Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

Desi se sa zavesicom ako nakrca brdo notifikacija.

@djilkosh- opterecujem se seckanjem i te kako, ali to kod ovoga nema. Vrtis home screenove kolko hoces i jednostavno ne secka. Nigde do sad nisam video da je neko pomenuo da secka tw dok saltas ekrane. Evo snimicu ti klip i okacicu ti. I da, stvarno ne mozes da poredis TW na S2 sa duplo manje rama, duplo manje jezgara i dosta manjim taktom. Nebo i zemlja. Bicikla i motor.

Meni laguje i kad nema puno notifikacija.
 
moguće, zavisi od roma i od trenutnog stanja telefona, desi se nekad, ali retko.
 
Има ли краја тиради о лаговању? ?....:-(
 
note-2-3-display-frame-compare.png


http://www.sammobile.com/2013/08/28/galaxy-note-iii-display-frame-compared-with-note-iis/

Izgleda da ce oblik vise vuci na NoteI / SII nego na NoteII.
 
Ово је екстра , ако буде овакав оде мој кец....
 
O hvala k. note2 i s4 su najruzniji telefoni ikada.
 

Vec nekoliko dana se vuku po netu slike prednjeg dela, ima logike da ovako izgleda jer se tako smenjivao dizajn. Da, note 2 je ogavan da ocima ne mozes da ga gledas, posebno kad ga nemas i furas dasku sa black clippingom i mrljanjem boja :D

Nadam se da nece da bude predobar da mi ne dodju grešne misli x) grota da se menja dvojka kad je sila. Keca ko ima (svaka mu cast na debelim živcima) ovo je savrsena prilika da menja.
Ja dok sam imao keca sam bio razocaran zbog uvođenja 16:9 odnosa stranica i vise mi se svidjao od dvojke, ali tek vidis koliko je bolji za korišćenje n7100 kad ga kupis, tačno se vidi koliko je kec mator.
 
Poslednja izmena:
Meni se uopste ne dopada dimenzija i ergonomija Note 1.. a ovo mi po sirini sa slike vuce na nju.
Dvojka je odlicna po tom pitanju
 
Ajde da budem papagaj: Note kec je bio Samsungov eksperiment koji je relativno dobro ispao. Posle su sa Note 2 ispravili sve greške i onu najveću što nisu duplirali RAM na Note 1 u odnosu na S2 pošto jelte hardware je isti na ova dva telefona.
Samo razmislite koji proizvodjac je predstavio 5.3 inchni telefon 2011 godine. Pogledajte prve komentare u Note1 temi. Svi su se smejali na veličinu a sad je 5+ incha display normalna pojava na telefonu.
 
Da, note 2 je ogavan da ocima ne mozes da ga gledas, posebno kad ga nemas i furas dasku sa black clippingom i mrljanjem boja :D

Keca ko ima (svaka mu cast na debelim živcima) ovo je savrsena prilika da menja

Covece,ti polako ali sigurno prerastas u LEGENDU....:D

Paa miislim,kako ti BRE ne dosadi da stalno pises sve to?.....da li je tebi galaxy note kec ubio nekog najrodjenijeg,pa da AMA ne propustis ni jednu jedinu mogucu priliku a da ne spomenes koliko je to ******,kako je uzasan taj black cliping da se prosto umire od njega,da ti trebaju zivci itd,itd....
 
Legenda, nego sta :D

Normalno da ne mogu da ga smislim kad sam puko pare za nov dok su bili jos ~450e pa kad skontas da je njesra i da si izgubio 100e za koju nedelju. Da je 150 pa da te boli uvo, al ovako.. Ako tebi ne smeta sto imas uređaj koji ne moze da reprodukuje sliku kako treba, plus za tebe. Ovo je note 3 tema i neka tako ostane, imas opciju za pm, odgovaram u kratkom roku ;)
 
pa znam da je note 3 teme,ali i ti imaj to u vidu..:)......(posto si,kako sam vec naveo,i na ovoj temi vec zilioniti put pisao one "hvalospeve" o kecu koji ocigledno toliko smetaju samo tebi i mozda jos nekolicini ljudi)

nego,sta mislite kolika ce cena biti za note 3 koji ce se prodavati u Srbadiju?....i koliki ce zapravo imati ekran?....ranije je bila prica o 6.3 inca......pa 5.99,.....pa 5.7.....sada vidim da su zadnje informacije 5.68 inca.....(?)
 
Poslednja izmena:
....

nego,sta mislite kolika ce cena biti za note 3 koji ce se prodavati u Srbadiju?....i koliki ce zapravo imati ekran?....ranije je bila prica o 6.3 inca......pa 5.99,.....pa 5.7.....sada vidim da su zadnje informacije 5.68 inca.....(?)

У Леленору ако не буде 99999 на слободну продају , ништа нису урадили....
 
Pa ovom liku
 
Mada i ja bi voleo da ga vidim sa ovim LCD3 ili IPS-om. Muka je na suncu koristiti AMOLED.... Da ne pricam jos za sunce + suncane naocare = true black :D
 
Meni nije jasno sta je nokia uradila sa svojim amoled ekranima? Nokia 808 koju sam koristio ima najbolji prikaz na suncu u odnosu na sve ostale telefone. Da li je premaz ili sta al opusteno sam ga koristio cak i ako je bio izlozen direktno suncevim zracima.
 
Veruj mi da hoce :D. U ovoj banana drzavi svako moze da odredi cenu koju hoce. Svaki novi je 10.000 skuplji tako da ce ovaj biti 90-95.000. Imamo najkriminalnije cene u svetu. Sramota...
 
Ja cenim da će da bude 85998 ako ne ostave 79998. Vrv će da bude toliko.
 
Sto se N3 tice, ja opet imam samo jednu dilemu, sivi ili beli :)
Bas nestpljivo cekam predstavljanje.
N2 je vec neverovatan, da N3 bude samo 10% bolji bice prokleto neverovatno dobar telefon :) Posto mu ne gine 1080 ekran, to je vec 10% unapredjenja, sve ostalo je samo bonus :)
 
Mislim da ce sad da se vrate na crni i beli, da nece biti sivi u startu. Posto ces ti prvi da uzmes, nemoj da razocaras sa belom bojom :)
 
Nazad
Vrh Dno