Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

naravno da ce da opet uzme beli :) dilemu je napisao samo reda radi :p
 
Mnogo mi se svidja dizajn. Telefon je ogroman to je za mene jedina mana.
Ali su ga odradili jako dobro.
Svidja mi se sto vise vuce ka originalnom Note dizajnu. Note II mi se ne svidja uopste. Ovo je napredak.
 
Ne znamo dal ce da bude ovakav, ali meni izgleda logično da bude tako nešto. Ja sam se sad navikao na malo zaobljen oblik kao sto su n7100 ili i9500 pa nisam preterano odusevljen, bezličan mi je. Ostaje uzivo da se vidi, tad se sve menja
 
Dobro S4 kad se uporedi sa S3 nije bas zaobljen to moras da priznas.
Sto se mene tice S4 >>>>>> S3 uvek. S4 je mnogo bolje uradjen.
 
Dobro S4 kad se uporedi sa S3 nije bas zaobljen to moras da priznas.
Sto se mene tice S4 >>>>>> S3 uvek. S4 je mnogo bolje uradjen.

Ma kakav s3, njega ne mogu da smislim, ko belutak je. Ne daj Boze da mislim na tako oblo, nego bas kao n2 i s4 malo samo zaobljeno, da bude curvaceous :d
Nekako mi bas deluje zastareo s2 i N1 dizajn. Opet kazem, sve se menja kada se uzivo vidi uređaj.
 
BTLr7AGCMAE4fCY.png


Mnogo niže od Xperije Z Ultra i LG G2
 
Poslednja izmena:
Ima i odbrojavanje ahahahah humanity has prslo xD
Dobro, i ja sam uzbuđen, al sta sad :d
 
Ja pratim jos od kako je bilo 2 dana 13 sati.... :D
 
:)


Nestrpljivo cekam predstavljanje i na kraju necu moci tada da goedam, maler...
 
@ djilkos

E pa ako ne kupis Note III ja ne znam koji ces onda :) jedino ako ti je problem za nosenje po dzepovima, potpisujem da ce imati malo bolju kameru od S4, mozda i zvuk kao i autonomiju.
 
Znas da ja furam fensi torbice :) Telefon u posebnu pregradu i vozi. Ne volim da imam bilo sta u dzepovima.
 
Nista onda dobar ranac i Note III :d :p

E da, i 3Gb rama.. s'obzirom da planiras da zadrzis 2 godine, to je to. Ima da se naflesujes kernela i kernela :D
 
Poslednja izmena:
Izgleda da nece biti 3, nego 2.5. Bar sam to video kad je cuveni evleaks objavio... Mada, ajde jos par sati da sacekamo :)
 
Nesto razmisljam dal se isplati da prodam note2 i dodam za trojku ili da sacekam note 4 i onda verovatno platim punu cenu jer ce tada note 2 da kosta 100e.
 
Galaxy serije (S i Note) je najbolje kupovati na dve godine. Ovo svake godine nema smisla, mada ko ima para, nek kupi.
 
Ja samo racunaam dal mi slicno ispadne, al sve zavisi kako ce da se krecu cene i kada kupujem. Ono ja sam i note 2 uzeo u februaru kada su malo pale cene tj kada je dosao kod operatera.
 
Da li je moguce da su ovog puta uspeli da sacuvaju finalni dizajn od leakova do kraja??
Exciting.
 
Idemoooo :-D
 
Ovaj celavi mi ide na k.. Bolje da su doveli Ivana Bosiljchica..
 
Nije rimsko III vec 3. Odustaju od rimskih brojeva izgleda.
 
note3.jpg

DA LI JA TO VIDIM KOŽU???

Dont forget! Kao prosli put sto nisu pricali...

aaaaaaaaaaa.png
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno