predju na 4'' :d

Sta li je sledece, smart burma sa 0,5'' ekranom i vga kamerom? :d
 
Poslednja izmena:
Meni Galaxy Gear deluje vrhunski. Odgovaranje na poziv/pricanje direktno iz sata+kamera. Ne treba ni vaditi telefon iz dzepa. Mana je sto valjda mora da se ima Galaxy telefon.
 
Nazad
Vrh Dno